TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254152
    elvisburdajs
    Participant

    Wuu, Ir jau arī. 🙂

    Iedomājies cik kriminālprocesu varētu uzsākt google, kur katrs kam ienāk prātā meklē ievainojamības.. Protams viņi to nedarīs, dažkārt pat izludina konkursu starp tiem kas atrod un paziņo googlei.. 😀

    #254153
    Aldis
    Participant

    Tagad google arī maksā par to, ja atrodi bug-u. :]

    #254154
    vitalxp
    Participant

    Taka berni,bet pieaugushi cilveki tach 😀 mjaaa

    #254155
    daGrevis
    Participant

    Aldis wrote:

    Takā 28. nov. vakarā pret bedre.lv tika izvirzīts uzbrukums, caur proxy – ļoti daudzām IP, u.t.t.. būs jāaiziet uz Tautas Balsi, joka pēc jāpaturpina seriāls, jāpaskaidro, ka esmu nonācis pie secinājuma, ka tas ir bijis migors! 😀

    (Jo gluži nezinu, kas tur bij vainīgs, bet minēšu, tā pat kā migors “minēja”)

    Lūdzu aizej! 🙂

    #254156
    Kon
    Participant

    root wrote:


    Vāks, man kā noziedzniekam jālūdz cietušo vērsties policijā. Pat kontaktus iedevu, kā šamiem ar mani sazināties.

    Nu nav kārtības pasaulē, nav.

    Ideāla humora deva pēc darba dienas :>

    #254157
    grisha
    Participant

    Shady, paspeeju izlasiit, tomeer nasapratu, kaapeec tas d_l posts bija jaadzeesh? TAd jau pieskjir visem lietotaajiem dzeeshanas iespeejas, ja kaads lietotaajs kaut ko sliktu pasaka par citiem.

    #254158
    Snorx
    Participant

    nu pingot 192.168.0.1 ir vienkārši ģeniāli 😀 Nu bez Mission Impossible tēmas nekādi 😀

    #254159
    Bekons ar olām
    Participant

    grisha wrote:

    Shady, paspeeju izlasiit, tomeer nasapratu, kaapeec tas d_l posts bija jaadzeesh?


    Bailes no pamatotas kritikas, manuprāt.

    #254160
    shady
    Participant

    grisha – Kultūras līmenis katram cilvēkam ir dažāds, citi lieto “mātes” vārdus katrā trešā vārda galā, citi cenšas sabiedrībā nelietot tādus vārdus vispār.

    Man ir vienalga, kā konkrētais cilvēks pats ar sevi runā mājās, ģimenes lokā vai savu draugu lokā, bet šeit ir plaša sabiedrība. Ja mūsu tiešie konkurenti vai sadarbības partneri, kolēģi no citiem portāliem nepievērš uzmanību komentāriem un atstāj visu pašplūsmā, tad portāla Notepad.lv nostāja ir nepieļaut rupeklības un citu cilvēku apvainošanu.

    Var pateikt savu viedokli, piekrīt tam vai nepiekrīt, ieteikt pēc savām domām citu risinājumu, papildināt, pamatot utt, utt, bet NAV jāapvaino otrs cilvēks.

    #254161
    grisha
    Participant

    Shady, paraadi tomeer publiski PRINT SCREEN, lai jau visi zin par ko iet runa.

    #254162
    shady
    Participant

    grisha – Lūdzu: PrintScreen

    P.S. – Daudzi pieprasīja, lai sāk ieviest kārtību, jo pirms gada viss bija pašplūsmā. Tagad kārtība tiek ieviesta, bet uzrodas cilvēki, kuri pieprasa atpakaļ rupeklības…Bet ir pieņemts lēmums un portāla nostāja vairāk nemainīsies un ieejot citā saitā, kur katrs otrais komentārs ir smags uzbrauciens kādam citam, dažreiz pat man paliek pretīgi tādā saitā uzturēties.

    #254163
    Kon
    Participant

    +1 par cenzūru

    -1 par dzēšanu

    ehh tāpat situācija šeit ir daudz rožaināka kā citur, izbaudīsim to 🙂

    #254164
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    migors wrote:

    Ja kāds “it pro” izdomā kādu no tiem uzlauzt man tas nozīmē daudzas stundas darba.

    Tu vel nesaprati, ka tā ir tava vaina?

    Quote:

    Es esmu mārketinga cilvēks un tā bija mana atbilde uz viena retarda nepamatotiem uzbrukumiem un centieniem sabojāt manu darbu, tiešam tādus jokus nesaprotu. Ja es redzētu ka kāds mēgina uzlauzt manas mājas durvis es viņu noslānītu ar koku tur pat un arguments ka viņš tikai spēlējās mani neapmierinātu. Ir log fails kurā ir skaidri un gaiši pierakstītas darbības kuras Roberts no savas personīgās ip ir veicis, kāda man daļa ko viņš ar to domāja, sanitārs atradies.


    *** esi TU. Tas ir fakts ko tu tikko pats ar savu *** tekstu pierādiji. Tava mājaslapa nav privāts dzīvoklis, tik daudz tu, ***, vispār spēj saprast? Kad sajēgsi tad stāstīšu primātam tālāk.

    Quote:

    Un kāds es sūds nebūtu, atšķirībā no TM es citus cilvēkus tā pat forumos nelamāju, un citiem netraucēju dzīvot. Man ir ko darīt, ir ģimene, ir vairāki darbi. Lai katrs dzīvo savu dzīvi. Nevienu savu postu no foruma neesmu izdēsis tā ka ja kādam liekas ka es biju teicis kaut ko nepareizi, viss ir izlasāms.

    Sorry ka tā.


    Tiešām sorry, smeldz sirdī tā doma ka tādi vairojas. Skaidri redzama Latvijas nākotne…


    Tik tikko par šo tēmu runāju… Nu kādēļ nevar iztikt bez apvainojumiem? Bans uz 2 nedēļām. /shady

    #254165
    Snorx
    Participant

    Tev kā ar galvu jaunkungs? Nav Tavi vārdi?

    Roberts sevi uzskata par It pasaules dievu, Viņam liekas ka viņam ir “vis garākais” IT krāns un tas dod

    Robertam tiesības ņirgāties par cilvēkiem, uzlauzt to web lapas, izplatīt melīgu informāciju.

    Ja tas nav uzbrauciens personīgi, tad es esmu astronauts… Kādu attieksmi Tu taisies sagaidīt pret savu lažu? Par šitādiem teicieniem arī Tu vari norauties pantu par neslavas celšanu..

    #254166
    Mad182
    Participant

    Nē nu kur šitik tālu dadomāties. Uzinstalējis caurāko no caurākajiem cms, tad pats visus izaicinājis uzlauzt un pēc tam skrien sūdzēties dēļ dažiem atkārtotiem pieprasījumiem logos. Ja es skrietu uz tautas balsi katru reizi, kad kādā logā ieraugu aizdomīgu pieprasījumu, viņi jau sen uzskatītu mani par psihu.

    Un mātei arī nav ko darīt, paroli resetot, mļin.

    #254167
    Crow
    Participant

    Taisni sirdij smeldz tā doma, ka tādi vairojas 😀

    #254168
    grisha
    Participant

    Paldies Shady par bildi. d_l jau ir publiski norejamais. Tomeer nesaprotu, kaapeec Betonam atljauj visos postos lamaaties uz citiem? Uz dienu nobano un peec tam vinjsh ir atpakalj. Ja, piem. d_l , n_c kaut ko arii ieteica tautai, kas sapraatiigi ko jautaa, tad Betons tikai speej visus lamaat.

    #254169
    Snorx
    Participant

    grisham +1 d_l savu viedokli pamato, bet Mc nē… tur ir vienkāršs uzdi**iens..

    #254170
    Rustyscrew
    Participant

    Š…emot vērā Samuraja sniegto informāciju, tā tiek nedaduz papildināta, ka TÄ€ persona ir veikusi par 16 uzbrukumiem vairāk, taču ar to vis nebeidzās, jo policija nolēmusi, ka šo personu laidīs brīvībā. [Nesodīs.]

    Cietušais vērās policijā un tur saņēmis diezgan bēdīgu atbildi – ateikumu. [To personu nosodīs.]

    Pēc jaunākās informācijas noskaidrojies tas,ka hakerim «Tava_māte» nav bijuši ļauni nolūki, veicot šādas darbības, lai gan hakeris esot noliedzis to, ka pavadijis vesalu stundu pie tā, ko viņs ir darijis…

    Pie tam hakeris noliedz to, ka būtu jāsoda viņs par šādām darbībām, jo viņs neko vairāk kā pārkāpumu tur nesaskata.

    [Vairāk informācijas meklējiem pilnā rakstā.] [ Avots ir norādīts zemāk…]

    Policija nesodīs pieķerto hakeri par 516 uzbrukumiem.

    Neliels ievads rakstā:

    TVNET/Tautas Balss

    2010. g. 30. novembrī, 10:26

    Kāds privātas interneta mājas lapas īpašnieks piedzīvojis centīgus kibernoziedznieka jeb tā sauktā hakera ielaušanās mēģinājumus. Informācijas tehnoloģiju speciālists Igors vienudien stundas laikā esot konstatējis 516 hakera darbības, lai piekļūtu viņa administrētajai mājas lapai. Cietušais ar pierādījumiem un iespējamo hakera identitātes informāciju vērsies policijā, taču tur ierosināt lietu atteikuši – mēģinājums uzlauzt portālu neesot uzskatāms par pastrādātu kibernoziegumu.

    Avots. [Uz pilnu rakstu…]

    #254171
    KristoZ
    Participant

    latvieti, pēc kāda konkrēta LR likumdošanas panta policijas pārstāvjiem vajadzētu ierosināt krimināllietu?

    Manuprāt, tas ir skaidrs, ka Latvijas likumdošana šajā (un vispār – IT) ziņā nav pienācīgi sakārtota, un šī nav vienīgā tās nepilnība, ja tā to varētu nosaukt.

    Tādēļ, manuprāt, tas ir tikai loģiski, ka policija nevar neko uzsākt bez juridiska pamatojuma…

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā