Tā izskatās Ungārijā pēc "bēgļu" tranzīta

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Tā izskatās Ungārijā pēc "bēgļu" tranzīta

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 156 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #320002
    shady
    Participant

    Tak iegūglē….visi mediji par to cepas, i visos soc tīklos kņada ap šo tēmu. Es te tik tā…uzturu dzīvību, lai citi var palasīt, kam nav laika pačekot, kas notiek apkārt. I lai asaru var kāds nobirdināt, i kāds pasmīnēt….i kāds šaujamo laikus iegādāt.

    #320003
    Participant

    Starp šiem imigrantiem ir arī cilvēki, kuri var tikt uzskatīti par bēgļiem, nevis par ekonomiskajiem imigrantiem. Bēglis ir cilvēks, kurš dzimtenē ir apdraudēts ticības, rases, politisko uzskatu vai citu iemeslu dēļ. Starptautiskie likumi aizliedz bēgli deportēt atpakaļ uz nestabilo zonu. Ja pret bēgļiem tiek pielietoti ieroči vai bruņotie spēki, es gribētu redzēt pasaules reakciju. 🙂 Tāpēc es saku – neuztraucies, bēgļu nometnēs viņi tiek filtrēti un iespēju robežās pētīti – vai viņi nāk no Islāma Valsts, vai viņu dzīvesvietā bija mierīgi apstākļi un vai viņi ir apdraudēti.. Slinkums meklēt statistiku, taču es zinu, ka liela daļa no šiem imigrantiem bēgļa statusu neiegūst un tad viņiem tiek uzsaukts bezmaksas lidojums mājup. Un filtrēti viņi jau tiek sen. Rau, tepat Latvijā daži skraida ar bēgļa statusiem, bet daļa šo statusu nav dabūjuši. Daļa no imigrantiem dabū alternatīvo statusu, kas pēc gada pazūd, ja viņa dzimtenē apstākļi ir apmierinoši. Tāpēc vislabākās zāles ir palīdzēt veidot stabilu Sīriju un Ziemeļāfriku. 🙂

    Nepatīk man tā viņu cūkošanās arīdzan, bet bēgļus deportēt ir aizliegts!

    #320004
    shady
    Participant
    #320005
    SFiX
    Participant

    Forši komentāri rakstam. Pērle: “Kas ir Ungāri,tie paši romi,tikai lsbāk situēti,baidās no ilāmistiem tāpēc stlaida to operatori.”

    #320006
    Crow
    Participant

    Kamēr neiegūst attiecīgo statusu, bēgļi joprojām ir arī ROBEŽPÄ€RKÄ€PĒJI. Attiecīgi, tos var aizturēt (un tas ir jādara) līdz jautājuma galējai noskaidrošanai. Deportācija šeit nekur nav pieminēta, tāpēc to no dirsas neizvelc.

    Spēks, protams, jāpielieto tikai pretošanās gadījumā. Bet pretošanās, kā redzams, netrūkst. Ne tikai akmeņu mētāšana utml., bet objektu ieņemšana un prasību izvirzīšana. Bruņotie spēki norādīs uz situācijas nopietnību un zināmu valsts(-u) gatavību jebkuram situācijas pavērsienam – šādos apmēros plānveida uzbrukumu izslēgt kā varbūtību nevar.

    Pasaule tiešām tiks satricināta, bet tikai tāpēc, ka ir tādi mīkstie kā tu. Ir jārīkojas efektīvi. Ir jārada precedents , ka nevar norisināties tāda patvaļa un necieņa tikai tāpēc, ka starptautiskais likums paredz ņuņņāšanos un mīkstmiesību.

    Stabilu situāciju? Nesmīdini Jēzu. Neatkarīgi no tā, kurš ir vainojams turienes nekārtībās, tajos reģionos reliģisko, vēsturisko un etnisko īpatnību miers nav paredzams vēl ilgi. Nav.

    Bet velti te pļurkstēt. Nevar palīdzēt tam, kas nevēlas, lai tam palīdz. Visādā ziņā.

    #320007
    Crow
    Participant

    Допрыгались! Bez izmeklēšanas uzreiz atlaiž no darba un vēl publiski apkauno savas valsts pilsoni. Nav svarīgi, kurš vainīgs (video man nerāda, bet viedokļi dalās). Jāsūdz darba vieta tiesā nekavējoties un jādrāž līdz galam.

    #320008
    Crow
    Participant

    Es te vēl bišķi citu skatu punktu piedāvāšu apspriest. Vismaz tiem, kam acis vaļā. Paredzami, bet vai ievērojāt, cik резко visas pasaules šaurās pierītes pārslēdzās no Ukrainas krīzes un Krievijas agresijas uz šo? Ka es jums saku, дело пахнет керосином…

    #320009
    Participant

    Ja nemaldos, bēgļi jau arī aizturēti tiek, noņemti viņu pirkstu nospiedumi arīdzan, lai spētu šos cilvēkus saistīt ar konkrēto valsti Dublinas konvencijas dēļ.

    Sīrijā pirms Asada gāšanas bija miers, Irākā arīdzan, ja neskaita cilvēktiesību pārkāpumus, ko pieļāva valdība, sodot brutāli protestētājus. 🙂

    #320010
    SFiX
    Participant
    #320011
    Participant

    Pārslēdzās rasistu dēļ. Visu ūdeni pieduļķoja rasisti, bet liberāļi steidz rasistus lamāt. Nevajag te sazvērestības malt.

    #320012
    Participant

    Beidz murkšķēt par to, ko nezini. Nevarot pierādīt, mļe.

    #320013
    Crow
    Participant

    Manis pēc kaut peņa nospiedumi. Kamēr bēgļa statuss nav pierādīts, brīvi vazāties apkārt nevar un būs sēdēt, kur nolikts. Un nevis vilciens uz Leiputriju.

    Miers?

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_modern_conflicts_in_the_Middle_East

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_modern_conflicts_in_North_Africa

    TAS pēc miera izskatās?

    Nē. Tur nemieri ir bijuši un būs no laika gala, paaudžu paaudzēs. Un “pack schlägt sich, pack verträgt sich”.

    Jebšu garantēju, ka drīz arī vecās Eiropas liste, kur līdz šim pēdējais ieraksts ir 1945. gadā, iegūs būtisku papildinājumu.

    #320014
    Crow
    Participant

    Kāpēc tad pats murkšķi?

    Piemēram, par deportāciju tur augstāk – līdz šim neviens bez tevis to netika pieminējis. Bet ne tikai…

    #320015
    Crow
    Participant

    Cui prodest? Okama žilete. Viss. Nemurkšķi.

    #320016
    Participant

    Sūdīgs salīdzinājums, meklē vēl.

    #320017
    LooNeY
    Participant

    Nez kaut kā pa lielam mākslīgs burbulis ir uzpūsts. žēl ka nav neviens paziņa ‘imigrantu’ vidū ta varētu zināt kas tur īsti notiek 😀

    Bet nu manuprāt viņi ar nav duraki, redz ka visi preses parstāvji ir priekšā, pakaļā un tad kurai grupai labāk sanāks ‘izrādīties’ lai vakarā skatītos sevi kādā Euronews vai CNN kanālā un zviegtu par savām izdarībām. (bara stūlbinga instinktam nevajag daudz smadzenes)

    Nekur talu nav jāiet jo jāpaskatās tepat uz Grieķiju – arī tādi paši slinki m*daki kuriem trūkst uzmanības un viņiem šķiet, ka pārējiem viņus ir jābaro, kamēr paši atpūšas uz ērtiem klubkrēsliem malkojot kādu dzērienu. (esmu tur bijis un visu to redzējis savām acīm)

    P.S. Vislabāk man patīk ASV nostāja, tie klusi, kā pelītes atkal kārtējo reizi noskatās, kas pāri okeānam notiek un tad beigās kad viss būs gandrīz beidzies vareni ar paceltu galvu ieslīdēs procesā un uzskatīs, ka būs glābuši pasauli. (vēsture laikam atkārtojas)

    edit:

    Nabaga bēgļi ir tik trūcīgi, ka vairakums no tiem ir jauni, svaigi viedtelefoni ar kuriem sazvanas ar radiniekiem.

    [img]https://i.imgur.com/rpnHYsTl.jpg[/img]

    Mans viedoklis – slinki jaunieši(tā pat kā pie mums) kuri redz EU, kā labu imigrēšanas paļņas avotu un tagad var nahaļavu ielauzties iekšā lai pelnītu lielo rubli. Bildēs neredzi nevienu vecu cilvēku. Gluži, kā mums ‘zelta kalni’ ir aizlidošana uz UK, IRL. DE… Un tur pelna lielāku minemālo atalgojumu nekā tepat strādā par minemalo Latvijā.

    #320018
    Crow
    Participant

    Nē, salīdzinājumam nav ne vainas. Jebšu nemurkšķi.

    #320019
    Participant

    A ko darīt ASV, ja bēgļi pie viņiem neskrien? 😀

    Arī bagātos Sīriešus Islāmam Valsts šauj. ^^ Bet nu daļēji piekrītu.

    #320020
    Participant

    Būtu zinājis, ka tu tā apvainojies par vārdu “nemurkšķi”, nekad tā nebūtu teicis. 🙁

    #320021
    shady
    Participant
Tiek skatīts 61 ieraksts (no 156 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā