Tā saucamie moderi – vecākie? Jeb šmurgas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Tā saucamie moderi – vecākie? Jeb šmurgas?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260957
    shadowmen
    Participant

    Neuztver personigi ari tu,bet negribas mainit savu rakstisanas stilu(garus teikumus,kuri ir atdaliti ar komatiem,regulari,lai jebkurs saprastu)tikai tapec,ka kads nespej saprast.Uzskatu,ka tie,kas nespej saprast teikumu,kas garaks par 8 vardiem,nespes ari man kaut ko normalu atbildet(tas ir pieradijies)…

    #260958
    Kon
    Participant

    grisha wrote:

    Darbaa man vienkaarshi nav iespeejams tikt pie garumziimeem

    Ar neizsmeļamu cieņu, tomēr vēlos palūgt tehniskus iemeslus, kuri ir pamatā šim argumentam. :>

    #260959
    KristoZ
    Participant

    shadowmen, paldies, redzu, ka tu necieni ne mani, ne šī portāla noteikumus, ne Latvijas Valsts valodu. (Starp citu, latviešu valodā lielajiem sākumburtiem var būt ne tikai gramatiska, bet arī jēdzieniski vai stilistiski nosacīta nozīme. Bet es zinu, ka tev ir vienalga. :D)

    Līdz ar to nesaskatu jelkādu jēgu turpināt ar tevi “diskutēt”. Lai tev laba dzīve.

    #260960
    aoma
    Participant

    Skat kāds bazars panesās 2 kastēm alus nāvējoši iedarbojoties uz smadzeņu šūniņām 😀

    Pilnīgi piekrītu tiem, kas raksta bez garumzīmēm, bet ievēro pieturzīmes.

    Ķļūdīties ir cilvēcīgi, rakstīt, randomā mētājot burtus no tām zināšanu druskām, kas salasītas bastojot skolu, ir nepiedodami.

    Griša pareizi nojauta – KristoZ ir no paciešamajiem īpatņiem.

    Bet Koļam varu iečukstēt ausī, ka mēdz būt arī tādi dzelži, kur latvian qwerty nav iespējojami pa defaulto, jo nav paredzēti lietošanai dēļ lokāles un katram jūzerim admina korkas tik vienkārši nepiešķir.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā