Sysadmina izcenojumi Rīgā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Sysadmina izcenojumi Rīgā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161779
    russo
    Participant

    Sveiki,

    Bez garām demagoģijām vēlējos pajautāt tiem, kas zin.

    Cik APTUVENI varētu maksāt vai, pēc kādām tāmēm tiek aprēķināti freelance sistēm-administratora pakalpojumi.

    Draugam jāapkalpo 1 firma, 2 ofisi, kopā 13 datori un 6 printeri. Windows. +1 Ubuntu failu un webserveris.

    Viņš nevar izpīpēt, kā izrakstīt rēķinu un es arī nemāku neko ieteikt.

    Reāli pēc patērētajām stundām? Tad cik vidēji maksā 1 stunda?

    Pa apkalpojamajām vienībām mēnesī? Cik izmaksā?

    Cits variants?

    Es saprotu, ka iespējams dažiem gribās zināt arī windows versijas numuru un Ubuntu kerneļa versiju, jo tie ir ļoti būtiski lielumi, bet šis jautājums ir vairāk tā, lai uzzinātu metodiku un aptuveno cenu amplitūdu.

    Domāju, ka ne tiekai mums diviem šis varētu būt interesanti.

    Jau iepriekš pateicos.

    #323227
    Aldis
    Participant

    Arī mani kas šāds interesē. 🙂

    #323228
    viesic
    Participant

    imho, svarīgs faktors ir arī darbinieku kompetence firmā, tb vai ir jākonsultē lietotāji, pašam jābrauc tonerus printeriem mainīt, etc. vai tikai tehniskie darbi.

    Vēl jau pastāv variants, ka tiek slēgts līgums, par “x” eiro mēnesī, un līgumā atrunāts, cik no tās summas firma atrēķina nost par katru downtime stundu, dienu, etc teiksim darbstacijai, printerim, serverim. Tādā gadījumā gan firma var rēķināt priekš IT budžetu, gan arī sysadm ir cita motivācija strādāt un plānot riskus 😀

    #323229
    shady
    Participant

    Nu, kādi 15€ stundā + izsaukums. Ä€rpus darba laika / brīvdienās cipars tiek adekvāti kāpināts.

    Darbam tikai jābūt adekvātam un zināšanu līmenim labam, nevis no sērijas, kad viens studentiņš, bez pieredzes, pusi dienas mēģina uzinstalēt linuxu.

    Ja pareizi sapratu, tad tas ir tipa “nomāts pakalpojums”. Tad tam jābūt lētākam nekā tu tur sēdētu uz patstāvīgu darbu 5 dienas nedēļā… Savādāk tur kaut kas nav kārtībā – 1) vai nu darba devējam nav izpratnes par tavu darbu, un liek strādāt regulāri daudz, kas nav piemērots risinājums “nomas pakalpojumam” 2) vai arī tu tur kaut ko gļuko….

    Pirmajā gadījumā ieteiktu apskaidrot darba devējam situāciju un piedāvāt, varbūt, patstāvīgu darbu ar ikmēneša algas ciparu. Bet otrajā gadījumā…

    Bet normālos apstākļos.. palieku pie tā paša, ko teicu sava komentāra pirmajās rindiņās.

    #323230
    Andron MacBeton
    Participant

    Tātad, 15€ stundā. KO TU PROTI?! CIK Ä€TRI TU KUSTIES?

    Sēdēt un spaidīt next next, pa 15€ stundā?

    Tapēc arī man ir zvani no Rīgas, aļa – nu atbrauc lūdzu, mēs izgāzāmies ar to savu Rīgas specu…

    Vai arī – klau, esi aizņemts? Negribi uz Rīgu atbraukt? Nu pa to pašu tēmu, nu… tu saproti…

    Rīgas specus var saskaitīt uz 1 rokas pirkstiem. Tur ir tirli un āksti, kas nejēdz RJ-11 no RJ45 atšķirt, tur ir “PLC inženieri”, kuri uzkniebj STP ar konektoriem bez “ekrāna” (ABOS GALOS!!!!), tur ir klauni kuri neprot lietot samorezus, bet gan iesaka 15LVL remkomplektus, kuriem paši salauž ventilatorus un tad nozūd.

    BET… kad tu piedāvā Rīgas kantorim (maziņam, nu 15-25kompīši) pakalpojumu, tad viņi no tevis gaida, ka tu uzreiz ar avansa otkatu un X.O retard.., tfu, Otardu nāksi!

    15€ stundā… JÄ€! Es varu paprasīt arī 20€ stundā, ja es pārkniebju konektorus, samarķēju vadus, izpūšu putekļus un paralēli pārinstalēju 3 kompjus! A jūs varat?

    Nu ja varat, tad pasakiet, kur ir kļūda izteiksmē “mkfs.ntfs -Q- c 16884 /dev/sdax*”!?

    * sdaX ir kāda HDD sistēmas partīcija. (hujedaktora piezīme, bļe!)

    #323231
    jupis
    Participant

    nez sarēķinot visas lietas man sanāca 36 eur stunda ar pvn pie noteiktā reakcijas laika 1-4 h

    un tas būtu tā optimāli jo tad var arī pie kautkādām nebū lielākiem darbiem runāt ar klientu ka vot atsēdēju 4 stundas būs jums atlaide uz 3 h tas tā provizoriski jo klients var pazvanīt pajautāt klau ko man darīt šitajā lietā ja vari izstāsti pa tel ja nē brauc uz vietas protams ar noteikumu ka neatkarīgi no tā pirmā stunda ir pilna maksa pat ja izdari 15 minūtēs

    #323232
    albertino
    Participant

    ko tad tu ir nabags un dziivo pie muteres ja sanem 20eur/h 😀

    #323233
    uldics
    Participant

    1. Mīnusam jābūt pirms c nevis pēc Q

    2. 16384 nevis 16884

    #323234
    Andron MacBeton
    Participant

    Ir tomērt cerība vel Latvijā…

    Un ko daram ka nebootojas? 🙂

    #323235
    Andron MacBeton
    Participant

    Paklau, abortiņneveiksmīgais, nu ja teu skauž, tad sāc mācīties! Jo žvankstot un TV lūrot tu neko nerisini.

    #323236
    albertino
    Participant

    es kaa celtneikmeisters nopelnu 900eur menesi uz rokas, taa kaa tev lidz manim augt.

    veciit, kad tev bus draudzene?

    #323237
    richijs
    Participant

    Tavs darbs ir tik vērts cik kāds par to gatavs maksāt! Var jau nosaukt kaut 100€ stundā…

    #323238
    russo
    Participant

    Paldies par atbildēm.

    Klients ir advokātu birojs. Kartridžus paši samainīs. Runa vairāk ir par “Eu, man nestrādā e-pasts” vai arī “mums vajag jaunu e-pasta adresi/ftp lietotāju” utt. Sainstalēt, satīrīt, nopirkt jaunus dzelžus utt. Lielāko daļu var risināt attālināti.

    ÄŒoms paprasīja 400 Eur mēnesī. Varbūt sākumā būs lielāks čakars, kamēr visu sakārtos, toties pēc tam atmaksāsies.

    #323239
    Andron MacBeton
    Participant

    Advokātu birojam jau nu gan nevajadzētu algot kaukādu nejēgu.

    Noplūdīs konfidenciālie klientu dati, būs sūdi.

    #323240
    russo
    Participant

    Beton. Advokāti točno zin, kam var uzticēties un kādā formā to var darīt. ÄŒomam vnk ir sava reputācija. 🙂

    #323241
    Andron MacBeton
    Participant

    Tad kapēc rodas tik tupi jautājumi?

    6-7dienā visus kompjus pārinstalē, ~30€ par kompi. 1dienā no rīta dzer kafiju ofisā un gaida kam kas būs nesaprotams.

    Nevajag aizmirst ka reinstals iekļauj sevi arī putekļu iztīrīšanu tīrīšanu un routera sakonfigurēšanu pareizi.

    Es gan apšaubu, ka tas tavs čoms vispār kautko no tā saprot.

    #323242
    russo
    Participant

    Beton. Es noteikti rekomendēšu Tevi, ja viņam apniks ar viņiem krāmēties. 🙂

    #323243
    richijs
    Participant

    400€ mēnesī ne par ko 😀 Labs 😀 Kāds tur čakars? 😀 Salikt uz 13 kastēm windows, 1 kastei uzmest ubuntu un saslēgt printerus 😀

    #323244
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ja man būtu vel kāds kantoris Rīgā ko pieskatīt, tad jau man būtu krietni izdevīgāk vizināties.

    Un jā, es varu labāk UN lētāk. Un ar lētāk es nedomāju kaukādu stundas cenu, bet gan 5gades griezumā vispār kantora izmaksas uz IT sfēru.

    #323245
    Andron MacBeton
    Participant

    Un ja vel kastes vienādas, saliek un noklonē. Failu serverim nahren Linuxu nevajag, uzliek FreeNAS 10minūtēs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā