Telefons prasa PUK. _help_

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Telefons prasa PUK. _help_

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153259
    niki
    Participant

    Sveiki..

    Man tā nejauši sagadijās tā, ka pāriz reizes nepareizi ievadiju PIN kodu un telefons nobloķējās.

    (Prasa PUK)

    Esmu izmeklējies netā, nekādu iespēju atboķēt īsti nav 🙁

    Varbūt ka kāds var palīdzēt ?

    Code:

    Sony ericsson: K220I

    IMEI 35619701224328-7-03

    SIM: 89371 02080 71004 64091

    Piedošanu, ja šādas tēmas jau bijušas, man tiešam, ļoti, ļoti vajag palīdzību.

    #260245
    Crow
    Participant

    A kur problēma? Ievadi to PUK. Meklē tos visus kodus pieslēguma/kartes papīros.

    Telefons tur ņipričom, bloķēta ir SIM.

    #260246
    niki
    Participant

    Zinu.

    Tur jau tā liela, ka man tādu papīriņu nav 🙁

    Zinu, ka kur netā var dabūt kodu, nevaru atrast.

    #260247
    tox3
    Participant

    Netā nedabūsi, vari mēģināt vērsties pie operatora

    #260248
    niki
    Participant

    Es tak teicu, ka man nav neviena papīra uz rokas, taču viens ir, kur cita telefona kodi, bet tie neder, es jau mēģināju..

    IR taču jābūt kaut kādam savādākam veidam, kādreiz vēl varēja atbloķēt netā, norādot IMEI, taču šādu iespēju īsti

    nevarēju atrast..

    #260249
    Evers
    Participant

    konsultantanti konsultē nevis prasa konsultāciju 😀

    Nu nevar un viss, ej pie operatora pārstāvjiem, paprasīs tev šādus tādus datus par pēdējiem 2 mēnešiem (visvairāk zvanītie nr, papildināšanas summas un datumi)

    #260250
    niki
    Participant

    Nu..

    Paldies par to pašu.

    Evers wrote:

    konsultantanti konsultē nevis prasa konsultāciju 😀


    Taisnība, bet ne šajā portālā.

    #260251
    root
    Participant

    Īsais kurss – PUK jeb personal unlock key ir katrai sim kartei unikāls kods kuru parasti lieto, lai atbloķētu SIM karti gadījumos, kad PIN ievadīts nepareizi vairāk kā 3 reizes. Tas nozīmē, ka PUK kodu nav iespējams tik vienkārši atjaunot, teorētiski varētu bruteforsēt, bet tā kā puk kodi var būt līdz ja pareizi atminos 10 simbolu gari skaitļi, tas prasīs samērā daudz laika + speciālu aprīkojumu. Ja tev nav “to papīriņu” un numurs nav reģistrēts uz tava vārda, t.i tu nevari pierādīt, ka tā ir tava sim un tavs numurs, vai nu sameklē “tos papīriņus” vai nu aizmirsti par savu numuru un pērc jaunu sim karti ar citu numuru. Viss.

    #260252
    Crow
    Participant

    Neko tur bruteforsēt nevar, arī PUK (kas ir 8 ciparu garš) ir limits – 10 reizes. Pēc tam SIM ir metama.

    #260253
    root
    Participant

    Vēl jo vairāk. Neatceros tik sīki un smalki par to puk, bet kaut kas bija uz šo pusi. So, ja nevari operatoram pierādīt, ka tas ir tavs numurs, sim metama un numurs jāmaina.

    #260254
    Bekons ar olām
    Participant

    root wrote:

    So, ja nevari operatoram pierādīt, ka tas ir tavs numurs, sim metama un numurs jāmaina.


    Dll, Latvijā var noportēt priekšapmaksas numuru pie cita operatora, ja ir pati SIM karte un telefona numurs zināms. Uzkrātais kredīts gan pa pieskari aizies.

    #260255
    root
    Participant

    Varētu nostrādāt. Bet varētu arī paprasīt pin/puk kodu. Neatceros, pēdējo reizi ar savu numuru kaut kur gāju hwz cik gadus atpakaļ

    #260256
    drunk_lizard
    Participant

    kaapeec topic autors ir izrakstiits no sarkandaugavas vairaakus gadus par aatru? kursj atbildees par to?

    es domaaju, ka baarzdinjam ar steigu jaademisionee!

    #260257
    Bekons ar olām
    Participant

    root

    Š eit saka, ka pietiekot ar SIM vien. Klīst baumas, ka piesakoties operatoru web lapās, arī sim karti neprasot uzrādīt.

    drunk_lizard

    Budžetā trūkst līdzekļu. Krīze.

    #260258
    root
    Participant

    Tādā gadījumā problēma atrisināta.

    #260259
    AlienZ
    Participant

    Iz pieredzes – Bitē paprasīja pin.

    #260260
    rasty
    Participant

    eu eu eu.. neaizraujās.. no pieredzes saku.. 10 reizes drīkst kļūdīties ar puk kodu! no pieredzes saku

    #260261
    Bekons ar olām
    Participant

    AlienZ

    Tas nozīmē, ka Bitei par vienu jaunu klientu būs mazāk.

    rasty

    Ja padomā ar galvu, tomēr 9 reizes: 10.reize nobloķē karti.

    #260262
    dzhonsons
    Participant

    Kamoon – zvanām operatoram un, kā jau iepriekš minēja, atbildam uz pāris jautājumiem.

    Pārejot pie cita operatora, nekādas kodu kartes nav nepieciešamas. Vienīgais, kas vajadzīgs, ir uz sim esošais numurs. Nosaucam un gaidām tās 5dienas, līdz būsim pie cita operatora.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā