„Tas vārds, kam spēks”

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība „Tas vārds, kam spēks”

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154322
    niki
    Participant

    Vienlaikus vēlamies informēt, ka tradicionālās Valsts prezidenta atvadu pieņemšanas vietā 3.jūlijā plkst. 19:00 Likteņdārzā notiks Valsts prezidenta Valda Zatlera amata termiņa noslēguma pasākums „Tas vārds, kam spēks”. Valsts prezidents aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju 3.jūlija vakarā doties uz Likteņdārzu, lai kopīgi apliecinātu vēlmi līdzdarboties savas valsts likteņa lemšanā un veidošanā. (Informāciju par to, kā nokļūt līdz Likteņdārzam iespējams iegūt interneta vietnē: https://www.liktendarzs.lv/?mid=4&pname=main .)

    #271639
    samurajs
    Participant

    A zini, kas ir “atvadu pieņemšanas vieta”?

    Ar šo jēdzienu pieņemts apzīmēt kapliču! 😀

    #271640
    niki
    Participant

    Tekstiņs nāk no Valsts prezidenta kancelejas.

    Es to nebiju rakstījis.

    Man vienkārši atnāca informācija.

    Es jau domāju ,ka tas nav jauki, ka tādā veidā mēs atvadīsimies no prezidenta.. 🙁

    #271641
    Anonīms
    Neaktīvs

    Rosinās veidot jaunu kulīti, tfu, partiju?

    Neminot argumentus, neuzrādot pētījumus un uz tiem balstītu analīzi, ko vislietderīgāk darīt ilgtermiņā un īstermiņā un ko īsti taustāmu darīs? A davai, es te oligarhus paapkarošu un .. ēēē .. valsti pacelšu, jūs man tikai varu dodiet?

    Tjp – aiziet, urrrāāāā .. gan jau es izdomāšu, ko es darīšu, bet nu godčen, labāks būšu!

    #271642
    Kon
    Participant

    pāris gaiss – zeme raķetes .. ^^

    #271643
    grisha
    Participant

    Es ljoti gribeetu redzeet ka 20 gadu laikaa, beidzot ieveel ko citu, nevis vieni un tie pashi seezh siltajos benkjos. Sejas mazliet jau pamainaas, bet direktori paliek taapat tie pashi.Nevienam no vinjie neintresee tauta, nevienam.

    Tikai un vienigi nauda.

    Pfuu, Zatlers chetru gadu laikaa vienreiz iepiiksteejaas, tagad shis ir Dieva kaartaa. Vinjsh ljoti labi zinaaja ka vinju nepaarveelees, taapeec tad razhos jaunu oligarhu partiju, lai seedeetu siltajaa kreeslaa.

    P.S. kaa Beerzinjsh vareeja kljuut par prezidentu, ja neatbilst likumiem?

    #271644
    ruukjis
    Participant

    Meh, kārtējais zombij festivāls, bet nekas, vismaz studentiem atkal iemesls aizliet seju…

    #271645
    shadowmen
    Participant

    grisha neivelēs jau neko citu 🙂 kur tad tie citi radīsies?Valdis ar savu partiju būs nekas,ātri puskoka lēcēju noliks pie vietas…. 😀

    Š itais viss izskatās pēc kādas vēstures filmas,kur stāstītu par to kā vārgs nīkulīgs cilvēciņš,īstajā brīdī apjājot tautu kļūst par diktatoru(es īstenībā neticu,ka Valdim būtu tik daudz spēju,bet ticu,ka ja kāds viņu pabīdītu,tad tas būtu iespējams dēļ mūsu tukšās,neizglītotās,domāt neprotošās tautas)..Un tad pēc parīs gadiem visi atjēgsies un atkal referendumsmstreiki un protesti 🙂 Un Valdi atkal sauks par zoo dārza ielikteni…

    Ir labi,ka būs referendums un būs iespēja jaunām partijām ieiet iekšā,bet tas tikai kārtējo reizi parādīs,ka latviešiem liela mute,bet darītāju nebūs(gribēšu redzēt cik tad būs tās jaunās partijas)…Un pareizi jau vien ir ,jo ar Valža uzpūsto PR tēlu būs grūti kādai jaunai,tīrai un godīgai partijai ieskadrot kaut ko vēlētājiem…

    #271646
    karlis
    Participant

    Valdis vispār ir jautrs čalis, 3 gadus un 11 mēnešus svaidīja naudu uz visām pusēm (jā, tā bija 🙂 ) un tagad paņem atlaiž saeimu un ir jaunais Lāčplēsis… uztaisīs partiju un tiks 100 taukmūļos… tas arī viss 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā