TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254112
    Evers
    Participant

    Jā, publicitāte laba. 😀

    P.S. Notepadiešiem sanāk zīmēties mēdiju krimināla rakstura ziņās, betons, root (TM) , migors. Kas nākamais?

    P.S.S. Es Roberta vietā būtu no krēsla nokritis skatoties, kā diktori visā nopietnībā izrunā viņa segvārdu “Tava Māte”, kas pat, cik noprotu, tāds īslaicīgs segvārds bij, jo oriģinālais konts bija nobanots. 😀

    #254113
    daGrevis
    Participant

    Neatbalstu segvārdu mainīšanu ik pēc trīs mēnešiem… Tas gan.

    #254114
    grisha
    Participant

    Roberts jau sen to bija pelniijis. Iisti gan neko nezinu par vinju personiigajaam nesaskanjaam.

    Un jaa, daGreiv, Kaa esmu bijis IT forumos Grisha, taa arii palieku. Automaatiski par saviem vaardiem arii jaatbild, nevis kaa dazhi, nomaina nikus un spljaudaas taalaak.

    Taa iisti gan nesaprotu, kaapeec taadas personas kaa N_C un un D_L tiek likvideetas no portaaliem? Nav taa iist i maniits ka shie kaut ko uzbrauktu bezteemaa. Neiet runa gan tikai pa shejieni. Tomeer BEtonam, kuram ir progbleemas uzrakstiit pozitiivu komentaaru, gan viss tiek ljauts.

    #254115
    404
    Participant

    Nu man arī ir nemaz ne tik sen privātam serverim gar portiem pasnaikstījies,tā ka nemaz tik balts un pūkains vis nebūs.Pietika tikai vienreiz caur lit lapu iziet,kā ip jau bija piefiksēta un “izpētes darbs” ilgi nebija jāgaida.Bet tā kā šo fruktu jau nez cik gadus zinu,tad tas pilnīgi nesatrauca.Logi ar kaut kur iespējams vēl mētājas,bet tikai gadījumam ja mēra sajūtu zaudēs.Vienkārši tas parāda attieksmi,kā šis subjekts attiecas pret saviem apmeklētājiem.Vairak fascinē tas ka ne ar vienu gadu gudrāks ne pa gramu nepaliek.Pietika jau ar vienu Test savulaik humora.

    #254116
    izredzētais
    Participant

    visai nožēlojama tā igora personība. arī es atceros kā viņ š lielīja joomlu un aicināja visus pēc kārtas uzlaust viņ a lolojumu, bet tagad te kā maza meitene kunkst.

    #254117
    Crow
    Participant

    Nu publisks aicinājums uzlauzt ir tiešām staigāšana ar “IESPER MAN” zīmīti uz muguras pielipināti (ek, vecie, labie laiki… un arī ne tik labie :D).

    Bet enīvej – tas, kas patiešām ies un iespers, vienmēr riskē pats norauties pa degunu vai “paziņojumu vecākiem”. Tā kā labāk vienmēr padomāt divreiz, pirms niezošo kāju sākt vicināt.

    #254118
    shady
    Participant

    grisha wrote:

    Taa iisti gan nesaprotu, kaapeec taadas personas kaa N_C un un D_L tiek likvideetas no portaaliem? Nav taa iist i maniits ka shie kaut ko uzbrauktu bezteemaa. Neiet runa gan tikai pa shejieni. Tomeer BEtonam, kuram ir progbleemas uzrakstiit pozitiivu komentaaru, gan viss tiek ljauts.


    Par NC nav komentāru, jo nav nonācis manā uzmanības lokā. Toties DL nereti izceļas ar augsti “kulturālu” attieksmi. Nevienam nav tiesības aizskart otru cilvēku, apvainot to. Savu viedokli var izteikt arī bez rupjībām. Tici man, tam tiek pievērsta liela uzmanība un lielākā daļa “necenzēto” komentāru tiek dzēsti, laboti – varbūt tāpēc arī neesi pamanījis. Un McB netiek dotas nekādas atlaides.

    #254119
    Kon
    Participant

    NC parādīt kā vien cuciņkārtīgi izšmorēt :>

    Un būtu iekš NP jauna sadaļa – receptes 😛 https://www.fotoreceptes.lv/

    Pēc kāda gada pārtraukuma paviesojos srātuvē, papētot komentārus radās iespaids, ka katram 3. klasniekam ir stilīgi būt piereģistrētam tur. Lūk ko nozīmē troļļu – lietotāju disbalanss.

    #254120
    grisha
    Participant

    D_L meele ir assa, tomeer neesmu maniijis ka vinjsh buutu uzbraucis bezteemaa.

    Ja jau Betonam nav atlaides, ko tad vinjsh veel dara sheit?

    #254121
    shady
    Participant

    grisha – Nav svarīgi, tēmā vai beztēmā, otrs cilvēks nav jāapvaino, tas tikai liecina par paša kultūru. Varbūt esmu ko palaidis garām? Cik man ir iespēja, tik arī sekoju visam līdzi un to dara arī pārējie. Vispār jāatzīst, ka uzlabojumi ir abu personāžu dārziņā, tā kā audzināšana ir ko devusi.

    #254122
    Wuu
    Participant

    TM veicās pagaidām, uzrausies vienreiz uz cilvēkiem kas nesaprot jokus. Dabūs mutisku aizrādījumu krūšukurvja apvidu ar kreiso kāju, sapratīs.

    #254123
    migors
    Participant

    Vīri es nekur nebiju aicinājis nevienā postā kādu nākt uz manu lapu un lauzt. es vienā foruma sadāļā kur TM nolika joomlu, uzrakstiju ka salikšu jaunu lapu lai nu kāds kas lielās ka joomla ir slikta mēģina uzlauzt. Neesmu programmists, man vienkārši patīk joomla un tās iespējas ko viņa piedāvā tādiem kā es. Š obrīd man pašam ir kādi 9 projekti un vēl draugiem esmu palīdzējis uztaisīt dažas lapas. Ja kāds “it pro” izdomā kādu no tiem uzlauzt man tas nozīmē daudzas stundas darba.

    foxsk8>Par copright. no joomlas tieši šī iemesla dēļ arī dzēšu ārā visas joomlas pazīmes lai turku boti kas pa googli vandās nespētu to atrast. Ok tas nav labi, bet tas ir viens no drošibas pasākumiem. Ip nevajag sazīmēt TavaMāte internetā ir atstājis dauz pēdas ar vien un to pšu ip.

    Es esmu mārketinga cilvēks un tā bija mana atbilde uz viena retarda nepamatotiem uzbrukumiem un centieniem sabojāt manu darbu, tiešam tādus jokus nesaprotu. Ja es redzētu ka kāds mēgina uzlauzt manas mājas durvis es viņu noslānītu ar koku tur pat un arguments ka viņš tikai spēlējās mani neapmierinātu. Ir log fails kurā ir skaidri un gaiši pierakstītas darbības kuras Roberts no savas personīgās ip ir veicis, kāda man daļa ko viņš ar to domāja, sanitārs atradies.

    Un kāds es sūds nebūtu, atšķirībā no TM es citus cilvēkus tā pat forumos nelamāju, un citiem netraucēju dzīvot. Man ir ko darīt, ir ģimene, ir vairāki darbi. Lai katrs dzīvo savu dzīvi. Nevienu savu postu no foruma neesmu izdēsis tā ka ja kādam liekas ka es biju teicis kaut ko nepareizi, viss ir izlasāms.

    Sorry ka tā.

    #254124
    linx
    Participant

    Nekad nebūtu domājis, ka kāds var būt tāds p***** – sākumā ņerkstēt, lai uzlauž lapu, pēc tam sūdzēties policijai, jo, redz, kāds ne tādu pieprasījumu uz viņa superīgo lapu palaida. Nu ja jau tā, tad varam ātri ieskatīties tajā lorifleimā – nez vai šīm komponentēm uz attiecīgo weblapu ir licences? (JomComment (Azrul)? YouBistro un JY Contact Us (YouJoomla)?) Ciest šādus cilvēkus nevaru..

    Ä€, jā aizmirsu – Sorry, ka tā 😀

    #254125
    migors
    Participant

    Linx pirms vārsti muti paprasi, man viss ir oficiāli pirkts pie izstrādātāja. Un Jomcoment no Azrul man stāv testa 4 versija kura vēl nekur vispaŠ— pat forumos nav pieejama, esmu beta testētāju sarakstā. Un vispār kāda starpība.

    Tas arī ir tas ko es gribēju pateikt, dari savu, dzīvo savu dzīvi, ko tu pie**** s cilvēkiem… Tev pašam būs vieglāk.

    #254126
    linx
    Participant

    migors wrote:

    Linx pirms vārsti muti paprasi, man viss ir oficiāli pirkts pie izstrādātāja. Un Jomcoment no Azrul man stāv testa 4 versija kura vēl nekur vispaŠ— pat forumos nav pieejama, esmu beta testētāju sarakstā. Un vispār kāda starpība.

    Kādēļ man jautāt Tev, ja man ir sadarbības līgums ar šīm kompānijām un esmu maksājis par licencēm? Aizmest meilu un pajautāt jau nav grūti. Starpība ir tāda, ka Tu met akmeni viena laukā, kamēr pašam tādu papilnam :p

    Tieši tā – dzīvo savu un es dzīvošu savu, neesmu nekas, lai Tevi mācītu kas un kā ir pareizi, bet ja šādu mēslu dēļ ir pa visām instancēm jāizstaigā, nu tad, atvaino, Tu neesi gudrs.

    #254127
    migors
    Participant

    Ok Linx ja tu uzskati ka tas ir nomāli ka citi mēģina iekļūt tavās lapās, tad tā ir tava darīšana, bet kad manās tad tā ir mana darīšana, viens vicina kulakus otrs iet uz tv, kā nu kurš māk.

    Bet nu ok, es jau teicu sorry ka tā…

    #254128
    aoma
    Participant

    Te daudziem liekas, ka garāmejot paraustīt dzīvokļa vai automašīnas durvis, cerībā, ka būs neaizslēgtas vai atslēgas mēlīte izļurkājusies, nav nekas krimināls un šajā gadījumā, Roberts ne par matu nav labāks par andri-betonu. Tur jau tā lieta, ka šitādi ”IT franti” ir pieraduši, ka viņi var darīt internetā visu vai gandrīz visu, jo neviens jau negribēs ķēpāties dēļ šādiem niekiem.

    #254129
    Evers
    Participant

    Š is gadījums ir koks ar diviem galiem, viens itkā izaicināja un raustīja otru aiz ūsām par to, ka šis nepamatoti apvainoja viņu spamošanā (troļļoja). Pēc tam atkal otrais pārpratis izaicinājumu un lauzis nevis tam nolūkam uzsmestu joomla lapeli, bet paša migora lapu. Katrs savā ziņā vainīgs. 😀

    Sviests. 😀

    #254130
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Š is gadījums ir koks ar diviem galiem, viens itkā izaicināja un raustīja otru aiz ūsām par to, ka šis nepamatoti apvainoja viņu spamošanā (troļļoja). Pēc tam atkal otrais pārpratis izaicinājumu un lauzis nevis tam nolūkam uzsmestu joomla lapeli, bet paša migora lapu. Katrs savā ziņā vainīgs. 😀

    Sviests. 😀


    Es tev izaicinu uzlauzts manas durvis!

    Tu tagad skriesi un lauzīsi manas durvis? Protams ja tu esi dzīvē nenovērtēta persona un vienīgais veids kā tu spēj attaisnot savu eksistenci ir rupji lamāties forumos un visus nonicināt. Un nedod dievs kā paspīd iespēja uzlauzt kādu lapeli un pēc tam pazīmēties forumē, protams ka tu to izmantosi.

    Ja lauza, tad lai tagad atbild.

    #254131
    root
    Participant

    Vai Masļakova kungs ir iesniedzis iesniegumu Valsts Policijā? Kurā nodaļā? Pie kā un kad jāierodas paskaidrojuma sniegšanai?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā