TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība TavaMaate – Macbetona sekotājs?

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254172
    Rustyscrew
    Participant

    Es pieļauju tādu domu, ka cietušais nepārzina šādas lietas un tomēr vērsies policijā.

    Savā ziņā nekāds kaitējums arī lapai nav nodarīts un tavs teiktais it taisnība.

    Š aubos, ka kādu reizi tiks šī LR likumdošana sakārtota.

    Tomēr policija aicina vērsties pie viņiem, ja šādi pārkāpumi notiek.

    Tad tikai paliek jautājums…

    Kāda jēga to būtu darīt, ja LR likumdošana nav īsti kārtībā un policija tāpat neko nevarēs iesākt..

    Kādi ir pārējo viedokļi ?

    #254173
    root
    Participant

    Š ajā ziņā likumdošana ir sakārtota. Ir 2 panti LRKL, kas skaidri un gaiši pasaka kas un kā. Un Policija var izdarīt. Tad kad vajag darīt.

    #254174
    aoma
    Participant

    Svoločs paliek svoločs, vai tā ir IT sfēra vai cita joma.

    #254175
    Foxsk8
    Participant

    Nu reāli sodīt varētu piemēram tad, ja Tvajumaķ būtu palaidis DDOS, un nokāvis viņam serveri, vai servera darībā būtu radušies traucējumi, ko būtu izsaucis cienijamais hacxors “Tvajumaķ” 😀 😀 😀 LOL

    #254176
    root
    Participant

    Bļin, jei bogu, tik pat labi Fox tev tagad jāiet sūdzēties policijā jo es bez atļaujas ielogojos notepad.

    P.S tikko mēģināju resetot Fokša un Samuraja paroles. Deaaamn… :devil:

    #254177
    Wuu
    Participant

    KristoZ wrote:

    latvieti, pēc kāda konkrēta LR likumdošanas panta policijas pārstāvjiem vajadzētu ierosināt krimināllietu?

    Manuprāt, tas ir skaidrs, ka Latvijas likumdošana šajā (un vispār – IT) ziņā nav pienācīgi sakārtota, un šī nav vienīgā tās nepilnība, ja tā to varētu nosaukt.

    Tādēļ, manuprāt, tas ir tikai loģiski, ka policija nevar neko uzsākt bez juridiska pamatojuma…


    Es domāju ja cietušais būtu griezies pie kādā progresīvāka jurista, pants tiktu atrasts ātri vien.

    #254178
    root
    Participant

    Wuu, Latvijas Republikas likumdošanā darbību prettiesiskumu šajā gadījumā nosaka LRKL 241. un 243. pants, pēc kura šeit noziedzīga nodarījuma pazīmes nesastāv. “Cietušajam” šajā gadījumā bija nepieciešams griezties tiesā ar prasību lietas izskatīšanai civiltiesiskā kārtībā, kas netika darīts un diez vai arī tiks darīts, jo arī šeit faktiski nav par ko tiesāties- nav ne noziedzīga nodarījuma sastāva ne nodarītu zaudējumu ne veiktu bojājumu ne arī veikta piekļuve aizsargātām automatizētās datu apstrādes sistēmas daļām.

    #254179
    samurajs
    Participant

    Vau, root mēģināja resetot manu paroli? Man deguns pilnīgi niez, kā es to jūtu! 😀

    Bēdīgākais šajā story ir lūk, kas: MaķTvaju savā indiotismā nepadomāja par sekām nākotnē. Protams, nekāda lieta uzsākta netiks, bet attiecīgajā datubāzē šis cilvēks jau ir iekļauts. Un ja kas nopietns urķu lauciņā notiks, tad tuvākos 99 gadus viņš var rēķināties ar regulāru poliču interesi par savu personu.

    #254180
    root
    Participant

    Samuraj, es tajā “datu bāzē” esmu ja nemaldos no 2005. gada. Un mani tas itin nemaz nesatrauc. Reizēm gan zvana no kādas vēstniecības un uzdod jautājumus, piemēram, vai tikai es neesmu organizējis IT karu pret Irāku, zadzis slepenus dokumentus Ziemeļkorejā, spridzinājis NASA serverus uz Mēness un tamlīdzīgas lietas, bet es šamiem parasti atbildu ar “nu ko jūs, cienītie, kāpēc gan lai es to darītu. Man darba pietiek arī pie StarGate IT sistēmām, Guauldu kompji ir daudz interesantāki”.

    #254181
    Mad182
    Participant

    Toties kas par virsrakstiem šādai pseidoziņai

    [img]https://exs.lv/upload/img/tvajumakj.png[/img]

    Un jā, ielauzties raksta ar “z”, žurnālisti mļe.

    #254182
    web33
    Participant

    Visus aiz restēm un tēmu slēdzam !!!

    #254183
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:

    Bēdīgākais šajā story ir lūk, kas: MaķTvaju savā indiotismā nepadomāja par sekām nākotnē. Protams, nekāda lieta uzsākta netiks, bet attiecīgajā datubāzē šis cilvēks jau ir iekļauts. Un ja kas nopietns urķu lauciņā notiks, tad tuvākos 99 gadus viņš var rēķināties ar regulāru poliču interesi par savu personu.


    Kas citam bedri rok, pats tajā iekrīt. 😀

    #254184
    jonjs
    Participant

    Da labi, maķ tvoju u.t.t.

    VOt man kursa biedri jau no 90 -tajiem gadiem aktīvi darbojas savā lauciņā (un daži arī šajā lauciņā).

    Jāsaka gan, ka esmu dzirdējis stāstus, kad pietaisa sū … us un pēc tam taču pat nevar atrast, kas un no kurienes. Vot tas ir līmenis. Prieks, ka bija iespēja savā laikā kopā mācīties pats gan no programmēšanas esmu visai patālu aizgājis.

    Jebkurā gadījumā nu kam tad vajag tur līst ko?

    Domāju dotajā gadījumā neviens nevienu nenotiesās, bet forši tas nav točna.

    Un miers mājāšsss.

    Ak jā ir krieviem tāds teiciens “… ломать не строить …” ar to es domāju, ka lai savārītu sū … us parasti vajag daudz mazāk prātiņa, lai izdarītu ko noderīgu un prātīgu. Tas ir tā pat kā izsist stiklu kādā no veikaliem un pēc tam vainot veikala īpašniekus, ka tjipa tie LOHI nav ielikuši ložu necauršaujamo.

    Nu un protams vienmēr paliek iespēja norauties pa šnobeli 🙂 Joks.

    #254185
    root
    Participant

    Da kāds līmenis. Paslēpties var jebkurš gribētājs, i ne gailis pakaļ nedziedās. 😀 Mana kļūda bija, ka es taču nevarēju paredzēt, ka Masļakova kungs savā gudrībā no paroles reset uztaisīs tādu ambrāžu. 😀 Pārsmieties var.

    Vēlreiz saku, slēpties vajag tam, kurš ir kaut ko pārkāpis un kuram ir ko slēpt. 😀 es tas neesmu.

    #254186
    jonjs
    Participant

    Man personīgi pret tevīm nav nekādu pretenziju 🙂 Tāds dusmīgs tu gan esi bieži vien (podcāstā gan tāds neizklausījies), bet zaudējumu taču nav. Un es kā pozitīvi domājošs cilvēks domāju, ka tu gribēji vienkārši notestēt to interneta vietni, turklāt par pilnīgu velti.

    Uz to arī spied, ja policmeņi tomēr saņems iesniegumu.

    Tā pat ir sava veida labdarība no vienas puses.

    No otras … nu pats zini.

    #254187
    buipisLV
    Participant

    Visi no manas klases domā ka esmu TavaMaate. Ko man darīt lai viņ i beigtu tā domāt?

    #254188
    root
    Participant

    :devil: Hmmm…. Liekas vainīgais pats pieteicies… :devil:

    #254189
    Aldis
    Participant

    buipis wrote:

    Visi no manas klases domā ka esmu TavaMaate. Ko man darīt lai viņi beigtu tā domāt?

    Mopšisms kvadrātā! 😀 😀 😀 😀 Dienas pērle stabila. 😀 2010 Desktop award + gada pērļu autors! 😀

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 98 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā