Symbian vs. Android

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Symbian vs. Android

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152157
    samurajs
    Participant

    Telefonmīļi tiek aicināti pastrīdēties un salīdzināt abas populārākās mobilās OS: Symbian vs. Android!

    Kopīgi noskaidrosim katras plusus un mīnusus, kurai vairāk iespēju, grafiskās vides dizainu, ērtības utt.

    #247513
    afigel
    Participant

    +Androids – imo ātrāks par symbian.

    #247514
    _Mo3_
    Participant

    viennozīmīgi androīds! symbians savā attīstībā stāv uz vietas!

    #247515
    TokRa
    Participant

    Symbian

    #247516
    RicoPico
    Participant

    @TokRa- Pamato, lūdzu. 🙂

    Man pašam Androīds nekad nav bijis, tāpēc varu abas platformas salīdzināt tikai pēc citu lietotāju atsauksmēm, kas manu viedokli padarītu ļoti subjektīvu.

    #247517
    root
    Participant

    pāris mēneši uz android un vairāki gadi uz symbian. Un Android saliek Symbian vienos vārtos, tas vispār nav pat diskutējams jautājums.

    Heihachi Mishima ir dead btw.

    #247518
    Aldis
    Participant

    Symbian ir palaidies :/ Sāksim jau ar to ka sms krāj kaut kādā datubāzē līdz pakarās tā, ka izārstēt nevar! Tas tik viens no maniem piemēriem. (Un nezin kāpēc visās noškās kā vienā, pazudusi opcija ka sms no otra gala līdz noteiktam limitam dzēš laukā).

    Androīds – zolīds konkurents visiem, pagaidām vēl samērā ērts. 🙂 Supportē arī “iPad veidīgās” planšetes, daudz labus brīnumus jau pēc noklusējuma atbalsta. Samsunga pirmie risinājumi ko viņi ar androīdu ieviesa gan man nepatikās, jo tie bremzēja, bet iespējams taga vairs tā nav, jo testēju kaut kādu samsung android telefonu pirms kāda gada! 🙂

    #247519
    Evers
    Participant

    Symbian nekad mūžā negribu redzēt savā telefonā.

    Ja telefons zvanīšanai, tad Nokia telefoni ar klasisko OS ir lieliski.

    Ja telefons visādām mūsdienu izvirtībām, tad tikai un vienīgi Android.

    Nokia’i būtu jānoliek Symbians tumšā skapī un jāstrādā pie Maemo, ja reiz tik dikti gribas savu izstrādāto OS, nevis ņemt piemēru no Samsung, Motorola… , kas ir sapratuši, kas ir Android un liek visos savos augstā gala telefonos to.

    #247520
    iKey
    Participant

    Man Symbian ir tuvāks, patrāpījās noška, kurai ir ielikts 600 mhz procītis, un lauž symbian stereotipu par bremzēšanu.

    Par Android nemāku spriest, vienreiz pagrābstījos, un ieraduma pēc paliku pie Simbas.

    mani vienīgi Simbā kaitina tie sertifikāti, un jaunākās nošku s60 9.3 firmwāres nav uzhakojamas, bez FW modificēšanas

    #247521
    daGrevis
    Participant

    TokRa wrote:

    Symbian

    Tak cilvēks grib izcelties! 🙁

    Bet, pēc manām domām, vislabākās ir tās sistēmas, kuras sver dažus kilobaitus un ietver sevī funkcijas zvanīt, SMS pārvaldība, kontaktu grāmata… Mmm 🙂

    #247522
    nevertell
    Participant

    Da simbiāņu problēma ir nevis softiska, bet hārdvēriska, kamēr androīdfounos liek jaunus arm 1 ghz pročus, tikmēr simbiāņi lieto aizvēsturiskus čipus.

    #247523
    Kon
    Participant

    n78 nebremzēja un Tokra nes Symbian karogu jau pēdejos 2 gadus vismaz, tā kā gluži izcelšanās nebūs

    #247524
    iKey
    Participant

    nevertell wrote:

    Da simbiāņu problēma ir nevis softiska, bet hārdvēriska, kamēr androīdfounos liek jaunus arm 1 ghz pročus, tikmēr simbiāņi lieto aizvēsturiskus čipus.


    +1

    par aizvēsturiskiem būtu grūti nosaukt. Drīzāk tiem čipiem liek aizvēsturiskas frekvences. S60v3 uz 600 mhz procīša ir ņipri (pat ja sistēma ir aizsūnojusi). Lielākājai daļai s60 v9.x čipi spēj darboties kudi lielākās frekvencēs, bet būs rijīgāki pret baču.

    Nokias pamatīgi grēko arī ar bateriju samērību ar ierīcēm, telefonam, ar kuru var tikai pazvanīt un aizsūtīt SMS (s30) iemet baču ar ietilpību virs vienas amperstundas, bet smārtiem un citiem ar fīčām pārbagātiem sakaru rīkiem kudi zem vienas amperstundas. Biki mainītu attieksmi pret dzelžiem, tad Nokias smārti nebūtu peļami.

    #247525
    Creep
    Participant

    Tā jau nu gluži nav. Neesmu manījis nevienu nokiju pēdējā laikā ar bateriju zem vienas ampērstundas. E52, E55, E61,E63,E71,E72 visiem ir 1,5 ampērstundu baterija.

    Un par bremzi: būtu šamiem kārtīgi CPU, nekas tur nebremzētu. E52 strādā tikpat ātri, kā jebkurš parasts S40 telefons…

    #247526
    shady
    Participant

    Viss ir atkarīgs no konkrētā telefona modeļa un cilvēka vajadzībām.

    Domāju, ka neesi vidusmēra lietotājs, kurš lieto tikai tās iespējas, kuras defaultā jau ir ieliktas. Tā kā gribēsi paķīmiķot, tad iesaku tev androidu.

    #247527
    RicoPico
    Participant

    Eku, arī TvNet raksta, ka drīz Androīds apēdīs Symbian. Vai vismaz pagaršos. 🙂

    #247528
    archeens
    Participant

    Man uz Vivaz ir Symbian S60 5th, var redzēt, ka nav kārtīgi nostrādāts, ir vērojama lēndarbība un nereti rodas kādi gļuki. Bet citādi esmu pieradis.

    #247529
    afigel
    Participant

    man symbians regulaari restarteejaas. tas ir neko neinstaleejot, j otaa jaatne ar sertifikaatiem bija vnk biresmiiga. androiids pagaidaam lido un negljuko.

    #247530
    archeens
    Participant

    afigel wrote:

    man symbians regulaari restarteejaas. tas ir neko neinstaleejot, j otaa jaatne ar sertifikaatiem bija vnk biresmiiga. androiids pagaidaam lido un negljuko.

    Jā tieši par sertifikātiem aizmirsu pieminēt, man arī besī tā lieta, visu laiku jāsigno, lai varētu kādu aplikāciju uzlikt.

    #247531
    Kefīrs
    Participant

    iOS… 🙄

    Jūtu jau uzbraucienus pa gabalu 😀

    Bet, ja no šiem, tad Android.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā