Tēma diskusijai: Advokāts Grūtups peļņā braucējus uzskata par salašņām

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Tēma diskusijai: Advokāts Grūtups peļņā braucējus uzskata par salašņām

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #292476
    grisha
    Participant

    Ak jaa, es ar latvieshiem nedraudzeejos te. Taa kaa normaali zinu EN valodu, tad daudzi gribeeja draudzeeties. Iztulko to, iztulko shito, pashi kaut gan gadiem dziivo te. NU i nafig tos diedelniekus.

    JA gribi dziivot citaa valstii, maacies ari taas valsts valodu un kultuuru. TAs attiecas arii uz citvalodiigajiem Latvijaa, iipashi krieviem, kuri negrib maaciities LV valodu, tos noteikti vajag ieseedinaat prechu vagonaa un prom, kaa muusu vecvecaakus.

    #292477
    iKey
    Participant

    man ir tāds čujs, ka te daudzi ir no padomju gadiem iečākstējuši 40-50 gadnieki, kuri bija pieraduši, ka valdība auklējas. Kā arī lielākā daļa no manas paaudzes ir dauzīti eksemplāri – uzreiz grib darbu ar labu ciparu algā. pie problēmām vaino valdību. Ir taču demokrātija, kā te daudzi kunkst, tas ka esam noteicēji, tas ir jāpierāda. nevis pie klaviatūŠ—as neapmierināti pukstot, bet savācoties kopā domubiedriem, pie valdības izklāstot savas problēmas, un uzliekot prasības. jo visas padarīšanas (manabalss. el vē?) viņiem ir kā pīlei ūdens. kamēr tik tiešām nesapratīs, ka joki ir mazi, nekas arī nemainīsies.

    Ä€rzemes mani nesaista, tepat iekš LV esmu iekārtojies normāli. mugurā ir ko vilkt, jumts virs galvas ir un arī esmu paēdis. Galvenais vajag kustināt smadzenes.

    #292478
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man atkal ir čujs ka te kāds grib taisīt revolūciju,vai vismaz jaunu partiju.

    #292479
    Anonīms
    Neaktīvs

    Priecājos ka esi iekārtojies normāli,es ar nesūdzos ir darbs ir māja kuru lēnām izpērku.Un jā man ir 50.Tātad tu uzskati ka 20 gadi kas pagājuši nozīmē grib labu darbu uzreiz.tātad Tu uzskati ka sagrautās cukurfabrikas(kas izrādās obligāti nebija jādara) nav valdības vaina.un tas viss tikai tādēļ lai kāds varētu pārdot savu ievesto cukuru.Pilnībā iznīcinātā pienrūpniecība nav valdības vaina.Leitis visu lielo gabalu brauca pakaļ pienam un maksāja 20 santimusb,bet mūsējiem nevajag.Visas bakrotējušās bankas(man gribās teikt tīšām nolaistās) nav valdības vaina.90 gados itkā pazudušie miljoni ,sagriestie kuģi par kuriem pat neatceros kādas šausmīgas sumas samaksāja tā visa protams nav valdības vaina.Variet paši minēt kurās kabatās tas saripoja.Vāciešiem un Dāņiem pārdotā zeme ,kura nekad nekad vairs nebūs latviešu tāpat kā krievs nekad nedabūs atpakaļ aļasku,tā protams nav valdības vaina.Lietuviešiem pietika prāta pieņemt likumu zemi nepārdot ārzemniekiem ,bet latvietis savu mazo pleķīti dala visiem kas grib.es pieņemu ka ne jau par velti tas vis notika.Visas sagrautās rūpnicas tieši to ar nozīmē,Jūs te vairs neesat vajadzīgi.un tagad viņi grib lai brauc atpakaļ.uz kurieni.kādam miljonāram laikam pietrūka kas dārziņu pa velti uzrok.labi beigšu kāds vēl atbrauks un nošaus mani.

    #292480
    ruukjis
    Participant

    Pats uz ārzemēm netaisos, man te pat labi. Bet nenosodu nevienu, kas aizmūk un aboslūti nepiekrītu, ka visi aizbraucēji ir autsaideri un salašņas. Viens mans labs draugs kopā ar mani pabeidza augstskolu un pēc neilga laika aizceļoja pie britiem. Tur arī tagad laimīgi dzīvo – pabeidza Kembridžu un ir ticis pat tik cienījamā amatā kā ārsts. Nedomāju, ka tādu cilvēku varētu saukt par salašņu un autsaideri.

    #292481
    WordPad
    Participant

    Toties krievi neasimilējās, kā letiņu bērni, kuri jau pēc 1 paaudzes nerunā latviski, jo ģimenes valoda vairs nav LV, ko nevarētu teikt par citām sevi cienošām un pašpietiekamām nācijām kuras nav izšķīdēji, integrētie un izmirēji, kuri uzreiz laiza pēcpusi jebkuram un izliekās, ka nav savas tautības pārstāvji atmetot savu izcelsmi, kā lieku balastu.

    #292482
    Evers
    Participant

    Tu kļūdies, demokrātijas te nav. Tautai šajā valstī nebūs nekādas teikšanas kamēr tā neies ar sūdainām dakšām virsū. Tā pati gaismas pils celtniecība ir nenormāla nodokļu maksātāju naudas šķērdēšana PRET 99% nodokļu maksātāju gribu.

    #292483
    WordPad
    Participant

    Visas rūpnīcas SAGRAUTAS un iznīcinātas viss izpotīts un SAGRAUTS IZZagtas rūpnīcas NAV CUKURA! Rūpnīcas izzaga un zemi nozaga.

    Bet, vispār, ja jau tas letiņš ir tāds nīkulis un nevar nodarboties ar lauksaimniecību, kooperēties, cīnīties par savām interesēm Briselē, bet lietuvietis var, tad, lai dod vietu dānim, zviedram, leitim utt., tiem, kas to varēs. Paši nopārdod savu zemi un mežus un šūmējās, ka kāds cits tur kaut ko dara – vieta tukša nestāvēs. Lieišiem cukurfabrikas tak ar ir, tātad tie neņēma tās Eižopas kompensācijas, bet turpināja strādāt, kaut arī to cukurs ir dārgāks un nekad nebūs konkurētspējīgs. Var vainot tikai pašu neuzņēmību, iztapību, alkatību un gadsimtos ieeaudzināto kalpa garu.

    #292484
    Anonīms
    Neaktīvs

    WordPad atšujies ,es ar provokatoriem nerunāju.

    #292485
    aoma
    Participant

    Ir jau arī, kam paveicas. Tuvs radinieks jau kādu 5-to gadu pa norvēģiem sitās. Sāka kā vienkāršs montieris, tagad ir padsmit ļaužu filiāles vadītājs, iemaksājis par māju, nopircis auto, jādomā, gan ar laiku dabūs arī pilsonību, lai veicas, Latvijā viņš nebija nekas, gadījuma strādnieks.

    Bet par salašņām runājot – tā ir tāda šlaka, un vienalga kurā valstī, spiest uz nacionālajām jūtām šai gadījumā ir muļķīgi.

    #292486
    jurgenz
    Participant

    Es, tikko beidzis profesionālo vidusskolu, strādāt un turpināt mācīties griboš.. Latvijā? Neiet kopā, ne? Kamēr strādāju (par smieklīgiem cipariem) un mācos, par pastāvīgu dzīvi (ja nu vienīgi tev ir biezi senči) vari aizmirst. Tajā pašā laikā es esmu atbraucis uz Dublinu un varu atļauties dzīvot, strādāt un ar nākošo gadu bez problēmām atļauties mācīties? Neesmu no tiem, kas Latvijā grib uzreiz pēc skolas krutu darbu un krutu ciparu mēneša galā, vēlos vienkārši atļauties to, kas pēc loģikas ir nepieciešams.

    Students strādā lai atmaksātu mācības, bet neiet uz skolu, jo jāstrādā.

    #292487
    iKey
    Participant

    Draugos un citur lasām kārtējo lūgumu pēc palīdzības.Jauns cilvēks ārzemēs aizgājis bojā un nu, tautiešiem jāsamet nauda,lai zemes klēpi guldītu šeit Latvijā, piečakarēja, un atkal mums ir jāsamet, lai viņš varētu atgriezties LV. Bet mīļie,jūs taču braucat pelnīt un pelnāt labu naudu…bet lūdzat no mums ziedojumus. Kad iet labi,tad šeit palicēji ir muļķi,kuri strādā par baltu velti,bet kolīdz ir kāds jāatgādā mājās…tā mēs pārvēršamies turīgajos un žēlsirdīgajos,bet lielie pelnītāji kļūst pavisam trūcīgi.

    #292488
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ne jau tas jaunais cilvēks lūdz palīdzību,bet gan palicēji latvijā.Ja tas jaunais cilvēks būtu dzīvs tev nekas nebūtu jāmet.Un nekādi mēs vai jūs te nav,esmu ES un visi pārēji.

    #292489
    iKey
    Participant

    kur? mana maška mēnesi nonīka Īrijā, nekā, aiztinās uz mūsu gastarbaiteru izdaudzināto UK, tur arī nekā spīdoša, labi, ka bija sakasījusi pamatkapitālu, un atpakaļ iekš LV

    #292490
    Evers
    Participant

    Nu muļķi ziedos, paši vainīgi.

    Par mirušajiem runājot, ir 21. gadsimts, bet vēl aizvien cilvēki godā mirušas gaļas veidojumus. Aizgājēju ir jāpatur atmiņās, domās, tāpat viņa dvēsele, kas arī bija svarīgākais no viņa, netusē kopā ar tārpiem viņa mirstīgajās atliekās, bet ir sākusi jaunu dzīvi vai ceļu kautkur citur. Mirstīgās atliekas ir vienkārši sistemātiski jākremē vai jānorok lai vai kur tās atrastos. Jāuzraksta papīri un miers.

    Izklausos es sadistiski, taču cenšos vienkārši domāt moderni un atvērti. Nesen pats zaudēju tuvu un dārgu cilvēku, atmiņās un domās man viņš svēts, taču kapa kopiņu sakopju tikai lai nebūtu šmucība citu cilvēku acīs, nevis tāpēc ka vajag.

    #292491
    aoma
    Participant

    Nejauc sadismu ar cinismu.

    Lai gan arī man kremēšana liekas normāla atbrīvošanas no nevajadzīgām pēcnāves atliekām, tikai jācer, ka līdz tam laikam nebūsim nodzīvojušies līdz Indijas līmenim, tad malciņa varētu arī visiem nepietikt.

    #292492
    Participant

    Latvijā pelnīt VAR, paēst arī var, ja tev nav 3 bērni. Izdzīvot tāds jauns cilvēks bez dižas piekabes var un kā vēl var. Taču, teiksim, es gribu nevis tikai paēst un izdzīvot, bet dzīvot. Man ir lielas vēlmes un es par to nekaunos. Dzīvoju tikai vienreiz (!!!) un tāpēc man ir tiesību strādāt tur, kur vairāk maksā un kur man ir iespējas piepildīt savas vēlmes. Kā arī Latvija nepatīk pēc būtības. Un neviens BMW X6 īpašnieks nedrīkst man to pārmest.

    #292493
    Evers
    Participant

    Piekrītu, sajaucu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā