Symbian vai WP7

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Symbian vai WP7

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #280142
    iKey
    Participant

    Nebūtu latviska, neliktu iekšā. Skaips man nedarbojas (šiem prioritāte Android un iOS… AAAARGH!!!)

    Garmin neizmantoju, bet lietoju Ovi maps

    #280143
    iKey
    Participant

    Lietas, ar kurām N8 uzvar pār N9

    – 12 megapikseļu kamera ar AF, ksenona zibspuldzi un spilgtās gaismas filtru

    – Iespēja paplašināt atmiņu ar MicroSD

    – HDMI izeja

    – USB On The Go (caur adapteri var pieslēgt flešku, peli, vai kādu citu USB iekārtu)

    – Latviešu valoda

    – N9 atbalsta tikai MicroSIM kartes

    – Plašāks programmu sortiments

    – Ir FM rādžiņš un FM raidītājs

    – Bluetooth 3.0

    – Lētāks

    Un ko pretī piedāvā N9

    – Niknāki dzelži

    – Glābiņš Simbas nīdējiem (nolāpītie Andrid un iOS fanāti), tajā ir iekārtojusies MeeGoo (Maemo pēctecis)

    – Kaut kas jauns

    – Ekrāns nav kā spogulis (nekas neatspīd)

    – Lielāka izšķirtspēja ekrānam

    – Hroniskiem melomaniem noteikti patiks Dolby Mobile fīčas.

    – Plašāks multivides failu atbalsts

    – Ir pieejams ar 64 GB iebūvēto atmiņu

    – Ä€trāki operātora interneta datu savienojumi (Ja vien operātors to nodrošina)

    – Kalpo kā WLAN pieejas punkts, neizmatojot 3. puses programmas

    #280144
    depo
    Participant

    ZuliXP,Ovi Maps tev navigācijai vai tikai tādēļ,ka bezmaksas un būtu telefonā?Tur taču kartes ir stipri atpalikušas no dzīves…dažās vietās par gadiem 3-4.Esmu sūtījis labojumus uz https://mapreporter.navteq.com/ un kartēm atjauninājumi iznāk,bet no garmin(kurtuesi.lv) un Jāņu Sētas vēl stigri atpaliek.

    #280145
    Raivix
    Participant

    Lielākā daļa N9 trūkumu mani neskar, bet FM raidītājs gan varētu noderēt. Vēl padomāšu un apsvēršu visus +/- N8 un N9.

    #280146
    iKey
    Participant

    Rēķinies, ka būs jādeso pie operātora, lai jamais noorganizē MicroSIM karti

    #280147
    Evers
    Participant

    Man likās, ka Ovi kartes mobilo telefonu segmentā ir lieliskas. Nezinu gan salīdzināt ar iGO (biju patestējis Android versiju). Bet par bēdīgo TomTom abi ir daudz labāki. Atjaunots TT manā krajā rāda tik apvedceļu, bet šie abi visus celiņus un ieliņas.

    #280148
    garaisezis
    Participant

    ja rokas neaug no pakaļas, tad ar šķērēm var no jebkuras parastās sim kartes izgriest sev mirco karti…!!!

    #280149
    Raivix
    Participant

    Tā jau sīka vienība. Visticamāk, tāpat mainīšu operatoru.

    #280150
    depo
    Participant

    Evers,

    čomam pasaki,lai atrod Ovi Store instalētāju ar QT komponentēm(ap 20MB) vai arī uzinstalē viņas atsevišķi,jo pēc resetošanas tās ir dzēstas un nevar veikalu uzinstalēt.

    Kartēm ir svarīgi atjauninājumi un labojumi,jo nepārtraukti notiek ceļu rekonstrukcijas,pārplānošanas utt,un ideālā variantā būtu,ja lietotāji ziņotu par izmaiņām un izstrādātāji tās ņemtu vērā…

    #280151
    Evers
    Participant

    Paldies, aizsitu meilu ar tavu padomu.

    #280152
    iKey
    Participant

    man bija līdzīga problēma: un kā no tās var atkratīties: noinstalē nost Open un Standart C++ Libraries, P.I.P.S. installer, un tad restartē telefonu

    un tad ieinstalē to Ovi Market failu (sver ap 20 metriem)

    #280153
    usins
    Participant

    Man šķiet, ja biznesam tālrunis, tad E6 ir ļoti labs. Mazs ekrāns, aķītis tur kā vecajos labajos laikos sarunas -18h.

    Skārienjūtīgs maziņš ekrāns, jaunais simbiānis.

    GPS kartes no nokia (offline)

    Vēl biznesam ideāls- E-7 izbīdāma qwerty tastatūra, pēc izksata N8 un jaudas ziņā neatpaliek pārāk daudz, nav karšu lasītājs, bet ir 16GB iebūvēts. Drīz būs Bella atjauninājums šīm trubām.

    #280154
    BERILS
    Participant

    4.0 androids ir planšetēm , 3.0 ir viediem , ja es nemaldos.

    Komentārs kurš vispār noraida viedetelefona iegādi , laigan tieši šajā topikā par to iet tikai runa 😀

    #280155
    Evers
    Participant

    maldies gan. 🙂

    3.0 ir tikai planštēm.

    4.0 ir gan klučiem gan planšetēm.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā