Symbian vai WP7

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Symbian vai WP7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155613
    Raivix
    Participant

    Pēdējā laikā mani ir skārusi diezgan sāpīga tēma. Tā kā nolēmu gādāt sev jaunu telefonu, tad esmu iegrimis diezgan dziļās pārdomās par izvēli – kas man būs labāks? Tagad esmu samsung telefona lietotājs, taču visi iepriekšējie telefoni ir bijuši Nokia un pie tā arī esmu nolēmis atgriezties(patiesi uzticami sarunu rīki).

    Bet runa iet par OS. Skatos veikalos, ka ir manam bužetam atbilstoši telefoni ar Symbian Belle(701, 700), bet tiek domāts arī par jaunajiem Windows Phone telefoniem(Lumia 800, 710). Esmu nonācis tādā kā strupceļā. It kā Symbian OS kalpo uz Nokia telefoniem jau gadiem un jaunā Belle izskatās pat pārāk pievilcīga, bet tomēr daudz kur tiek rakstīts, ka tā tomēr ir nolemta OS un agri vai vēlu tāpat tiks nogremdēta, taču WP uzskata par galveno Android un iOS konkurentu, kas nākotnē var kļūt pat ļoti populāra. Bet esmu dzirdējis, ka tam WP aplikāciju tā pamaz un neko daudz tur nevar grozīt pēc saviem ieskatiem, un ka viņš vēl nav tā līdz galam gatavs.

    Telefonu nedomāju izmantot kaut kam īpašam – zvani, SMS, šad tad kamera, GPS, WiFi, bet tie jau ir visos mūsdienu viedtelefonos.

    Tāpēc gribētu dzirdēt viedokļus no malas – kura OS man nesagādātu vilšanos? 🙂

    #280123
    BERILS
    Participant

    wp7 , vienīgais latviešu supporta nav , bet ja angļu val. nesēž opozīcijā , tad kā reiz , priekš tevis 😉 Nost ar simbu.

    #280124
    Raivix
    Participant

    Domāju, ka angļu val. nebūtu īpašs traucēklis.

    #280125
    garaisezis
    Participant

    htc ar windows mobile 6.5 bija pēdējais draudzīgi lietojamais no redmondas, wp7 vel nav nekas zinaams, driiz jau naakas astotais taa vietaaa. Taa kaa iesaku neduadz uzgaidiit jeb varbut nem Nokia ar meago OS.

    #280126
    Raivix
    Participant

    Tu domā, ka Meego ir labāks par Symbian? Diez vai… Viņa liktenis jau tagad ir skaidrs.

    Pērkot Lumia 800, es samaksāšu tik pat, cik par N9, bet būšu ieguvis OS ar nākotni, gandrīz uz pusi stiprāku CPU, radio, bet tik pat labā korpusā. Par WP8 arī ir vērts padomāt. Pagaidām nekur nesteigšos, bet sekošu jaunumiem.

    #280127
    iKey
    Participant

    papētot visu WP7, tas ne ar ko neatšķiras no Nokia S40 platformas – nav multitāskinga.

    Piekrītu Garajam Ezim, pēdējā Redmondas mobīlā OS, kura bija cienīga saukties par smārtrfonu OS ir WM 6.5.5.

    Un MeeGoo jau ir beidzies vēl nesācies stāsts, jo paļāvās tikai uz devu aktivitati. jamie teica NĒ, Netaisīsim progas.

    #280128
    Raivix
    Participant

    Es jau ar par to pašu – Meego nākotnes nav. Bet man liekas, ka WP7.5 ir multitaskings, bet varbūt kļūdos.

    #280129
    iKey
    Participant

    kā arī nav neviena normāla telefona, kuru var nekaunējoties izvilkt starp biznesa čomiem. daudzi ir tādi bērnišķīgi, gejiski un sievišķīgi, vienīgais Nokia N8, kurš izskatās pēc nopietna vērpjamā (kā arī ir nopietns, un Android fanāti – geji – turiet mutes)

    #280130
    Raivix
    Participant

    Jā, es arī labu laiku biju nosvēries uz N8 pusi – laba kamera, alumīnija korpuss, cena samērīga, bet viņam tomēr ir 680Mhz CPU un 256Mb RAM, kamēr, piemēram, jaunajam 701 ir 1Ghz un 512Mb. Vai nav manāma traucējoša bremzēšana? Ar Belle N8 noteikti ir baigais aparāts.

    #280131
    Jaunzems
    Participant

    Š…em vērā, ka tas 1GHz ir tikai uzklokots ARM11 procesors, kas ir arī N8. Tāpat 701 ir sliktāka kamera bez autofokusa.

    Bremzēšana nav manīta.

    #280132
    Evers
    Participant

    Lai gan pats savu Android tālruni pārdevu, jo vispār man smārts kā suga neder, tāpat ieteikšu ņemt kādu ar Android, bet lai ir iespēja apgreidot uz gaidāmo 4.0 versiju.

    Par to pašu kruto N8 runājot, čoms nesen tiešām bija gatavs izšķaidīt, jo nekas nelīdzēja pret Symbian OS tik ļoti populāro gļuku – neejošu Ovi store. Nelīdz ne upgreidi, ne reseti, ne softa pārlikšana, nekas. Rezultātā bezjēdzīgs aparāts.

    Tā, ka tik ļoti negejiskie, taču nekrofīliskie simbja fanāti varētu izvēlēties izteicienus. Man šķiet, ka drīzāk gejiski ir zīmēties ar vizuālo ārieni nevis to, kas zem pārsega 🙂

    #280133
    Raivix
    Participant

    Par Androidu esmu domājis, bet tomēr nez kapēc man velk uz Nokia pusi. Bet ja tomēr Android, tad tikai HTC.

    #280134
    iKey
    Participant

    QT figņas vajag ieinstalēt

    #280135
    iKey
    Participant

    Piespēru oleakoto Nokia N8-00 111.030.0607 belli, un viss iet raiti, nebremzē, daudz kur ātrāks par Anniņu vai S^3, ja nu vienīgi ieķeras, kad pa tiešo uz progresa joslas patin kādu apjomīgu video vai audiofailu, kurš stāv Class4 microSDHC kartē

    #280136
    Raivix
    Participant

    Vispār es sāku atgriezties pie N8. Baigi man patīk viņš ar savu solīdo izskatu. Tāds nopietns veča telefons. Vienīgi ar MicroSIM nav problēmu? Var tādas kartes dabūt?

    #280137
    iKey
    Participant

    Tam standarta SIM karte lien iekšā

    #280138
    Raivix
    Participant

    Ä€aa.. Tad kaut ko jaucu. Likās, ka N8 ir microSIM.

    #280139
    depo
    Participant

    ZuliXP,tev Belle latviešu valodā?Pagaidām uz Belle nedarbojas Skype.GarminMobileXT neizbrauc klaviere,ja tiek meklēta adrese,ja meklēšana ir pa burtiem un nedarbojas navigācijas programma CityGuide-tas priekš manis ir baigais mīnuss un ir iemesls padzīvot ar Anna.

    #280140
    garaisezis
    Participant

    manas domas

    windows mobile 6.5… ir norals GPS navigators TomTom, vel neta aizķēries kaut gan pats TomTom to vairs nepiedāvā…. Kartes ieejams bez problēmām… ar skype tas pats… kam vēl uz datora stāv windows xp, noteikti patiks.

    Symbian – tāda pamper autiņos ietīta os kura kā ķūnējams vecs opelis, bet dari ko darīdams, tas tomēr ir un paliek opelis…

    Android – tūkstošiem bezmasas programmu, bet nu bardaks telefona… bez root un standartā nelietojams.

    iOS – itkā ērti, bet lai būtu pavisam labi jāatver maciņš…..

    Meego, Maemo – uz Debian bāzes bāzēta Linux OS priekš telefona… man patīk visvairāk, problēmu ar programmu trūkumu var novērst ļoti viegli ja strādā smadzenes… bet nu Feature OS… diemžeļ grimstoša

    Bada OS – es atvainojos… kas…. ko…. āa Samsung… skadrs, back to ’90….

    WP7 – bling bling, ceru kad nomirs ātri… jeb ātrāk tiks izveidts win8… bet nu pirmie kucēni jāslīcina…

    #280141
    Raivix
    Participant

    Tātad nonācu pie secinājuma – WP man neder.

    No tava teiktā es saprotu, ka vislabākās OS ir Windows Mobile 6.5 un Meego. No WM es tomēr atteikšos un laikam būs grūti vairs atrast ierīci ar tādu OS. Par Meego vēl varētu domāt, bet… N9 ir lielbudžetnieks. N8 sanāktu daudz lētāk. Bet nu pieļauju domu, ka ir vērts pakrāt vairāk priekš N9. Arī testos atzīts par labu esam. Īpaši patīk viengabala korpuss un glītais dizains, arī OS varētu būt diezgan vienkārša un ērti lietojama. Un arī dzelži mūsdienīgi.

    Tātad – N8 vs N9. Pārējie pretendenti jau atsijāti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā