TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254132
    Evers
    Participant

    Wuu, es neatbalstu vispār nekādu laušanu, ja nu vienīgi pats netiec savās mājās, vai gribi pārbaudīt savu drošību. 🙂 Vienkārši šī situācija ir tāda neviennozīmīga. Bet varbūt tiešām aiz root nevainīgajām atrunām slēpjas laužņa operators ar stāžu. :devil:

    Esmu gandrīz kā migors, neesmu programmists, bet savu lapu esmu izveidojis uz internetā pieejamiem risinājumiem, prasmju robežās šo to pielāgojis un nu jau gandrīz gadu bez problēmām viss griežas. Uzlauzt to, drošvien, tīrā bērnu spēle, tālab cenšos nepublicēties. 😀 Bet, ja notiktu uzbrukums, tad pirmkārt, arī nodotu informāciju attiecīgajām instancēm nevis domātu, ka mana prastā poļu slēdzene ir štrunts un ar steigu vajag padomāt par lepnu Š veices slēdzeni.

    #254133
    shady
    Participant

    grisha – Priekš tevis īpaši atstāju nenodzēstu (uz brīdi) DL postu, vai vēl ir kādi jautājumi???

    Labots:

    Ja neizlasīji, tad printscreen noņēmu un varu iedot, jo tādu necenzētu postu portālā atstāt nevar.

    #254134
    elvisburdajs
    Participant

    shady, Ko nevar, labāk būtu nocenzējis.. Lai katrs izsaka savu viedokli!

    Nobano to bekonu, kas jau piereģistrējies ar domu piespamot visu ar savām stulbībām..

    #254135
    Bekons ar olām
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Nobano to bekonu, kas jau piereģistrējies ar domu piespamot visu ar savām stulbībām..


    Par ko tu mani tik ļoti nemīli (vai ar pretēji – izrādi uzmanību)?! Es nespamoju stulbības, bet paužu savu subjektīvo viedokli ievērojot sabiedrībā pieņemtas pieklājības normas.

    Atradies te soģis. Spogulī labāk ieskaties.

    #254136
    elvisburdajs
    Participant

    Subjektīvais viedoklis viņam, tevi no kura bērnudārza izmeta?

    #254137
    Bekons ar olām
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Subjektīvais viedoklis viņam, tevi no kura bērnudārza izmeta?


    Vai e-žurnālista statuss paredz privilēģiju nesodīti un nepamatoti aizskart apkārtējos?

    #254138
    elvisburdajs
    Participant

    Man tas statuss neko nenozīmē un ja godīgi tiešām ilgi neesmu neko rakstījis..

    Runājot par aizskaršanu, man ielikt citātus kur tu beztēmā netieši aizskar cilvēkus? Beztam, izvēlies normālu segvārdu, nemaz nerunājot par profila bildi.

    /offtopic off/

    #254139
    Bekons ar olām
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Beztam, izvēlies normālu segvārdu, nemaz nerunājot par profila bildi.


    Elvi, nemeklē lūdzu kašķi tukšā vietā. Ja esi veģetārietis, šī ir tava iekšējā sāpe, nevis mana problēma.

    #254140
    elvisburdajs
    Participant

    Ļoti smieklīgi, tu esi vienkārši kaitinošs.. khh

    #254141
    root
    Participant

    Bekons ar olām wrote:

    Vai e-žurnālista statuss paredz privilēģiju nesodīti un nepamatoti aizskart apkārtējos?

    Dear Sir!

    I am,DR PAUL MABUZA,the Chief Accountant African Development Bank South Africa.I got your address while searching for trustworthy individuals in various countries. ln my department,we discovered an abandoned sum of $25,5million US dollars in an account that belongs to one of our foreign customers who died in an auto accident with his family in South Africa.

    Please, STFU and GTFO.

    #254142
    migors
    Participant

    Nu redzā kā izrādās arī tevi kāds var aizskart. Līdzcilvēku status vispār arī paredz nepdirst citus. Mēs visi dzīvojam vienā sabiedrībā un Latvija ir maza valsts. Ir laba dzīves patiesība, ko sēsi to pļausi.

    Attiecīgi ja vēlies lai pret tevi izturas ar cieņu, uzvedies kā cienīgs pilsonis nevis kā retards kuram jūra līdz potītēm… bet patiesībā tikai bērnībā iegūtu kompleksu mudžeklis.

    #254143
    root
    Participant

    Cienītais, vai Jūs reiz iesiet uz policiju? Kāpēc ar mani vēl neviens nav sazinājies? Vai ir uzsākts kriminālprocess, vai nav? Un ja nav, tad kāpēc?

    Vāks, man kā noziedzniekam jālūdz cietušo vērsties policijā. Pat kontaktus iedevu, kā šamiem ar mani sazināties.

    Nu nav kārtības pasaulē, nav.

    #254144
    Toms
    Participant

    😀

    #254145
    elvisburdajs
    Participant

    migors, Tu tagad pats sevi mierini un mēģini iestāstīt ka zvanīt uz televīziju bija ļoti prātīgi..

    Forumā pats vien izprovocēji un pat aicināji pamēģināt ”ielausties”.

    Varbūt tagad katru ddosotāju jārāda televīzijā? Viņš tev ir nodarījis kādu ļaunumu?

    Ja TM gribētu tikt iekšā, viņš tiktu.

    Ps. Tautas balss nepārbauda nekādu informāciju, tikai pastāsta kā konfliktu redz abas puses.. Piemēram, tā pati joomla nav džumla. Tos ntos simtus logu var dabūt ļoti ātri, tas nenozīmē ka viņš 500 reižu ir centies lauzties iekšā.. Nav arī teikts ka viņš nav izmantojis piemēram acunetix, lai notestētu drošību.

    pps. Par pēdējo komentāru piebiedrojos Tomam 😀

    #254146
    root
    Participant

    Moš uztaisīt ziedojumu kontu Masļakova kungam? Zaudējumu atlīdzināšanai un finansiālai palīdzībai- biļetei līdz policijas pārvaldei. Oj. Stop. Nekādi zaudējumi taču nav nodarīti. Da pat dzimumlocekli galvenajā lapā neuzliku.

    Par policiju runājot, kāda velna pēc šamiem bija jāuzklūp? Vai tad viņi vainīgi, ka viens ģēnijs izdomājis apiet visu krimināllikumu un savā ģenialitātē izdomājis sūdzēties par velns viņu zina vai pats viņš saprot kas tajos log failos rakstīts?

    #254147
    elvisburdajs
    Participant

    Viņam urbinot degunu un drukājot uz savas krāsainās klaviatūras gribējās paspīdēt.. Vismaz kreklu biksēs būtu ielicis, kad tika filmēts.. 😀

    Varu saderēt ka pēc šīs reklāmas viņam bizness ies no rokas.

    #254148
    Foxsk8
    Participant

    Ta ko Jūs te ņemās, abi nav bez vainas. Tēma jau sen kā ir izsmelta.

    #254149
    elvisburdajs
    Participant

    foxsk8, Taisnība, bet noziedzinieks ir nopietna apsūdzība un par viņa reputācijas bojāšanu televīzijā ir jāatbild.

    #254150
    Aldis
    Participant

    Man gan kaut kā ienāca infa, ka lietojot Joomla platformu bez atsauces, gluži vai vienkārši paši joomlisti darbina botus viņa nograušanai… 😮 āā.. bet ak jā, Igors labāk ņem un kādu sev netīkamu jūzeri vaino. 😀 Tā vienkārši ir interesantāk! 🙂

    Es teicu, ka man nepatīk tas lorif-lame.lv jau ar visu mirogu priekšgalā.

    Takā 28. nov. vakarā pret bedre.lv tika izvirzīts uzbrukums, caur proxy – ļoti daudzām IP, u.t.t.. būs jāaiziet uz Tautas Balsi, joka pēc jāpaturpina seriāls, jāpaskaidro, ka esmu nonācis pie secinājuma, ka tas ir bijis migors! 😀

    (Jo gluži nezinu, kas tur bij vainīgs, bet minēšu, tā pat kā migors “minēja”)

    #254151
    Wuu
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    foxsk8, Taisnība, bet noziedzinieks ir nopietna apsūdzība un par viņa reputācijas bojāšanu televīzijā ir jāatbild.


    OMG, notikuma gaitas mainās ik mirkli. Tagad TM ir cietušais :devil:

    Rakstiet vel, jautri 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā