TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152763
    samurajs
    Participant

    Avots: Tautas Balss (LNT) 29. novembrī plkst. 19.20:

    Kāds mājaslapu amatieris Igors sūdzējies, ka kāds hakeris >500 reizes mēģinājis uzlauzt viņa lolojumu http://www.loriflame.lv. Pēc IP viņš izskaitļojis mums ļoti labi pazīstamu personu TavaMaate.

    Tautas Balss arī intervēja ļauno hakeri, kura balss likās ļoti, ļoti pazīstama pēc LIR raidījumiem 🙂

    Nu un tagad Igors gatavojas sniegt iesniegumu policijā… vismaz Macbetonam kamerā nebūs garlaicīgi, abi varēs kopā kalt IT plānus! 😀

    Skatāmies te (0:02:00 – 0:08:50) :

    https://www.tvnet.lv/online_tv/9295

    #254093
    Kon
    Participant

    Vismaz būs kāds publisks portfolio

    #254094
    Crow
    Participant

    Допрыгался пацанчик…

    #254095
    elvisburdajs
    Participant

    Nīdēj, Viņš jau pirms tam sagatavojās, izveidojot audio podkāstu par sevi.. 😀

    Man šķiet ka migoru vienkārši nokaitināja posts par spameru firmām, kas tika pavērsts pret viņu pašu.

    Jāgaida kad būs pieejams raidījuma atkārtojums, jo es diemžēl neredzēju to sižetu..

    #254096
    Bekons ar olām
    Participant

    Mans fanu klubs aug. Līdz šim fanoju par MacBetonu (Andri-no-Liepājas, sveiks, kā iet?), tagad būs jāsāk izrādīt uzmanība TvajuMaķ indivīdam.

    Pasaulīt, kurp tu ripo?

    Vismaz IT drošības likums ir pieņemts un nav tik ļoti bail no šiem abiem. :lala:

    #254097
    daGrevis
    Participant

    Neticu, ka TM ko tur darījis…

    #254098
    Bekons ar olām
    Participant

    /*

    Labs puika. Pozitīvs tēls.

    */

    #254099
    Foxsk8
    Participant

    Ak mī nu žē, migor, neapvainojies, bet reāli man radās viens neliels, bet būtisks jautājums:

    Vai Joomlas komūnas biedri, nebūtu tik pat sašutuši, ka tu sava gara darbā, esi tik klaji, un atklāti pārkāpis autortiesību lietošanu, kur ir joomlas copyrigts lapas apakšā, vai jebkur, kodā vismaz no index puses es to neredzu. Viens ir apvainot citus, par sīkumiem, otrs, pašam tādus sīkumus neievērot.

    Nākošā lieta, vispār no drošības viedokļa, vai tad ir tik grūti iestrādāt režīmu, kas vienkārši neļauj teiksim veidot floodu, jebšu veikt tik daudz pieprasījumus uz serveri, uzliec IP check darbības limitu un lieta darīta.

    Nākošais, pats tu viņu izaicināji, un tas, ka TM minēja to, ka Joomla nav droša, tas ir sen zināms fakts, kuru tu diemžēl negribēji pieņemt, un itkā izmesdams tīklu, gribēji ievākt ražu. Nu tā tas reāli nenotiek.

    Nākošā lieta, klaji tagad apgalvot, ka tās būtu TM IP adreses, arī nevari, varbūt kāda daļa, un vispirms, ir jāsazīmē cieša saistība IP ar TM.

    Vispār ar šādiem izteikumiem iekš sabiedriskas telpas, vēl jo vairāk iekš telvīzijas, oj oj, pats sev var saveidot ziepes, otrs, fakts vēl ir kāds, ja TM būtu vainīgs, viņs reāli pateiktu tā, neko nezinu, un kas man ko zvana, nomestu klausuli un basta, tas izrādītos, tipiski vaininiekiem, bet nu ne jau atbildēt uz tiem uzdotiem jautājumiem, un iedziļināties vispār kaut kādos sīkumos.

    #254100
    Evers
    Participant

    #254101
    Foxsk8
    Participant

    Roberts palūdza pievienot viņa kometāru:

    Quote:

    “Kad Migors ies iesniegumu rakstīt, lai iedod manu mob. 22 15 95 95 lai policija man piezvana un uzaicina, kad vajadzēs, ieradīšos brīvprātīgi jebkurā laikā”

    #254102
    Kon
    Participant

    Es tā nedaudz aizdomājos .. kaut kādu mudaku aizsardzības likumu takš gribēja ieviest 😕 pret troļļiem vērstu. Skaties, ka drīz kādu pārplīsušā prezervatīva iznākumu nevarēs pie vietas nolikt, ka rādīs krokodīļa asaras pa Degpunktu || kā Alfa/Omega/Antjoha savāc busiņā :S

    #254103
    elvisburdajs
    Participant

    Tikko noskatījos, TM telefonsarunā visu diplomātiskā veidā izskaidroja.. Protams var spriest, vajadzēja vai nē, demonstrēt joomlas ievainojamības (nav taisnība ka migors par to nav bijis informēts, tepat forumā bija diskusija). Robis savā laikā arī ir sadarbojies ar policiju un atklājis tiešām noziedzīgus turku grupējumus, kas bez piepūlēm lauž tādas, kā mūsu valsts prezidenta mājaslapas.

    ps. Interesentiem, šeit video: https://www.tvnet.lv/online_tv/9295

    #254104
    Evers
    Participant

    Vispār jau es ar neticu, ka TM to būtu darījis, trollis ta viņš varbūt ir, bet nav ļaundabīgs atšķirībā no McB. 😀 Klupa jau gan migoram par http://www.loriflame.lv atrašanos parakstā galīgi nevietā, ko es arī tajā tēmā jau atrakstīju, bet izskatās, ka migors drīzāk pirmajā mirklī iedomājies, ka redz nu TM būs gribējis viņam ieriebt un aiziet. Kur gan viņš būs rāvis, ka TM ir tā ip adrese.

    #254105
    Foxsk8
    Participant

    Ever, vispār jau “migors” uzlaušanas aicinājumu rakstīja publiski, jebkurš tās tēmas lasītājs, varēja to izdarīt.

    #254106
    Kon
    Participant

    Arī noskatījos, root drīzāk var plusiņu iešķiebt :>

    Tam nodaļas priekšniekam vārds Aleksandra .. viss sk 😀

    #254107
    daGrevis
    Participant

    Palika atmiņā fakts, no video, ka log’ā dators tiek klasificēts kā Windows NT. Vai tad TM nav kaislīgs Debian fans? 🙂

    #254108
    jonjs
    Participant

    LNT LV interneta vietnē jau var noskatīties šo raidījumu.

    Ja kādam liekas, ka daudz ko var darīt nesodīts, tad tas ir tikai dāēļ, ka liekas.

    Pat, ja kāds tev uzšaus pa šnobeli, tad policija nedarīs neko, ja nebūs iesnieguma, bet ja būs, tad var dabūt pēc pilnas programmas par šādu nodarījumu. Protams atkarīgs no tā cik stipri uzšauts, bet tomēr.

    Izskatās, ka zinu, kas ir IGORS 🙂

    #254109
    Evers
    Participant

    Noskatījos sižetu, viss skaidrs. TM arī pats atzina savu darbību tajā lapā. Bet nu telefonsaruna ar TM likās pārliecinoša un sakarīga. Un pa cik migors pats izaicināja, ta nav ko pīkstēt un spīdēt TV ekrānā. 😀

    #254110
    Foxsk8
    Participant

    Vispār jau, es tur kaut kur dziļi, netieši saskatīju diezgan ok reklāmu nosauktajam web projektam.

    #254111
    daGrevis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Vispār jau, es tur kaut kur dziļi, netieši saskatīju diezgan ok reklāmu nosauktajam web projektam.

    +1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā