Symbian vs. Android

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Symbian vs. Android

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247532
    Aldis
    Participant

    Kefīrs wrote:

    iOS… 🙄

    Jūtu jau uzbraucienus pa gabalu 😀

    Bet, ja no šiem, tad Android.

    Mjā, man arī iOS tīri patīk… Par to jau arī esmu te atrāvies pa matiem no forumiešiem! 😀

    #247533
    depo
    Participant

    Es par Symbian-tikko parādījušās ziņas no Nokia pārstāvjiem par jaunu modeļu iznākšanu https://www.gsmarena.com/ Var jau arī “nesignot” lai uzliktu kādu softu,kas prasa sertifikātu-var “iešūt”modificētu failu(piemēram),bet ir arī citi veidi,kā apiet šo Symbian drošības pasākumu-tātad Symbian,protams.

    #247534
    afigel
    Participant

    depo – jebkuraa gadiijumaa taa ir jaatne.

    #247535
    depo
    Participant

    Pāršujot trubu tā “jātne” aizņem 3-4 minūtes,bet risks nokaut trubu ir vidēji liels,bet ja vajadzīgs hard reset,tad gan visa modifikācija aiziet tur,kur saule neiespīd…Vienkārši pagaidām symbian ir visai populārs un “meistaru” uz visādām lietām ir tikpat daudz.

    #247536
    depo
    Participant

    P.S man uz telefona ir pāris TokRa tulkotie softiņi.Paldies!

    #247537
    iKey
    Participant

    cik nu jātne, bet, ja cilvēks zina ko dara, tad nokaušana ir iespējama no ārējiem faktoriem (pazūd elektrība, atvieno no kompja telefonu, un tā tālāk)

    pāris minūšu jautājums un telefons atkal darbojas.

    Esmu šuvis modificētās FW caur fēniksu, un visas reizes veiksmīgi.

    Jautājums Android lietpratējiem: zinot gūgles politiku attiecībā uz programmatūras izstrādi, jamie baigi aktīvi cepj jaunas versijas savai programmatūrai (tai skaitā arī Androīdam). Un telefonos tās versijas atjaunojas? (telefona ražotāja hotfixi neskaitās).

    #247538
    nevertell
    Participant

    Ēs jau vispār ar esmu daļējs iOS piekritējs. Nebūtu viņiem tik cieši viss saistīts ar padebīlo aitjūni, būtu vispār labi. A tā sanāk, ka telefons nav “lietojams” bez džeilbreika.

    #247539
    iKey
    Participant

    nevertell wrote:

    Ēs jau vispār ar esmu daļējs iOS piekritējs. Nebūtu viņiem tik cieši viss saistīts ar padebīlo aitjūni, būtu vispār labi. A tā sanāk, ka telefons nav “lietojams” bez džeilbreika.


    +1

    tas arī attiecas uz simbu (lai nelabais parauj to sertificēšanu), neuzhakots s60 smārts nav smārts.

    Bet turpinot iztirzāt androīdu, telefoni ar Android osi ir lielā skaitā, kurš turpina augt ģeometriskā progresijā, un telefoni, dzelžu ziņā, atšķiras viens no otra, rezultātā 3rd party deviem ir čakars uztaisīt nopietnu programmu, kura bez emocijām darbotos uz visiem devasiem ar Android os. Un tāda šņaga ir ne tikai ar Anroid

    #247540
    depo
    Participant

    Ja “modificēšana” notiek ar Phoenix,tad satraukumam nav bijis pamata-lietošanā vienkāršs,saprotams un atkarībā no modificētā faila, šī uzlabošana nav sarežģīta,bet ar J.A.F nu gan ir krusts jāmet un bez manuāļa klāt neķeros.Kā tad ar Android-vai var visu instalēt, ko sirds vēlas?

    #247541
    iKey
    Participant

    gan jau var bāzt, bet AT YOUR OWN RISK. Bet tikai tad, ja tam ko “sirds vēlas”, vari uzticēties, ka iekšā neslēpjas kāda haļera

    #247542
    afigel
    Participant

    androids piedaavaa appus no marketa, kur ir kkaada sertifikaacijas sisteema. trubaa ir kjeksis, kuru izkjekseejot tiek atljauts instaleet nisaadas drazas.

    #247543
    iKey
    Participant

    Simbai varēja arī tā piedāvāt, ka var grūst da jebko, un ložņāt pa mapēm. Sākumā brīdinot par riskiem, no kuriem būtu viens glābiņš – hard reset.

    Un kā ar mobīlo Windu? Tai nav jātnes ar progu instalāciju un OSes modificēšanu?

    #247544
    Kon
    Participant

    Pag pag, legālām aplikācijām arī bija pisaks ar sertifikātiem?

    Es visu zagu 😕 Un nemaz tāda “jātne” nav.

    #247545
    iKey
    Participant

    tām, kuras var atrast iekš Ovi store, nav jākļa, bet lai dažas legālās bez emocijām ieinstalētu, truba ir jāhako, un Nokijas ir pārcentušās, jo dažās mapēs nelaiž iekšā. Kā piemēru varu minēt to, ka nevaru ieinstalēt QuickOffice triāli. Š…aud par atjauninājuma kļūdu. Risinājums – allcaps sertifikāts vai hakošana.

    Noderīgas tvīkošanas programmas. Nokija negrib dot viņiem sertifikātus. Jāsigno vai jāhako.

    Modificētas programmas. Tām viss liekais tiek izravēts, vai pievienotas noderīgas fīčas, kā arī tiek paplašināts supportējamo telefonu klāsts (piemērs: Ovi Maps 3.03, ļoti šaurs supportējamo telefonu klāsts, lielākā daļa FP2 īpašnieki paliek bešā).

    Legālām programmām ir jātne ar nopirkšanu

    #247546
    depo
    Participant

    Man “jātne” bija ar programmu Shazam-manuprāt ļoti labs softs-ņemta no Ovi Store kā 30 dienu triāla versija vai 5 tagu noteikšana mēnesī,bet nopirkt arī viņu legāli nevar-parādās now payments metodes un hvz kad to var izdarīt.

    #247547
    Toms
    Participant

    Atkarība kādām vajadzibām ir nepeiciešams telefons: ja vien tīri zvanīšanai un citiem niekiem, tad ar Simbiāni var mierigi iztikt (ja ne pat ar javu), tacu ko līdz nepieciešams kaut ko vairāk darīt (visādas papildus aplikāciajs un tml), tad Androids saliek visu vienos vārtos 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā