Telefonu zaglis totāli «iegrābies»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Telefonu zaglis totāli «iegrābies»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151743
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_thief12_1.jpg[/imgl]Kā ziņo “San Francisco Chronical”, ļoti nepaveicies kādam zaglim, kas izrāva iPhone sievietei no rokām, un pēc tam ar velosipēdu metās bēgt. Bet nu par visu no sākuma. Kompānijas “Covia Labs” līdzstrādnieki veica jaunas sekošanas sistēmas testēšanu, kam vēlāk būtu jānonāk policijas arsenālā. Sistēmas mērķis – uz PC ekrāna tiešsaistē rādīt cilvēka pārvietošanos. Klienta programmatūra ir piemērota dažādiem telefonu modeļiem, kā arī PC.

    Firmas darbiniece ar šādi aprīkotu iPhone tika sūtīta ielās. “Covia Labs” šefs Deivids Kāns birojā uz monitora sekoja līdz viņas maršrutam. Pēkšņi punktiņš uz ekrāna sāka kustēties daudz straujāk. Kāns apjuka, un nesaprata, kāpēc tas tā, bet kad darbiniece aizelsusies ieskrēja birojā – viss kļuva skaidrs. Tūlīt tikai izsaukta policija, un pēc pāris minūtēm ar jaunās sistēmas palīdzību zaglis jau bija arestēts. Bija iespējams arī distancēti ieslēgt iPhone kameru un mikrofonu, bet šo iespēju nelietoja, lai nepievērstu bandīta uzmanību.

    Avots

    #242595
    Aldis
    Participant

    Vot tā… pats nozaga izsekošanas ierīci! 😀

    #242596
    Gonzoo
    Participant

    zheel ka mana aiponam nebija virsu tadas uzpariktes 🙁

    nu nekas jaapgust bus androids 🙂

    #242597
    bezolaam
    Participant

    Lielais Brālis 🙁

    #242598
    bumbulis
    Participant

    Itkā jau ticami, bet applem pēdējā laikā visādi “neitrāli” atgadījumi, kas itkā ir netieši bet tajā pat laikā ļoti labi reklamē viņu produkciju. 🙂

    #242599
    yix
    Participant

    nekas īpāšs tas nav. Manai Nokai N97 mini ir softs kas ik pa laiakm sūta GPS datus un es no interneta varu sekot ;idzi. Ja tomer manu telefonu nozig. un nomaina sim karti man atnak uz draug talruni jaunais tel;efona numurs. Plsu es varu nosutit sms ar tekstu update un piepxiedu karta ieslegt lai telefons nosuta datus. Un rezultāta es zinu kur ir mans telefons es pat varu piezvanīt zaglim un palugt lai pa labam atdod. Ja Ipnts vel to tikai teste tad sūdīgi. Jo es jau lietoju tādu funkciju. Vienīgais kā manu nokiu var nozagt izslegt un brutala veida parlikt firmwari. lai softs nedarbotos. Jo taizsekošanas porgramma darbojas fona un palaizhas automatiski ka lietotajs pat nenojauš.

    #242600
    bumbulis
    Participant

    Kā to tavu programmu sauc, ja nav noslēpums?

    #242601
    _Mo3_
    Participant

    nu te nu čalim pa īstam sanāca iegrābties!

    #242602
    m_janis
    Participant

    #yix Varbūt izlasi, pirms spamo :devil:

    Quote:

    [“Covia Labs” līdzstrādnieki veica jaunas sekošanas sistēmas testēšanu, kam vēlāk būtu jānonāk policijas arsenālā.


    Tavas Nokias softs ir bērbu spēle, pret šīs tehnoloģijas iespējām. Nedomāju, ka nepārtraukta sekošana reālā laikā, kameras un mikrofona attālināta ieslēgšana ir vienīgās sistēmas iespējas 😀 .

    #242603
    jazzer
    Participant

    Cik labi, ka zaglis uzradās tieši īstajā brīdī – testēšanas laikā 😀 . Un sistēmas autors nekādi nesaprata, kapēc punkts kustas ātrāk. Nu nekādi nesaprata…

    Pēc vietējā San Francisco meteorīta izskatās…

    Pat ja tā ir patiesība, zaglis ir pelnījis no firmas dāvanā iPhone par lielisko reklāmas akciju. 🙂

    #242604
    msh
    Participant

    m_janis wrote:

    #yix Varbūt izlasi, pirms spamo :devil:

    Quote:

    [“Covia Labs” līdzstrādnieki veica jaunas sekošanas sistēmas testēšanu, kam vēlāk būtu jānonāk policijas arsenālā.


    Tavas Nokias softs ir bērbu spēle, pret šīs tehnoloģijas iespējām. Nedomāju, ka nepārtraukta sekošana reālā laikā, kameras un mikrofona attālināta ieslēgšana ir vienīgās sistēmas iespējas 😀 .


    Tur jau ir tie sūdi. Vēl viens iemesls lai nākotnē turpinātu lietot klasiskas vērtības un/vai viencipara cenas mazcenas mobjus – ar tiem tevi izsekot nevarēs.

    #242605
    msh
    Participant

    P.N. Nozagt šādi aprīkotu mobi tāpat nav nekāda proba – pēc nosperšanas ieliekam metāla kastē un no kastes izņemam mājā, kur to vispirms pieslēdzam kompim un skatāmies, kas lācītim vēderā. Galu galā, gps nav dievs.

    #242606
    garaisezis
    Participant

    nu jaa iphona nevar iznemt batereju, tas ir arii vieniigais iemesls kaadeel es to telefonu nevaru ciest, jo ja gadaas saucamaa freeze, tad sorry, gaidi liidz nomirs batereja.

    Katraa zinaa citiem telefoniem, aaraa iznemt batereju un viss, ar dievu meitenes…

    #242607
    wolfinj
    Participant

    vis jau ir jautri

    izņem sim ieliek citu un iegūsti no telefona datus.

    varētu padomāt ka nets ir pieslēgts pie telefona nevis nummura…

    un starp citu androīdam tādas programmas ir drausmīgi daudz kas ar visādām metodēm nodrošina ar informāciju nozagšanas gadījumā(diemžēl visas baigi piķo)

    #242608
    waplet
    Participant

    garaisezis wrote:

    nu jaa iphona nevar iznemt batereju, tas ir arii vieniigais iemesls kaadeel es to telefonu nevaru ciest, jo ja gadaas saucamaa freeze, tad sorry, gaidi liidz nomirs batereja.

    Katraa zinaa citiem telefoniem, aaraa iznemt batereju un viss, ar dievu meitenes…


    Ja pareizi atceros, tad vajadzeja divas pogas patureet kopaa kkadas piecas sek.. Taka neesmu lietojis iphone nezinu ka saucas.. , bet viena ir taa lielaa vienigaa uz front panelja.. Un otra kkur augshejas virsmas .. Untad resetosies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā