Telefona pārprogrammēšana

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Telefona pārprogrammēšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150138
    kadrs
    Participant

    Sveiki. Man lieta tāda jau kādu laiku mājās mētājas SE k750i, kuram nedarbojas displejs. Vienkārši balts ekrāns rādās. Tad nesen sanāca tā ka viens čoms teica ka varbūt varot mēģināt pārprogrammēt to telefonu, jo viņam liekoties ka tā īsti neesot displeja vaina. Es gan visu laiku domāju ka beigts ir displejs.

    Varbūt kāds ar ko tādu ir saskāries un varbūt zin vai pārprogrammējot tiešam telefons varētu darboties?

    Paldies 🙂

    #220507
    deivs001
    Participant

    Jā, var turpināt darboties, bet uz nenoteiktu laiku, vismaz manam tā bija. Visvieglākais veids kā dabūt tālruni pie dzīvības ir aiznest to uz telefonu bodi, samaksāt ~5 naudiņas un spaidīt tālāk.

    Itkā var izdarīt arī ar kabeli, kas nāca komplektā, bet tas nebija manos spēkos, jo visu laiku tālrunis slēdzās iekšā, ārā (mirgoja balts ekrāns).

    #220508
    Crow
    Participant

    Š ādi ir gadījies man ar k700i. Vairāk gan laižot uz īso lādēšanas kontaktus.

    Krietni padauzīju un atkal bija ok. Vnk dalos pieredzē, diez vai palīdzēs 😀

    Ä€, vēl atļāvu izlādēties pavisam, lai tik slēdzās iekšā ārā ar balto ekrānu.

    #220509

    dabū SE CD(netā paroc, sonyericsson lapā, kādā forumā..) un pārliec flash. nav 90, kad jānes dēļ tāda sīkuma pie meistara. Cita lieta ja defekts ir fizisks.

    #220510
    kadrs
    Participant

    Es biju aiznesis uz divām vietām to tel. Vienā man pateica apmēram 30 ls otrā 40 ls lai salabotu, bet kas pa vainu vinju tā konkrēti nemaz paši nemācēja teikt 😀

    Tā kā ir vēlme pašam labāk kaut ko izdarīt, kas zin mošk sanāk :D:D

    #220511
    sLIDe
    Participant

    Paskaties TE, savulaik ir palīdzējis. Bija tāda pati problēma pēc neveiksmīga flash uz w800i, taču pēc otrās reizes viss sanāca.

    #220512
    feiks
    Participant

    30-40ls? 😀 😀 😀 par to naudu tak 3 tādus ejošus var nopirkt 😀 😀

    #220513
    kadrs
    Participant

    nu tur jau taa lieta, taapeec es tos ”meistarus” pasuutiiju 😀

    #220514
    m2tv
    Participant

    kadrs wrote:

    nu tur jau taa lieta, taapeec es tos ”meistarus” pasuutiiju 😀


    Žigulis maksā 50Ls, jauns akumulators žigulim 40Ls, jaunu riepu komplekts 140Ls. Ja mantas tirgus vērtība ir 10Ls vai tad tavuprāt jebkāds mantas remonts izmaksās 10 santīmus? Mauka Rīgā uz ielas izmaksā 10-15Ls stundā, veči kas nodarbojas ar nopietnām lietām taču nav maukas, viņu laikam jāmaksā dārgāk

    #220515
    Aldis
    Participant

    Balts ekrāns? Tā taču service mode – pieslēdzot pie PC gadījumā nepiedāvā kautko par “Flesošanu”? Tad vajag programmu + kabeli, kura noflešo sistēmu kā nākas! 🙂 J neveiksmīgi noflešo, jāmēģina vēlreiz! 🙂

    #220516
    Kon
    Participant

    Apskatam datumu un padomājam vēlreiz

    #220517
    root
    Participant

    m2tv saēdies turbokāpostus. Raks augšā visus topikus par mobiem :>

    #220518
    Aldis
    Participant

    Ieteikums jaunajau notepad.lv versijai. šitos gadu vecos topikus – ja uzpeldējis pie jaunumiem attēlot pelēkā krāsā, nevis melnā. Tiešām nepaskatīju datumus (Tam pat nepievēršu uzmanību parasti).

    #220519
    daGrevis
    Participant

    Piekrītu Aldis. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā