Telefonu akumulatori (darbības ilgums)

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Telefonu akumulatori (darbības ilgums)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153761
    RicoPico
    Participant

    Meklēju info par to, cik dienas spēj izvilkt tas vai cits konkrētais mobilais telefons ar vienu uzlādi. Oficiālajiem ražotāja datiem es sliecos neticēt, tāpēc meklēju neatkarīgu viedokli.

    Principā, arī šeit varat nosaukt savu telefona modeli, tā vecumu un to, cik ilgi tas spēj izturēt bez lādēšanas.

    Paldies.

    #266033
    dzhonsons
    Participant

    Nokia E51. Pirkta 06.12.2007.

    Pēc ražotaja datiem: stand by līdz 310h, talk time: līdz 4h20min.

    Tagad, ne pārāk daudz runājot: aptuveni 3-4 dien as var izvilkt. Ja aktīvi, tad diena.

    #266034
    ruukjis
    Participant

    HTC Touch Cruise. Pirkts 15.08.2008

    Ar veco baču ļerkstot izvelk 8h, miera režīmā ~2dienas. Nesen nopirku jaunu bateriju nu jau 3 dienas turās, pieņemu, ka pie aktīvas ļerkstēšanas kādas 24h izvilktu. Ieslēdzot GPS labākajā gadījumā 2h izvelk.

    #266035
    Jaunzems
    Participant

    LG Optimus One. 1500mAh baterija, aktīvi internetojoties un androīdojoties, iztur varen treknas divas dienas. Tikai sarunu režīmā – četras dienas

    #266036
    WerNeo
    Participant

    Nokia E71 pirkts 2008. gada rudenī. Tur ~7 dienas ar visai daudz sarunām pa telefonu. Ja aktīvi visas dienas garumā tiek klausīts radio un paralēli lietots internets (garākos braucienos), vakarā paliek aptuveni 2-3 iedaļas (no 6-ām). Ar to vēl var mierīgi 3-4 dienas dzīvoties, izmantojot telefonu kā telefonu.

    Bet, cik zinu, ne visiem ar šo modeli ir tik pat labs stāsts.

    Katrā ziņā, pat nezinu uz kuru telefonu skatīties, kad šis būs savu nokalpojis. Bailes, ka citi telefoni manu pieradumu pret lādēšanas retumu ātri vien pārvērtīs par diskomfortu.

    #266037
    Crow
    Participant

    HTC Desire (1400 mAh)

    – ar ieslēgtu WiFi darbojoties (gov:on-demand)… nožēlojamas 5 stundas

    – ar izslēgtu WiFi darbojoties (gov:on-demand)… nožēlojamas 7 stundas

    – lietojot kā telefonu, nevis datoru, t.i., pāris sarunas/sms dienā (gov:powersave)… trīs dienas+

    #266038
    ID
    Participant

    Sony Ericsson W810i (900 mAh). Pirkts 06.11.2006.

    Telefonu izmantoju praktiski tikai zvaniem (reti) un piezīmēm. Baterija tur vismaz nedēļu (> 7 dienas).

    #266039
    Toms
    Participant

    E-51 no Nokia plauktiņa, kas iegādāta 2009. gada februārī.

    Gaidīšanā savas 4-5 dienas var nostāvēt.

    Akarībā, cik daudz ļerkst pa telefonu – 2-3 dienas.

    Ja internetojas un izmanto GPS un 3G ieslēgts – tad vienā dienā kā prieks var nokaut.

    LG P500 modelis. Iepirksts 2011. gada februārī.

    Kā jau visi gudrie telefoni – vidējais akumulātora ilgums bez uzlādes 1-1,5 dienas.

    Ja aktīvi izmanto aplikācijas, internetus un citas drazas – viena diena un mazāk.

    #266040
    buipisLV
    Participant

    LG Optimus One(jeb P500). Iepirkts 09.03.2011.

    Ar ieslēgtu GPS un WiFi diena un mazāk.

    Ja neizmanto neko lieku, tad atkarībā cik daudz runā, apmēram, 1-2 dienas.

    #266041
    RicoPico
    Participant

    Ok, par cik ir redzama aktivitāte no lietotāju puses, padalīšos arī es:

    Samsung Galaxy S (i9000), iepirkts 01.10,2010

    Ir tā, ka lieku lādēties katru vakaru, un uz nakti neslēdzu ārā, jo, ja izslēgšu- nezvanīs modinātājs, es nepamodīšos uz darbu, mani atlaidīs, un būs jāpārdod smukais telefons lai nomaksātu rēķinu par telefonu. Lūk… Bet principā, es pieļauju iespēju, ka aparāts (ar izslēgšanu uz nakti un minimālu zvanīšanu) varētu izvilkt savas 3 dienas, ja netiktu lietots WiFi un GPS.

    Un jā- šobrīd sēžu uz stock ROMa. Rīt jau sēdēšu uz Darky’s 9.5 Tas esot baigais baterijas taupītājs. Testēsim ko tie Š veicieši samuķījusi. 🙂

    #266042
    Kon
    Participant

    X3-00 vng, ko Esmu ievērojis, ka var vismaz 15h klausīties mūziku

    Vecums aptuveni pusgads

    #266043
    getwar
    Participant

    htc hero , pie aktivas lietosanas diena max, minimali izmantojot 3 dienas, pirkts gadu atpakaļ.

    #266044
    RicoPico
    Participant

    Noflašoju savu i9000 uz Darky’s ROM 9.5. Tikai tagad sapratu, ka Samsung Stock ROM ir pilnīgas auzas- gan ātrdarbības, gan baterijas patēriņa, gan izskata ziņā.

    Vakar ap kādiem 11 no rīta noņēmu trubu no lādētāja, visu dienu bija ieslēgts un tika aktīvi izmantots WiFi, un ap 24:00 uzlādes līmenis vēl turējās savos 25%.

    #266045
    zivs
    Participant

    Nu, lai arī mans telefons sen vairs neatbilst nevienam modes kliedzienam vai pat vaibstam, bet tāpat:

    Telefons: SE K750i (pašrocīgi pāršūta firmware uz W810i)

    Vecums: ~3 gadi? Patiešām neatceros

    Baterija: Oriģinālā

    Gaidīšanas režīms: ~10 dienas

    Aktīvi zvanoties: ~4 dienas

    Ar to aktīvo zvanīšanos ir tā, ka zvanos, ja zvanos, tad dienā kādu stundu vai divas – nav jau kam īsti Anglijā pazvanīt, ja vien uz mājām un tā. Internetu (zilzobi, infrasarkano) neizmantoju, jo nav ar ko arī izmantoties …

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā