Teorija par skype

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260503
    aoma
    Participant

    Tēmas nosaukums gan labs, biju pārliecināts, ka būs runa par to, kā radās skayps, P2p tīkla uzbūves principi utt.

    Bet tad ieraudzīju, kas autors un viss kļuva skaidrs 😀

    #260504
    Andron MacBeton
    Participant

    Kādas labas tēmas tu pats esi uzsācis?

    #260505
    WerNeo
    Participant

    Nesaprotu kāpēc visi sabruka virsū topika autoram krāgā. Personīgā nepatika? …risiniet PM. Normālu tēmu uzsāka. Mani arī satrauc jautajums, ka linuxīgā versija ir “apstājusies”. Protams… šis jautājums nav risināms iekš notepad.lv 🙂 Te var tikai padiskutēt, ko autors arī dara.

    Par tēmu. Es pieņemu, ka varbūt patiešām īpašnieki izvērtējuši tirgus situāciju un secinājuši, ka starp Linux lietotājiem mazs procents ir to, kuri lieto Skype ikdienā. Sanāk varbūt nerentabli radīt produktu priekš OS, kas absolūtajam vairākumam ir sveša. Un tie, kas lieto… kā jau zinām, Linuxu pārsvarā tomēr izmanto citām vajadzībām. Tikai viedoklis (klāt viņu cipariem neesmu stāvējis). 🙂

    #260506
    Mad182
    Participant

    A kur problēma? Strādā labi un resursus nerij, atšķirībā no windows blāķa…

    #260507
    Kon
    Participant

    Mad182 wrote:

    A kur problēma? Strādā labi un resursus nerij, atšķirībā no windows blāķa…

    Man uz Ubuntu skaips ēda ap 50 uz vindas 4tais tikpat .. huh?!

    #260508
    Stat1CX
    Participant

    Lūk ko dara jaunais 5 skype 😀 BloatWare vārda tiešajā nozīmē.

    [img]https://www.bildites.lv/images/zypq0wkt2jtqedskx021_thumb.png[/img]

    #260509
    Evers
    Participant

    Kas jums stienis no tā, ka lērums ram apjoma stāv neizmantots? 😀

    Manis pēc tas skapis var rīt vēl vairāk! 😀

    #260510
    Kon
    Participant

    Nu par 5to jau viss sen izrunāts 😀 Es to versiju ignorēšu vēl ilgi.

    #260511
    Foxsk8
    Participant

    Nezinu, man viss strādā labi, vilkšanos nejūtu, Win un Skype 5, kas jums tur notiek? 🙂

    Stat1CX: 100 MB skypam, tas jau ir sīkums, paskaties labāk cik FF noēd aktīvas lietošanas laikā.

    #260512
    Stat1CX
    Participant

    FF jau kopš kaut kādas 3 versijas pirmsākumiem tika nahrenizēts. 100 MB priekš šāda softa ir pilnīgs bulshits, ja paskatāmies uz citām šāda veida programmām kuras dara to pašu bet patērē zem 10 MB. Tas pats windows live messenger pilda tās pašas funkcijas ko skype – facebook integrācija, pluginu atbalsts, video zvans un kaudze citu nevajadzīgu drazu. RAM patēriņš ~ 2 MB minimizētā režīmā, kad messenger logs ir atvērts un tajā kaut kas tiek darīts tad RAM patēriņš ir ap 10 MB, tiklīdz logs tiek nominimizēts patēriņš nokrīt atpakaļ uz 2 MB. Skype konstanti aprij virs 100 MB neatkarīgi no tā vai kaut kas tiek darīts vai nē. Vienkārši Skype veidotājiem ir drausmīgi šķības rokas un par tādu optimizāciju vispār neko nav dzirdējuši, māk tikai cept augšā šķībus bloat ware.

    #260513
    flasherr
    Participant

    ja skype patērē TIK daudz, tad fonā viņš dara vēl kko citu

    es teiktu, ka analizē browseru history, failu nosaukumus, analizē webkameru kā cilvēks uzvedas, apmeklējot dažādas lapas utt

    itkā izklausās pēc Google, bet loģiskāk Microsoft (izveidojuši drošības caurumus, kurus var izmantot Skype. google svešā dārzā neticas, ka varētu darboties)

    ar FF varētu būt awesome kvadrātā

    #260514
    McAnder
    Participant

    5. skype – tukšgaitā 250, ar konferenci bez video 600… kuinja nafig 😀

    #260515
    grisha
    Participant

    PRieksh kam vajadziigs sakropljot labu Skype? Elegants, basic Skype un miers. Protmas, ja ir kljuudas, kaa tika mineets par video zvaniem, taas vajadzeetu palabot, bet ne jau piebaazt ar visaadaam mulkjiibaam.

    VArbuut razhotaaji pashi neveelas neko izdailjot, jo pashi varbuut seezh uz Linux kasteem?

    #260516
    Nettwerk
    Participant

    Lai nu kaa skype arii prieksh Mac ir sakropljojis un padariijis neertu visnotalj lielam skaitam Mac lietotaaju ar savu uzpusto UI un + iekasees tagad par konferences zvaniem. Nah, to skype vispaar ceru ka driiz bankrotees ar visiem idiotiem tur tajaa galaa.

    #260517
    msh
    Participant

    Kojān, tas ka tu esi lāmeris, kas par linuksi ir dzirdējis tikai pateicoties dažiem šīs lapiņas rakstniekiem, jau neko īpašu nenozīmē 🙂 Jā, es šobrīd sēžu uz winxp – sava slinkuma dēļ – slinkums palaist uz citas partīcijas esošo slacku, atdzīt no tās slackas 13.1 instalāciju [uz tā 13 pārāk daudz kas jākompilē, lai uzliktu disku cepšanas progu, nav vērts vienai reizei kompilēt.], uzcept instalāciju un uzlikt 13.1. Ak, un pareizi, konsoļu dēļ es būšu spiests winxp turēt jebkurā gadījumā – jo ir čupiņa ar specializētām progām. Bet nu es maikrosoftam esmu pateicīgs vienīgi par oriģinālo xkasti, žēl tikai, ka tai nav vairāk rāmja.

    Stat1CX, flasherr jau pareizi pateica. Tev mošk ir kāds no visuma centra garo krānu pieslēgumiem un tavs skapis tiek izmantots par starpnieku tiem skapjiem, kas nevar savā starpā saslēgties 🙂 Man skapis šobrīd izmanto 60 megus rāmja, kas nedaudz nobāl pret operas 240 – bet nu šobrīd ir 22 tabi vaļā. Kas tā par stulbību – “facebook integrācija” – kad tu kaut ko stulbu uzraksti, tev automātiski pret seju grāmata lido? 😀 Tevis pieminētais windblouz laiv messendžer vienkārši nav skapja konkurents tā pirmā vārdiņa dēļ – jo kā jau tas nozīmē, tā proga ir domāta maukrosoft windblouz operētājsistēmām, un citur tā ir jāemulē vai jālieto neoficiālas progas. Kamēr skapim vismaz ir šeit apspriestie citu OS porti. Žēl tikai ka skapis nav open source, tad tās lietas noteikti savādāk bīdītos.

    #260518
    Kon
    Participant

    facebook integrācija ir vienīgais iemesls, kāpēc Es likšu 5to

    #260519
    iKey
    Participant

    5-ais skaips man tuksgaitaa rij ap 100 mb… aktiivi chatojot, jamais meedz apriit visu CPU… videozvanos vinjam apetiite dubultojas

    #260520
    daGrevis
    Participant

    grisha wrote:

    VArbuut razhotaaji pashi neveelas neko izdailjot, jo pashi varbuut seezh uz Linux kasteem?

    +1 xDD

    #260521
    msh
    Participant

    KoЯn wrote:

    facebook integrācija ir vienīgais iemesls, kāpēc Es likšu 5to


    Ak, tāda herņa ir tikai piektajam… Skaidrs, tas man bija tikai vienu momentu, jo man uz puļķa stāv ceturtā instalācija, par ko esmu priecīgs. Un par purnagrāmatu – man jau pietiek ar to debīlo spamu – angļu valodā “sveiks msh, bla bla blā, nāc pievienojies purnagrāmatai un apsties manu purnagrāmatas profilu, bla bla blā” :mod: Un vēl piedevām tās herņas uz emīlu arī nāk :mod:

    #260522
    Kon
    Participant

    mhm, fb tikai 5tajam. Nu tas, kas kuram vajadzīgs. Piemēram da Grevis ir svarīgs fb, lai varētu [zvaigznītes] smaidu nodemonstrēt IT portālā, cits no dr,fb, tw un bla bla bla izvairās kā no uguns – d_l.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā