Terorisms: arī spams kādreiz izglābj dzīvības

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Terorisms: arī spams kādreiz izglābj dzīvības

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153228
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_560567_1.jpg[/imgl]Sakarā ar aizvakardienas teroraktu Krievijā, Domodedovas lidostā, parādījusies interesanta ziņa par kādu citu plānotu sprādzienu, kam bijis jānotiek Jaungada naktī Maskavā, Manēžas laukumā. Islāmistu teroristi veica visus sagatavošanās darbus īrētā namā Kuzmina parkā; pašnāvniecei bumba jau bijusi “uzģērbta”. Pēdējais darbs bijis mobilā telefona pieslēgšana bumbai, caur to plānoja padot signālu detonācijai.

    Bet spridzinātāju plānus izjauca spama SMS, ar kuru mobilais operators apsveica savus klientus Jaunajā gadā. Rezultātā pašnāvnieces ķermeņa daļas aizlidoja pie Allaha vairākas stundas pirms pusnakts, un vairāk neviens necieta.

    Sievieti, kura bija īrējusi konkrēto namu (kādu 24-gadīgo Zeinatu Sujunovu) arestēja vēlāk jau Volgogradā. Bez viņas noziedzīgajā grupējumā bijuši vēl 3 sievietes un čečenu tautības vīrietis. Tiem gan izdevās aizbēgt.

    Attēlā: teroristu midzenis pēc sprādziena

    Titulattēlā: pēc Domodedovas terorakta

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_detail_picture_560552_1.jpg[/img]

    Lasīt sīkumos – oriģinālavotā.

    #259867
    dajaNa
    Participant

    Fail 😀 😀 😀

    #259868
    msh
    Participant

    Izklausās ka pašnāvniece nemaz nebija tik pārliecināta par savu vēlmi nokļūt pie allāha, ja jau spridzekli aktivizēt vajadzēja ar SMS palīdzību, nevis ar podziņu 🙂

    #259869
    bezolaam
    Participant

    gribās kaut ko nicinošu par muslimu atmarozakiem uzrakstīt, bet nevaru izdomāt.

    #259870
    Kon
    Participant

    dajaNa wrote:

    Fail 😀 😀 😀

    SPORTLAND izziņo par jaunu sezonas izpārdošanu .. BAMS .. scuuukaaa 😀

    #259871
    bumbulis
    Participant

    msh wrote:

    Izklausās ka pašnāvniece nemaz nebija tik pārliecināta par savu vēlmi nokļūt pie allāha, ja jau spridzekli aktivizēt vajadzēja ar SMS palīdzību, nevis ar podziņu 🙂


    Viņiem tak smadzeni izskalo. Ja es gribētu, lai kāds zombijs aiziet uzspridzināties, es arī labprātāk pats padotu signālu, nevis paļautos jau uz tā slimu psihi.

    #259872
    guitarman
    Participant

    smieties vai raudāt

    #259873
    Mr.Death
    Participant

    Paskat… pat cjurbaani neko jaunu nav speejiigi izdomaat. Standarta detonatora variants – mobilais, kuram izrauts vibrozvans un taa vietaa pielikti vadi, kuriem galaa ir kveeldiegs, kas kalpo par palaideeju. Kaa vibro nosjancee, taa viss iet gaisaa. Pats taadu kaadreiz uztaisiiju. :>

    #259874
    msh
    Participant

    bumbulis wrote:


    Viņiem tak smadzeni izskalo. Ja es gribētu, lai kāds zombijs aiziet uzspridzināties, es arī labprātāk pats padotu signālu, nevis paļautos jau uz tā slimu psihi.


    Nez kā tu tik labi zini par musulmaņiem? Dzīvo kādā latvijas ciemā un reizi mēnesī panorāmā noskaties kaut ko par šiem? Nu tad saki, kā tad talibiem – arī pie kalašiem salikti mobīlie, lai šiem tikai jānotēmē uz amūrikāņiem, bet pēc tam pazvana bin lādens lai sāktu šaut? 😀

    #259875
    Kefīrs
    Participant

    ahahaa 😀

    #259876
    nevertell
    Participant

    Pati tā reliģija skalo prātu, it īpaši tā aksioma, ka tu neesi vērtīgs allaha acīs, ja neesi nožmiedzis kādu neticīgo.

    Varbūt ne tik psihi, bet ideja tur ir tāda, ka pret visiem neallahticīgajiem nedrīkst izturēties laipni.

    #259877
    Wuu
    Participant

    guitarman wrote:

    smieties vai raudāt


    ņjā, piekrītu baigā šaize Krievijā…

    #259878
    msh
    Participant

    nevertell wrote:

    Pati tā reliģija skalo prātu, it īpaši tā aksioma, ka tu neesi vērtīgs allaha acīs, ja neesi nožmiedzis kādu neticīgo.

    Varbūt ne tik psihi, bet ideja tur ir tāda, ka pret visiem neallahticīgajiem nedrīkst izturēties laipni.


    Cik tu musulmaņus dzīvē esi saticis? 🙂

    #259879
    samurajs
    Participant

    msh wrote:


    Cik tu musulmaņus dzīvē esi saticis? 🙂

    Zini, pietiekami daudzus, lai izdarītu secinājumus. Atsevišķs musulmanis vai pārītis ir absolūti nekaitīgi, pieklājīgi, un vispār forši džeki. Bet ja to kļūst vairāk, tad ir tāpat kā ar vilkiem barā – tie sāk uzspiest savu gribu.

    #259880
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Zini, pietiekami daudzus, lai izdarītu secinājumus. Atsevišķs musulmanis vai pārītis ir absolūti nekaitīgi, pieklājīgi, un vispār forši džeki. Bet ja to kļūst vairāk, tad ir tāpat kā ar vilkiem barā – tie sāk uzspiest savu gribu.


    Es varētu teikt ka musulmaņu vidū dzīvoju – mājā neviens nav, bet rajons ir atbilstošs. Man personīgi vēl nav nācies par kaut ko sūdzēties, man vienīgi nepatīk viņu jaunatne, bet, lūk, piemēram, vakar mans istabas biedrs normalā pālī 11 vakarā gāja uz veicu, pusstundu vēlāk šis atgriezās mājās ar asiņainu seju divu poliču pavadībā – šis kā izgajis uz ielas, tā trīs gabali šo tāpat ne par ko sasituši 😀 Tā vismaz viņš apgalvoja.

    #259881
    root
    Participant

    Tavs istabas biedrs es skatos diezgan bieži dabū pa tāsi 😀

    #259882
    Evers
    Participant

    Varbūt dabūja pa tāsi no kādiem savējiem, kas ir kvēlāki islāmisti un alkohola lietošanu uzskata par lielu grēku. 😀

    #259883
    Brutto
    Participant

    Pēc oriģinālraksta sanāk, ka teroriste-pašnāvniece atradusies netālu no sprāgstvielu jostas/vestes, nevis tā bijusi viņai uzvilkta.

    Pēc tās bildes, kurā redzams viesu namiņš, arī izskatās, ka tāda versija ir pareizāka, jo nekādas asins paliekas tur nav.

    Savukārt kāda bija lidosta pēc sprādziena, tas bija redzams video, laikam no mobilā tel. uzņemts.

    #259884
    Crow
    Participant

    In Soviet Russia spam deletes you! :lala:

    #259885
    Jaunzems
    Participant

    Crow wrote:

    Autors
    Ieraksti
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā