Tā saucamie moderi – vecākie? Jeb šmurgas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Tā saucamie moderi – vecākie? Jeb šmurgas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153314
    aoma
    Participant

    Gribētu pievērst uzmanību tam, ja kāds tā saucamais ”vecūksnis” a la moderators (tik dievs vien zin un portāla administrācija) ierauga sev nepatīkamu tēmu, kurā vai nu tiek aizskarti šamējā kompetencei neaizsniedzamas lietas, vai arī šamājam jāizpestī kāds ”čomaks”, tēma momentā tiek slēgta.

    Ikurāt nedarbojas kopā ar demokrātijas principiem, vienkārši ne tai rezē te ienāku, skatos, tēma interesanta, bet kāds pasteidzis noslēgt. Tas neattiecas uz samuraju un shady, kurus te vienīgos uzskatu par nopietniem džekiem.

    Varbūt puiši, ķirzaka nav nemaz tik dumjš?

    Un tie betona izgājieni, tas vispār ir sviests.

    #260938
    Element
    Participant

    Piemeerus studijaa.

    #260939
    KristoZ
    Participant

    aoma, pieļauju, ka Tu par šo tēmu, ko šodien slēdzu:

    https://notepad.lv/8997/neuzradas-hdd/

    Ja tā, tad man jālūdz paskaidrot, kas, konkrētāk, par pašu autora veidoto tēmu tur vēl būtu piebilstams? It īpaši, ja viņš pārdomāja un vairs nevēlas tērēt laiku un “čakarēties”?

    #260940
    Wuu
    Participant

    Man vienalga….

    #260941
    aoma
    Participant

    Es zināju, ka tieši šie puiši sarosīsies, kā saka, suns zina, ko ēdis.

    Labi, varat mani nolikt pie vietas, dēļ tā, ka es ar savu dohlīgāko no dohlīgajiem ineternetu nepārrakšu visas vecās foruma tēmas, lai pierādītu to, kas īstenībā neesot.

    Uzskatiet, ka esat uzvarējuši, ļ.c. Elementa k-gam īpašs gradients.

    #260942
    KristoZ
    Participant

    …kāds te ir uzkāpis uz korķa… :seeker:

    #260943
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    suns zina, ko ēdis

    Sjo bljaava tante Solveiga vienaa no Ugunsgreeka seerijaam uz A. Peetersona kungu, runaajot par nelaikja Maartinju. :> Nostalgjija, mhhhhh. :> Mans posts sjajaa topikaa ir tikpat bezjeedziigs, kaa pats topiks.

    #260944
    Evers
    Participant

    Piekrītu aoma, netrūkst tādu tēmu, kurās notiek interesanta diskusija – kaut veselīgs un saturīgs flamewar, un atnāk viens un blaukš! tēma ciet. Tā vajag darīt, ja tas ir pārgājis tīri par bezjēdzīgu lamāšanos un diagnožu uzstādīšanu viens otram. Argumentēta kašķēšanās-fleims bez visādām izteiktām rupjībām nav nekas slikts. Ja viens indivīds cūkā tēmu, tad jānoliedz viņam tā iespēja nevis jāpiegriež skābeklis diskusijai.

    #260945
    Foxsk8
    Participant

    No otras puses skatamies, pavērojot to visu no malas, atnāk kāds jauns lietotājs, tā vietā, lai viņam palīdzētu, viņš tiek nolikts, aplikts, aizskarts, pazemots, vārdu sakot tiek pataisīts par muļķi, daudzi ir teikuši, kā notepad komentos bija pirms gada, tā arī ir tagad, posto vieni un tie paši “gudrīši”. Paskatieties vispirms uz sevi, un tad meklējiet vainu kaut kur tālāk, jo ne jau moders no zila gaisa izdomā, ka tēmu klapēsim ciet. Parasti tēmas tiek slēgtas ciet, kad izvēršas rupjš, divu vai 3 useru diskutējums tā pilnā “krāšņumā”!

    #260946
    samurajs
    Participant

    Vispār KristoZ šoreiz pareizi vien darīja, ka slēdza https://notepad.lv/8997/neuzradas-hdd/ , tur sāka iet par karstu.

    Palīdzības meklētājs neievēroja Pirmo bausli

    https://notepad.lv/5306/kas-jaievero-iesacejam—palidzibas-mekletajam/

    Tātad nav ko apvainoties.

    #260947
    shadowmen
    Participant

    Pareizi darija,ka sledza temu,jo pats to ludzu…

    Bet ja kristoz(vai ari kads no tuksstoshs vecakajiem lietotajiem laicigi butu sapratis,ka kirzaka atbildi nesniedz un tikai lej bendzinu uguni,tad tik talu nebutu aizgajis…un uzskatu,ja neviens no tiesham nezinu cik(pielauju daudz)vecakajiem lietotajiem to laicigi neapstadinaja,tad nevajag ari jaukties ieksha,vai nju apstadini laicigi vai ari nelien kur nevajag.

    Samuraj tikpat labi jebkuru bez magistra diploma IT mes varam nosaukt par iesaceju..vai cilveks kurs prot parinstalet savu kompi ir iesacejs?(protams,ka ir)vai cilveks kurs prot atbildet ar vienu teikumu,kurs nepalidz un nav spejis palidzet ir iesacejs-protams,ka ir!!un varam jau stastit cik vinjs gudrs un kaa savas lietas kruki(desmit kompjus stunda saremonte 😀 ),bet seit foruma,kur neviens no mums savu identitati nespej pieradit(paradit) uzskatu,ka mes visi isteniba varetu but iesaceji(varbut kristoz vispar nezin kas ir kompis,varbut vinja vecakais bralis seit reizem ko gudraku iekomente 😀 )

    Un neesmu apvainojies,tik neiet pie sirds,ka tagad gandriz katrs otrais lietotajs bus vecakais lietotajs un vares kipa uzmesties par diskusijas jauceju,”gudro chali”kas kipa ievedis kartibu….

    #260948
    samurajs
    Participant

    shadowmen: vot, ja tēma būtu noformēta korekti, un ķirzaks būtu ņirgājies – varētu viņam iebarot banānus par Noteikumu 4.3 pārkāpumu kaut vai.

    Bet šai gadījumā tēma ļoti izskatījās pēc nesakarīga savārstījuma, tiešām tur trūka svarīgu datu.

    #260949
    niki
    Participant

    Mēs tādi esam un būsim, diemžēl nekad šie cilvēki nemainīs savu atiesksmi un paliks tādi paši – nekādi.

    Lietotājam, kas prasa palīdzību, vajag precīzi noteikt to problēmu un aprakstīt, arī centies atbildēt uz pretējā (palīdzības sniedzēja) lietotāja komentāru..

    Saprotams, ka mēs vairāk vai mazāk esam tādi, kas tik pasmējās un grib kļūt aizvien gudrāki, bet ir jāmaina atiesksme pret visiem un pašiem problēmu autoriem arī jāievēro pāris normas.

    Nezinu, ko lai vēl šeit saka.

    Administrācija dara savu darbu un viņiem pārmest to nevar, taču tas jau tāds *maizes* darbs vien ir , neko jau vairāk darīt mēs nevaram, bet ir jāciena administrācija un citi cilvēki.

    Apdomājies.

    #260950
    shadowmen
    Participant

    Samuraj centos atbildet uz uzdotajiem jautajumiem,(pirms sakas diskusija ar kirzaku)oki varbut bija par maz faktu,bet nez kapec neviena no manis ieprieksh veidotajam temam nebija sadas problemas(faktu trukums),ja kaut kas truka,kads jautaja un uzreiz atbildeju…

    Par to vien,ka trukst info nevajag sakt chakaret temu(ir gruti uzminet,ko katrs gribes zinat),un varbut verteju saja portala atrodamos cilvekus par augstu(uzskatot,ka infobus pietiekami sakumam),nakosreiz aprakstishu visu cik vien smalki iespejams(centishos izzilet pilnigi visu iespejamo info,ko varetu kadam vajadzet,lai palidzetu)…

    Un mana tema nebija gluzi viens teikums,kur problema tiek aprakstita saraustitiem teikumiem..(esmu redzejis trakakus variantus,uz kuriem tiek atrasta atbilde)…

    Konsultant neparmetu administracijai(administracija dara savu darbu labi),bet diemzel ar vardu administracija mana skatijuma ir 2-5 cilveki,kas darbu dara labi…bet,kad moderatori savairojas par daudz(respekteju adminu,ja vinjs zin,ko dara),un nepatik,ka tagad uzrodas gudrinieks,kurs izsaka man kaut kadu publisko bridinajumu,neesam bernudarza,bet izskatas,ka dazi tiko no ta ir iznakushi(nevajag apvainoties,tas nav uzbrauciens),vienkarsi domaju,ka daudzi piekritis,ieraugot moderatoru,kurs nav pieradijis savas spejas un izcelies(manas acis)ar kipa ”gudribam” nav manas cienas verts…vairak cienitu kirzaku,ja vinjam iedotu adminu,lai kaa mums nesakrit uzskati(vainigas vecuma atskiribas noteikti 😀 )….

    Moderators tomer ir atbildigs pasakums,iedodot to neritigiem cilvekiem notepad foruma kvalitate kritas…

    #260951
    KristoZ
    Participant

    shadowmen, acīmredzot, tu vēl joprojām neesi sapratis, par ko tev tika izteikts publiskais brīdinājums, par ko tu esi tik ļoti aizvainots. Man, laikam, vajadzēja izteikties vēl konkrētāk: Š is brīdinājums tika izteikts par Foruma lietošanas noteikumu 4.1 punkta pārkāpumu – tu atklāti un rupji apsaukāji drunk_lizard, kā arī atklāti paziņoji, ka ar pilnu sparu grasies tā darīt arī turpmāk. Tā, lūk, nav pieņemama rīcība un ir pretrunā ar Foruma lietošanas noteikumiem, kuriem tu esi piekritis šeit reģistrējoties. Punkts.

    Nākamais, jālūdz tevi arī ievērot Foruma lietošanas noteikmu 4.2 punktu – cieni Valsts valodu un raksti, vismaz, izmantojot garumzīmes. Tevis rakstīto ir samērā grūti uztvert, it īpaši, ja veido teikumus, kas sastāv no 60 – 80 vārdiem, bez atstarpēm un tamlīdzīgi.

    Silti iesaku lēnām pārlasīt šos ieteikmus. Tas, ļoti iespējams, aiztaupītu Tev visas šīs nepatikšanas, un pat iespējams, ka no drunk_lizard nesagaidītu viņa īso bet delikāto komentāru.

    Visbeidzot, tu gan saki, ka neesam bērnudārzā, tomēr izskatās, ka tev tā tradīcijas vēl ir labā atmiņā. Man nav tev jāpierāda manas prāta spējas ar kaut kādām “ķipa “gudrībām””, kā tu saki, vai jāizceļas. To es uzskatītu par pilnīgi bērnišķīgu rīcību, tādēļ cenšos tā nerīkoties. Starp citu, tu laikam pats pat nepamanīji, bet kontekstā netieši aizskāri “ķirzaku”, sacīdams, ka viņu pat vairāk cienītu (pēc saviem kritērijiem), nekā citus, ja viņam “iedotu administratora tiesības”…

    Un mani neuztrauc citu cilvēku negatīvais viedoklis par mani, kamēr tas nav loģiski pamatots.

    #260952
    Kon
    Participant

    KristoZ wrote:


    Nākamais, jālūdz tevi arī ievērot Foruma lietošanas noteikmu 4.2 punktu – cieni Valsts valodu un raksti, vismaz, izmantojot garumzīmes.


    Element wrote:

    Piemeerus studijaa.

    Da da da .. cīni latvīšu valudu 🙂

    #260953
    shadowmen
    Participant

    KristoZ neaizskaru tagad kirzaku(teikdams,ka labpratak vinju redzetu par adminu),tas bija jasaprot,ka pat pec asas diskusijas ar vinu,uzskatu,ka vins butu labaks admins par tevi…

    Par rakstisanu-pienem,ka rakstu no vecaka modela telefona,kuram nav garumzimes…par teikumu garumu,nu piedod,turpmak saskarsme ar tevi centisos lietot isus,aprautus,berniskigus teikumus(piemers:tavi argumenti ir mesls;apvainojies neesmu;nepatik,ka jaucies manis veidotajas temas! )Par rakstisanas stilu,garumzimju lietosanu, tu varetu seit pusei piesieties(tas paliek smiekligi).

    Saprotu,ka nekas nemainisies,uzskatu,ka vecakie lietotaji kaa moderatori nerulle,”iedod mazu kroniti un skraidis apkart blaudams kaa princis”…

    Plus ”cieni Valsts valodu”, vardu valsts neraksta ar lielo burtu,bet gan ar mazo…ar 3 taviem vardiem tava ciena pret valsts valodu ir d…sa…

    #260954
    grisha
    Participant

    shadowmen, pat shinii postaa paraadi ka punktus nespeej salikt. Tici man, daudziem tracina vairaak pieturziimju nelietoshana, nekaa garumziimju truukums, kaa jau KristoZ teica ka, vismaz jaameegjina izmantot.

    Kaapeec man neviens nav paarmetis par pareizrakstiibu? Es garumziimes praktiski nekad neesmu lietojis. Darbaa man vienkaarshi nav iespeejams tikt pie garumziimeem, maajaas, nu neesmu iesprindzis shinii jomaa.

    Atvainojos par nelielu bezteemu, bet nu kaads jau aizsaaka. Skjiet gan ka aoma domaaja lietotaaju Element, nevis KristoZ. Vismaz peec ieprieksheejaam teemaam spriezhu.

    #260955
    shadowmen
    Participant

    grisha tas,ka daudziem tracina-nju ko darit,man ari daudz,kas tracina.gan jau kads ari saprot,ko uzrakstu.

    Un tiesi tapat kaa tu neiespringstu uz pareizrakstibu forumos(majas),bet pieturzimes daudz maz lietoju(reizem aizraujos).

    Un ja jau daudziem tracina,ka nelieto pieturzimes(pielauju,ka ar to biji domajis sevi),tad parlasi savu pirmo teikumu un uzmini,kur trukst tev pieturzime.

    #260956
    grisha
    Participant

    Es vismaz nedrukaaju 50 vaardus vienaa teikumaa, kljuudas pieljauj visi. Un nepareizi mani saprati. Uz pareizrakstiibu es iespringstu gan, savaadi cits neko nesapratiis, ko domaa. Neviens jau nekur neprasa augstaako izgliitiibu, tomeer, nedriikst pieturziimes ignoreet.

    Neiespringstu es tikai uz garumziimeem.

    VAru arī rakstiit ar viņām, tomeer eertaak man rastiit shaadi. Un neuztver to personiigi no manas puses, daudz ir taadi, kas tik kaut ko sadrukaa, iipashi veidojot teemas, un peec tam raud.

    Muusdienu jaunatne vairs pat nemaacas sveshvalodas, kur nu veel skolaa gramatiku pamaaciities mazliet.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā