Taisot eZportal error

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Taisot eZportal error

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147582
    Love_Sound
    Participant

    Tātad taisīju eZportal caur tiem visiem failiem meklēju tos kas bija japarmaina un dazos failos itka nebija ieksa domaju nebus jamaina.. labi tiku lidz beigam. Tad eju ieksā web un itkā viss ok, bet tad LOG In un uzmetas man shitāds Template->make_filename(): Error – file portal_body.tpl does not exist kurā vietā tagad man ir vaina? :duno:

    #185918
    krisis32
    Participant

    taja ka tu kaut ko izlaidi

    #185919
    krisis32
    Participant

    kuru tu phpbb versiju leito ?

    #185920
    Love_Sound
    Participant

    2.0.2.3 laikam ja nemaldos tos ciparus sajaucu 😀 varbūt 2.0.23 nez kā viņa īsti ir

    #185921
    Foxsk8
    Participant

    portal_body.tpl does not exist

    Viss jau tev ir pateikts template/tavsskins/ nav tāda faila portal_body.tpl

    portal_body.tpl ir portal.php html daļa, izvada daļa. Laikam vienkārši tu viņu neesi iekopējis.

    #185922
    Love_Sound
    Participant

    āā nu jā es viņu neiekopēju iekšā esošajā skinā, bet gan Silver 🙁 un visus jau tos failus aizstāju ar vecajiem 🙁

    #185923
    krisis32
    Participant

    nu doma doma…. maybe pirms ko dari taisi backcup ?

    Tagat dabon vai nu no jauna visu taisi , vai ari panem skaties kuri faili ir nomainiti a kuri ne.

    #185924
    Love_Sound
    Participant

    Nu jā tas gan… bet domāju, ka šis varētu būt saistīts ar to 🙂

    Template->make_filename(): Error – file admin/confirm_body.tpl does not exist

    Ko īsti tajā failā jāliek iekšā? Kāds var atsūtit caur skype to failu, vai kas tur jāraksta iekšā?

    #185925
    Foxsk8
    Participant

    jejbogu. Nokāča standarta phpbb un paņem no templates/subsilver mapes izkopē laukā trūkstošos failus un iekopē tos iekš sava templates/tavsskins/ nu un tur kur tev kaut kas trukst.

    Copy / Paste, nekas vairāk. Nevis visu mapi kopē, bet kopē tikai tos failus, kas tev trūkst. Reāli to ezportal instalējot, tur vispār nāk tikai viens portal_body.tpl fails iekšā, kas jāiekopē iekš template. Ko tu tur esi tik pamatīgi sačakarējis, nav ne jausmas. 😀

    #185926
    krisis32
    Participant

    Nja…… vareji vismaz installation file izlasit lai butu vieglak… nevis sita – oj kas sitas ? nezinu liakam nav vaidzigs . sitas ari nav sitas ari… a nuvo .. tagat ajakope faiali.. tas nav tik simple

    #185927
    Love_Sound
    Participant

    nu vienkārši lasīju to failu, kas nāca līdzi eZportālam, bet tur vairākās vietās ko es laboju nebija dotās rindas un vienkārši arī viņas neieraktīju iekšā un to visu es taisīju uz SubSilver template nevis uz manēja default esošā 🙂 tāpēc jau arī rādījas tas error 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā