Switch!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #217947
    usver
    Participant

    ob1 wrote:

    nē, usver, specus nevajag mācīt – tie paši visu zina… a jūs, lohus, der pamācīt…

    bļin, cilvis atnāk paprasīt par switch() konstrukciju.

    es uzrakstu korektu, ekstendojamu piemēru ar prasīto konstrukciju un pakomentēju par noticēm. Tu baisi gribi taupīt baitus un izlaist norādi, kas ir defaultais vēlamais variants un saukt citādi domājošos par lohiem? laimīgu taciņu, vāries vien tālāk savā sulā. brīnos tikai, kāpēc tu ar tik varenām zināšanām neesi pārprogrammējis XP kerneli tā, lai tas lidotu bez optimizācijas uz 1. pentiuma.

    #217948
    ob1
    Participant

    piever pāksti, usver. Un ja virini to, tad pastāsit na koi hren vajag “case ‘eng’:” tavā kodā.

    #217949
    rATRIJS
    Participant

    a nafig vispār tur zarošanos – metam

    Code:


    include(’lang/’ . $_GET[’lang’] . ‘.php’);


    un viss būs baigi forši un zibenīgi.

    ob1: pasaki lūdzu – cik ļoti lapa ātrāk izpildīsies lapa ja izņems to vienu case? Kā jau rakstīju iepriekš – viens tāds “lieks” case padara kodu nedaudz pārskatāmāku un nekādi ātruma uzlabojumi nebūs novērojami. Daudz vairāk var ietaupīt uz citām lietām.

    un vispār var rakstīt arī tā (redzams būs tikai viens ifs yo):

    Code:


    function set_lang() {
    $accepted_languages = array(’lat’, ‘eng’);
    $lang = (in_array($_GET[’lang’], $accepted_languages) ? $_GET[’lang’] : ‘eng’;
    include(”lang/$lang.php”);
    }

    #217950
    Crow
    Participant

    Defensive Programming, khmm hmmm, sabāzt pēc iespējas vairāk lieka koda, lai uzlabotu koda lasāmību.

    ÄŒo ta šito esmu kaut kur jau redzējis…

    if (yes) then {

    do something;

    } else

    if (no) then {

    do nothing; // but not something, you know!

    } else {

    ; // we have only yes and no – this will never be executed, but compiler won’t mind

    }

    Pārsteidz jūsu spēja no beigtas mušas izpūst ziloni. Tai pat laikā ļoti interesanti palasīt 🙂

    #217951
    ob1
    Participant

    damncrow izteica manas domas… +1

    Lieks kods ir lieks. Nav attaisnojuma. Ja gribi lasāmību, tad lieto komentus. Hmm, specs tāpat sapratīs, vai vajag comentus priekš lamera?

    #217952
    Foxsk8
    Participant

    Xe, te jau laikam daži vēl aizmirsa priekš tās valodas cookies piemest klāt, vai sesiju 😀 Kā jau minēju ir X varianti i man pieņemsim ir diži pofigs, vai pasūtītājam patīk case vai if. Jau jau reiz ir tādas funckijas, tad kāpēc viņas neizmantot. 🙂 Ja nu vēl kādam gribās ko samazināt, lai lieto kaut vai gzip.

    #217953
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Ja šo rindu naherizēs, vai kaut kas progas izpildē mainīsies? Nu jā, mainīsies – kods būs vieglāks un proga izpildīsies nedaudz ātrāk… hmm, tad tāpēc daudzas latvijas lapas tā bremzē?

    Tu kļudies. Un ja tu raksti programmas, kuras nav “idiotu”, “WTF” un citu gadijumu drošas, tad atvaino, no manis piemēram klients nesanāks. Tu taču neesi tik glups lai nezinātu kas ir koda loģiskā plūsma, so ja ir iespējama ārēja iedarbība, kā tas ir šeit ar $_REQUEST, tad ir jaapdomā visi, pilnigi visi aspekti un jaizsargājās pret negaidītu pieprasijumu (TEST^ to tik vien gaida kā atrast nefiltrētu GET vai POST). Un tiesi tāpēc DEFAUL gadijums IR nepieciešams, tobiš, ja neviens no definētajiem gadijumiem netiek izmantots, un ir vienalga kur tas default ir- switchaa, fora, elseifaa vai vel sazin kur, DEFAULT IR JÄ€BŠªT! Es nezinu ko un kā tu tur programmē bet ja tu to ari šādi, svētais karš būtu jāsāk pret tevi, ar PTAC priekšgalā.

    ob1 wrote:

    nē, kodēt tu māki, spriežot pēc paraugiem, ko publicēji… es mācu programmēt.

    Jā, kodēt es māku, pie tam salīdzinosi labi. 🙂 un es nedomāju alkaholisko dzērienu lietošanu.

    #217954
    ob1
    Participant

    Nu jā, Andress, default ir vajadzīgs, to es neesmu noliedzis, es tak par rindu “case ‘eng’: ” kasos.

    #217955
    usver
    Participant

    ob1 wrote:

    piever pāksti, usver. Un ja virini to, tad pastāsit na koi hren vajag “case ‘eng’:” tavā kodā.

    ob1: dzērumā tu pārāk daudz atļaujies brūķēt muti.

    Vai tu dzīvē arī acīs sauc par lohiem cilvēkus, kas tev oponē vai arī tik kruts esi tikai internetā? Lielisks paraugs jaunatnei, kā onka kļūst par ķildīgu, stūrgalvīgu, pašapmierinātu alkoholiķi, ja vakaros dzer alu.

    kam vajadzīgs case ‘eng’: ? Lai norādītu, ko darīt, ja izvēlēta angļu valoda.

    kam vajadzīgs default: ? Lai forsētu angļu valodas izvēli, ja izvēlēts nav nekas.

    Sēdi un lasi – https://phpmission.com/Tutorial6-Switch.php Īpašu uzmanību pievērs fall-through konstrukcijām valodā, par kuru tik viszinoši spriedi. Pirms gudri muldēt, ka nah tas vajadzīgs, ja reiz pasaulē var visu ierobežot uz 2 variantiem – cilvēki tā dara, jo tas ir ērti. Arī reālā kodā tas notiek, ja nezināji – reālos projektos, kur ir ne tikai pārgudra d*ršana 3 rindiņās: https://www.google.lv/search?hl=lv&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&hs=K0L&q=site%3Akoders.com+”case+0%3A+default%3A

    Tava atšķirība no drunk_lizard ir tā, ka viņš runā par lietām, ko labi saprot un lieki nekakā, ja redz, ka otrā pusē cilvēks sajēdz, ko runā, nevis tikai kusli brēc pēc palīdzības. Bet tu kasies par sīkumiem ka “vsje visi lohi, odna ja umnaja, v belom paļto staju krasivaja”. Un vispār – ko tu te vēl dari? Tev bija jāzaigo gabaliņu virs zemes savā miestā, lai programmētāji no tuvām un tālām malām nāk paklanīties tev – “PROGRAMMĒTÄ€JAM!!!!111VIENSVIENS~!!!!”.

    #217956
    Andress
    Participant

    usver wrote:


    kam vajadzīgs case ‘eng’: ? Lai norādītu, ko darīt, ja izvēlēta angļu valoda.

    kam vajadzīgs default: ? Lai forsētu angļu valodas izvēli, ja izvēlēts nav nekas.

    … ja izvēlēts nav nekas VAI izvēlēts, tas ko nav paredzēts izvēlēt (piem random string)

    Tu nekļūdies. In case- pateici to ko es domāju, tikai labu gabalu saprotamāk :>

    /me pieraksta – jāmācās komunicēt 😀

    #217957
    azazul
    Participant

    Un pareizo atbidi sniedza … ( drum-roll ) … drono.

    Pārējie – pieveram visu, kas ciet neturas.

    Problēma jau sen ir atrisināta un jūs te nodarbojaties ar publisku masturbēšanu.

    #217958
    Andress
    Participant

    azazul wrote:

    Un pareizo atbidi sniedza … ( drum-roll ) … drono.

    Pārējie – pieveram visu, kas ciet neturas.

    Problēma jau sen ir atrisināta un jūs te nodarbojaties ar publisku masturbēšanu.

    Piebildīsu ka alternatīva sintakse šeit nav risinājums, bet tikai variants…

    Piever vien visu, kas tev birst ārā, jeb arī tev ir kādas pretenzijas pret aktīvu diskusiju?

    #217959
    ob1
    Participant

    Jā, usver, atļaujos arī dzīvē lohus saukt par lohiem. Tāpēc man nav draugu, bet ir daudz ienaidnieku.

    Tad kāds var beidzot paskaidrot kāpēc vajadzīgs tas case eng, ja default dara tieši to pašu?

    #217960
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Velns paraus 😀 Vienkārši reāli tēmas autors iemeta tādu piemēru neloģisku, tāpēc arī rodas šāds jautājums, kāpēc viņš tur ir vajadzīgs 😀 Ceru, ka atbildēju uz tavu jautājumu. Vai nu arī, piem viņš ir vajadzīgs tad, nu es nez, piem, pie case eng uzslēdzas valoda eng, bet pie defolta uzslēdzas arī valoda eng, plus notiek kaut kas papildus, vēl kāda funkcija, piem izvada kaut kādu paziņojumu, etc. Kā jau te kāds teica, atkarībā no tālālā koda un pašas domas, kā to visu procesu vēlas pasniegt.

    #217961
    ob1
    Participant

    Bet tur nenotiek nekas papildus. Viss tas pats.

    #217962
    Foxsk8
    Participant

    Bāc, to jau tu nezini, kāda tieši ir doma tai valodai. Es tak tev pateicu, ja nekas nenotiek, tad autora piemērs ir neloģisks, bet ja viņam vajag kaut kam vēl iekš defolta notikties + valodai uzsetoties tad gan.

    Case eng = tikai valoda un vienīgi valoda

    Defoult = valoda + X figņas

    Ja iekš defolta nav vajadzīgas x figņas, tad tādā gadījumā case eng nebūtu vajadzīgs.

    #217963
    Andress
    Participant
    #217964
    ob1
    Participant

    Man jau pietiek ar vienu kaķi mājās, kur vēl tos 5 ziloņus likt? Ä€ – zinu – atdošu tev.

    🙂

    #217965
    Andress
    Participant

    Davānas atdāvināt nevar 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā