Tests: HTC One – vai tiešām tik labs kā daudzi saka?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: HTC One – vai tiešām tik labs kā daudzi saka?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158308
    shady
    Participant

    Katru gadu konkurences cīņa starp ražotājiem kļūst arvien sīvāka, jo katrs vēlas nokļūt slavas virsotnē. Pat, ja neizdodas iekļūt pirmajā vietā, tad savu statusu var apliecināt sasniedzot TOP trijnieku. Samsung strauji iekaroja slavas virsotnes, radot Galaxy sērijas epopeju, kuru pavada milzīga mārketinga stratēģija, panākot eiforijas sajūtu gala patērētāju vidū, kuri ir gatavi ziedot savu laiku, stāvot garās rindās, lai vieni no pirmajiem iegūtu šo telefonu. Apple gan šādu efektu panāca jau labu laiku atpakaļ. Samsung vai Apple? Š im svētajam karam es negrasos pieskarties, bet viennozīmīgi varu apgalvot, ka citi ražotāji, šiem sīvajiem konkurentiem, labprāt iedurtu dunci mugurā. Kamēr visi gaidīja Galaxy S4, tikmēr Sony paspēja izdarīt patiesi labu gājienu laižot tirgū kvalitatīvu, spēcīgu un piedevām – pastiprinātas izturības (pret ūdeni un putekļiem) viedtelefonu. Manuprāt, Sony noteikti nosmēla savu daļu patērētāju, jo apdomīgie pircēji, kuri vēlas drošību – izvēlēsies Sony. Savādāk, kam gan vajadzīgs noslīcināts viedtelefons? (Tiem, kas vēl nav lasījuši apskatu, to var izdarīt te: “Tests: Sony Xperia Z”.) Bet nu manās rokās nonāca viens no 2013.gada gaidītākajiem tālruņiem: HTC One! (Nejaukt ar HTC One X un HTC One X+.)

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_kopskats__htc_one_1.jpg[/img]

    Dizains un ērtums”>[/color]

    HTC vienmēr ir izcēlies ar savu viedtālruņu dizainu, kas orientēts uz pārdomātu, kvalitatīvu un elegantu tēlu, un līdzīgi kā Samsung Galaxy sērija, tā arī HTC One sērija ir guvusi ļoti labus panākumus, ko jau minēju raksta ievadā. Tāpēc ir tik svarīgi “nenošaut greizi”, jo sliktas slavas traipu atmazgāt ir visgrūtāk. Jāteic, ka dizains ir patiesi izdevies, vismaz man noteikti patīk. Praktiski viss korpuss ir darināts no sudrabota metāla (alumīnija), kas izceļ kvalitāti un izturību savā precē, bet apkārt korpusam un aizmugurē ir plastmasas detaļas. Vēl aizmugurē ir dizaina konceptam pieskaņots pats “HTC” logotips un “Beats Audio” simbolika.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_aizmugure__htc_one_1.jpg[/img]

    Viscaur korpusam ir noslīpētas maliņas (plaknes augšdaļa un apakšdaļa), rezultātā veidojot tādu kā dubultu metāliski glancētu stīpu. Izskatās interesanti, jo tas ir kaut kas savādāks, nekā ierasts redzēt vienmuļus veidojumus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_korpusa_kantes__htc_one_1.jpg[/img]

    Diemžēl izskatās, ka HTC vēlēdamies radīt ko “Super-Puper”, ir mazliet pārcenties. Kad sākumā to izpakoju un sāku aplūkot, tad pirmajā brīdī nodomāju – jā, šitas būs labais! Kad sāku jau to reāli lietot, sapratu, ka kaut kas tomēr nav tā kā gribētos. Man vienmēr ir paticies metāla korpuss, bet šeit tas ir pārāk slidens, neskatoties uz vizuāli-matēto virsmu. Gandrīz pat to izmetu laukā no rokām, un apskatot HTC One rūpīgāk, varēju pamanīt, ka kāds “testētājs” jau ir pamanījies nomest to zemē. Ja tu vienmēr pārvietojies uz 4 riteņiem un tava dzīve sastāv no sērijas: “mājas -> auto -> birojs -> auto -> mājas”, tad viss ir ok. Bet, es piederu pie tiem, kas pārvietojas ar kājām un sabiedrisko transportu – jā un visu laiku esmu kā pielipis tālruņa ekrānam, līdz ar to vismaz es nejustos droši, jo tālrunis ir patiesi slidens.

    Vēl kāda nianse – telefons ir pilnībā slēgts, un tam nav ne šuves, ne skrūves. Tas ir kā viengabala klucis, kuram nav nevienas “atveramiizbīdāmas” detaļas izņemot microSIM ievietošanas ligzdu. Līdz ar to akumulators nav izņemams, un atmiņas karte nav ievietojama.

    Tagad apskatīsim pogu, bez kuras neiztikt nekādi – tā ir atbloķēšanas (on/off) poga. Pirmkārt, tā ir novietota tālruņa augšpusē, nevis labajā sānā, kas būtu ērtāk. Nu, neko darīt – augšā tā ir vairumam tālruņu. Bet te dizaineris ir pastrādājis īpaši, un, skat, poga ir neredzama! Lab, jokoju – tā ir melna, un pamanāma uz metāliskā korpusa fona, bet sataustāma gan nav. Praktiski to sataustīt var tikai ar nagu. To nospiest gan tas netraucē, jo pirksta uzbūve dod iespēju iespiest pogu dziļāk korpusā, bet jebkurā gadījumā būs jāiemanās trāpīt pareizajā vietā, ja vēlaties to darīt automātiski neskatoties.

    Tomēr jāpiebilst, ka šai pogai ir vēl kāds knifs – tā vienlaicīgi ir kā ports saiknei ar pasauli ārpus telefona, lai “sazinātos” ar citiem sugas brāļiem, kuri arī ir apveltīti ar šādu iespēju. IrDA (infrasarkanais savienojums) ir tas, ko HTC dizaineri, ir veiksmīgi integrējuši šajā pogā, tā nošaujot divus zaķus ar vienu šāvienu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_atblokesanas_poga__htc_one_1.jpg[/img]

    Protams, ka telefonam ir arī skaņas regulators, kurš atrodas labajā sānā – arī pie tā dizaina ir piestrādāts – to noklāj simtiem mikroskopisku līniju kuras veido savdabīgu ornamentu un, gaismas laušanas rezultātā, tas iegūst savu “identitāti”. Bet, diemžēl, arī te ir upurēts praktiskums, jo arī šī poga atrodas vienā līmenī ar korpusu, tas nozīmē, ka būs jāatceras, kur trāpīt, lai pagrieztu skaļāk vai klusāk.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_skaluma_regulators__htc_one_1.jpg[/img]

    Un kā jūs domājat, kur priekšpusē tālrunim atrodas HTC prieks un lepnums (logotips)? Nu kā gan savādāk, variantu nemaz nebija daudz, jo citur jau nebija iespējas novietot, tāpēc bija jāpārkārto galvenās navigācijas pogas, kuras jau ir ierastas uz daudziem citu modeļu, atstājot tikai divas. Rezultātā iegūstam: kreisajā pusē atpakaļejošo bultiņu (Back), tad seko HTC logotips un tikai tad – mājiņa (Home). Protams, ka pie visa var pierast, bet fakts, ka ir jāpierod paliek. Tumsā gan var pamanīt, ka šīs podziņas izgaismojas violetā krāsā, tomēr automātiski pirksts stiepās uz laukumu, kurā rēgojās trīs liktenīgie burti.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_apaksejas_pogas__htc_one_1.jpg[/img]

    Starp citu, sākumā nobrīnījos, kā var izsaukt pēdējās darbinātās programmas? Pavisam nejauši atklāju – tikai dubultkliķšķis uz “Home” podziņu, un varam aplūkot atmiņā saglabātās pēdējās 9 lietotās aplikācijas, bet, pieturot šo pogu ilgāk, mums atveras Google Now.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_recent_apps__htc_one_1.png[/img]

    Nu, kārta austiņām. Patīk, ka vads ir plakanveidīgs un pabiezs, līdz ar to mazāk piņķerējas kopā. Arī par kvalitāti nesūdzos. Iespējams, ka no tā es neko nesaprotu, bet kāpēc ir jāizmanto klasiskā tipa austiņas? Tas ir kaut kas briesmīgs, tās regulāri krita laukā no ausīm pat ja biju +/- miera stāvoklī, bet ja biju kustībā, tad austiņas palietot nevarēja. Kādēļ pat tik dārgam telefonam komplektācijā nevar iekļaut austiņas, kuras būtu piemērotas plašākam lietotāju lokam un ir ar kaut kādu stiprinājumu, lai varētu “pieķeksēt” vadu pie krekla… Nespēju tās palietot, tādēļ paņēmu savas vecās “In-Ear” tipa austiņas un atkal jutos labi. Vienīgais pozitīvais bonuss, ka austiņām ir integrēts mikrofons ar zvana atbildēšanas pogu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_austinas__htc_one_1.jpg[/img]

    Ekrāns”>[/color]

    Tas ir lielisks – dzidrs, pietiekoši liels, laba jūtība un augsta izšķirtspēja. Precīzāk sakot, šim modelim tas ir 4,7 collas liels, kas manuprāt ir zelta vidusceļš komfortablai lietošanai, lai nemocītu acis pie maza ekrāna. Ar 5 collām jau var nošaut greizi, jo ne visiem tas patiks. Tiesa, ir cilvēki, kuri teiks, ka 4,7 collas arī ir par daudz, bet testējot tālruņus, esmu pie tā tik ļoti pieradis, ka tas šķiet tīri normāli un komfortabli. Galu galā, viedtālrunis nav domāts tikai zvanīšanai vien, ekrānam ir jābūt saskatāmam. Kā tehnoloģija tiek izmantota Super LCD 3, kur tiek nodrošināts 469 pikseļu blīvums (ppi) un pilnas HD izšķirtspējas matrica: 1080 x 1920 px. Patīkami, ka tiek izmantota jaunā stikla aizsardzība, ko anonsēja 2012.gada beigās: Corning Gorilla Glass 2, tas nozīmē, ka ekrāns ir vēl drošāks un izturīgāks pret sadzīves neveiksmēm. Diemžēl lietus / sniega laikā ekrāns būs nelietojams, jo kā jau lielākoties tas ir – ekrāns ar slapjiem pirkstiem nedraudzējas.

    Tomēr, ja neesam pie TV vai datora, bet gribam paskatīties kādu filmu, pozitīvi novērtēsim ekrāna augšā un apakšā izvietotos skaļruņus, kuri nodrošina labāku skaņas baudījumu.

    Sakaru kvalitāte”>[/color]

    Es vados pēc principa, ja konkrētam telefona modelim nav nekādu problēmu ar sakaru kvalitāti, tad šādu tēmu nemaz nepieminu, tas attiecas arī uz pārējo. Bet ja jau esmu tam izveidojis atsevišķu sadaļu, tad varat nojaust, ka ir sakāms, kas nepatīkams. Īstenībā ir tā, ka sakaru kvalitātei nav ne vainas – gan es dzirdu teicami, pat diezgan skaļi, gan mani sadzird bez problēmām. Bet…ir viens bet…, tālruņa apkašā ir mazs mazītiņš caurumiņš (mikrofons), ko var pavisam eleganti netīšām aizspiest ciet. Tas gan atkarīgs no paraduma, kā tu satver telefonu, bet, ja tev mazais pirksts vai zeltnesis ir zem telefona, tad visticamāk tavs sarunu biedrs tevi nedzirdēs. Sākumā pat nevarēju saprast, kas noticis – visu laiku saka, ka mani knapi var dzirdēt. Nav vienīgais modelis, kuram ir šāda raksturīga problēma, bet vairumā gadījumu ar šādu problēmu nesaskaros, tāpēc to īpaši uzsveru kā mīnusu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_mikrofons__htc_one_1.jpg[/img]

    Papildus knifiņi jeb “fīčas””>[/color]

    Kā interesantu un noderīgu iespēju atzīstu speciālo bērnu režīmu, kad tālruni varam sakonfigurēt tā, lai bērns nesaspaidītu to, ko nevajag. Ideja pavisam vienkārša un ģeniāla. Mūsdienās nav nekas neparasts, ja bērnam iedod paspēlēties ar telefonu – tad spēlīšu dzenāšana, youtube video skatīšanās, utt ir pašsaprotama nodarbe bērna rokās. Pats esmu mierinājis bērnu ar telefona palīdzību un tas stādā patiesi labi. Bet problēma pastāv, jo bērns grib tālruni paņemt arī savās rociņās lai paspaidītu to vairāk, un tad var nākties sastapties ar ko neplānotu. Tāpēc šeit ir jau integrēta vecāku kontroles aplikācija. Ir iespēja bērnam nodalīt, kuras aplikācijas viņš drīkst lietot un ievest savā “bērnu pasaulē” ar dažādām papildus iespējām. Ir iespējams konfigurēt pat laiku, kad un cik ilgi attiecīgais bērns drīkst te uzturēties, bloķēt attiecīgās saites, utml. Var administrēt bērnus (ja ir vairāki), bet iziet no režīma var ar speciālu metodi – liekot uzzīmēt attiecīgu burtu vai uzrakstīt dzimšanas gadu, vai ievadīt PIN kodu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_kid_mode_01_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_kid_mode_02_1.png[/img]

    Kas naskajam lācītim vēderā?”>[/color]

    Izmēri: 137.4 x 68.2 x 9.3 mm

    Svars: 143 grami

    Ekrāns: 4,7 collas / 1080 x 1920 px / Super LCD 3 / 16bit / multitouch / kapacitatīvais / ~469 ppi / Corning Gorilla Glass 2

    CPU: 1.7 Ghz / četrkodolu procesors (Quad-core) / Krait 300

    GPU: Adreno 320

    ÄŒipsets: Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600

    RAM: 2 GB

    Iekšējā atmiņa: 32 / 64 GB

    OS: Android 4.1.2 (Jelly Bean) + HTC Sense 5.0

    Kamera: 4 Mpx / 2688 x 1520 px / autofokuss / LED zibspuldze / 1080p video (1920 x 1080 px pie 30 Hz) ar HDR atbalstu / UltraPixels / optiskā stabilizācija /

    Sekundārā kamera: 2,1 Mpx / 1920 x 1088 px / 1080p video (1920 x 1080 px) ar HDR atbalstu

    Savienojumi: 3G & 4G / Wi-Fi (802.11 a/ac/b/g/n) / Wi-Fi Direct / Wi-Fi hotspot / DLNA / NFC / Bluetooth 4.0 / MicroUSB (MHL) / 3,5 mm audio / A-GPS + GLONASS

    SIM karte: microSIM

    Statuss: Anonsēts: 2013.gada februārī / Pieejams: no 2013.gada martā

    Sīkāku specifikāciju var aplūkot ražotāja mājas lapā: HTC One (angliski).

    Benchmark jeb veiktspējas tests”>[/color]

    Veiktspēja, kā jau šā gada TOP flagmanim, ir augstā līmenī. Saprotami, ka nekādas aiztures jūtamas nav un “uz aci” nekādus mērījumus nav iespējami veikt. Par iekārtas ātrdarbību rūpējas Krait 300 četrkodolu procesors ar 1,7 Ghz takts frekvenci. Arī vecais Adreno 225 grafiskais procesors ir nomainīts pret jaunāko – Adreno 320, kurš četras reizes pārspēj savu priekšgājēju. Arī 600.Snapdragon čipsets nav nekāds zīdainis pamperos un nodrošina augstas tehnoloģiju prasības. Tiesa, drīz varēsim baudīt arī 800.sērijas labumus, bet tagad nedomāsim par nākotni, bet par tagadējo reālo situāciju. Arī 2 GB operatīvā atmiņa (RAM) ir jau jāuzskata par normu, ja runājam par mūsdienīgu viedtālruni. Papētot dažādus benchmark mērījumus, tad HTC One mazliet apsteidz iepriekš testēto Sony Xperia Z, bet zaudē veiktspējā jaunajam flagmanim – Samsung Galaxy S4. Bet runājot konkrētāk, lūk arī paša HTC One sintētisko testu rezultāti:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_01_antutu_benchmark_htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_02_benchmark_htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_03_vellamo_benchmark_htc_one_1.png[/img]

    šeit[/url])

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_04_vellamo_benchmark_htc_one_1.png[/img]

    šeit[/url])

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_05_3d_rating_benchmark__htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_06_passmark_benchmark__htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_07_passmark_benchmark__htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_08_passmark_benchmark__htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_09_passmark_benchmark__htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_10_passmark_benchmark__htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_11_passmark_benchmark__htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_12_benchmark_pi__htc_one_1.png[/img]

    Kameras tests”>[/color]

    Jāsaka, ka attēla kvalitāte ir teicama. Uz vienu pasākumu biju paņēmis līdzi vēl kādu aparātu un ātri vien sapratu, ka HTC kamera ir daudz labāka, lai arī tam pikseļu ir mazāk. Nav nekāds noslēpums, ka attēla kvalitāti nemēra pikseļu daudzumos, kā to grib parasti iestāstīt reklāmas un kāds nasks pārdevējs veikalā. Ne velti laba optika maksā brangu naudu, arī HTC ir par to padomājis un uzlabojis tehniski savu telefona kameru. Ar tehnoloģijas palīdzību ir panākts, lai tiktu palielināti gaismas uztverošie sensori, kurus nodēvēja par: UltraPixels. Piemēram, ja viduvēji fotokamerai ar 8 Mpx lielu sensoru ir 1,4 µm lieluma pikseļi, tad šim HTC One ar UltraPixels nodrošinājumu ir 2 µm lieli pikseļi. Arī par objektīvu nav aizmirsts un tas ir apgādāts ar optisko stabilizatoru un atbilst 28 mm f/2.0 tehniskajiem parametriem. Par tādu lietu kā LED zibspuldzi nav pat vērts ieminēties, jo viss ir augstākajā līmenī. Par jaunajām kameras tehnoloģijām varat palasīt HTC mājas lapā: šeit (angliski). Tomēr vēlos piemetināt, ka drīzumā ceru sagaidīt uzlabojumus ne tikai tehnoloģiskā virzienā, bet arī megapikseļos, jo 4 Mpx dažviet ir par īsu. Pats to piefiksēju, kad aplūkoju attēlus un vēlējos ko “piezūmot” uz datora. Mazliet arī pietrūka krāsu košums.

    Un te varat apskatīt, kādas tad man sanāca fotogrāfijas no šī aparāta:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto__1_1.jpg[/img]

    šeit[/url])

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto__2_1.jpg[/img]

    šeit[/url])

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto__3_1.jpg[/img]

    šeit[/url]) Akumulatora darbības laiks”>[/color]

    HTC One ne ar ko neizceļas starp saviem konkurentiem, drīzāk teiktu, ka pat atpaliek. Testējot Sony Xperia Z man patika tā īpaši taupīgais režīms, ko vajadzības gadījumā varēja izmantot, lai pavilktu “dzīvību” garumā. Arī šeit ir taupības režīms, bet ne tik detalizēts kā tas ir Sony tālrunim. Normāli lietojot HTC One, ar visām tā viedtālruņa iespējām, vairāk par vienu dienu neizspiedīsi. Labi, ka vismaz nebija jālādē ik pa pāris stundām. Ierīcē ir ievietots akumulators ar ietilpību 2300 mAh.

    Š eit var aplūkot ekrānuzņēmumu no “Antutu” baterijas testa:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_antutu_baterijas_tests_htc_one_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_antutu_baterijas_tests__htc_one_1.png[/img]

    Secinājums”>[/color]

    Man HTC tālruņi simpatizē jau gadiem un nereti izvēlētos tieši HTC firmas tālruni, jo tie ir kvalitatīvi, ērti un ar pārdomātu dizainu. HTC One X+, manuprāt, bija izcilākais ne tikai 2012.gada HTC tālrunis, bet vispār izcilnieks viedtālruņu saimē. Man pat nebija šaubu, ka būšu stāvā sajūsmā arī par šo, tomēr mazliet pievīlos. Lai arī argumenti “pret” ir diezgan sīkumaini un balstīti uz vistīrāko gaumes principu, man nepatika šis modelis, lai par viņu ļoti jūsmotu. Varbūt, ja es uz to nebūtu licis tik lielas cerības, mans viedoklis būtu tieši pretējs, bet tāpēc jau mēs esam cilvēki, nevis mašīnas ar faktu un aprēķinu principu. Neskatoties uz veiktspēju un citiem pozitīviem rādītājiem, kuri konkurē 2013.gadā, es, no ērtuma un sajūtu principa, izvēlētos iepriekšējo modeli: HTC One X+, vai dotu priekšroku konkurentam: Sony Xperia Z, jo simpatizē tā ūdensdrošība, kas var “izglābt dzīvību” daudzās situācijās, it īpaši vasarā, kad sākas atpūtas sezona, un ja mājās ir bērni, kuri ne reti “apmazgā”telefonu ar netīšām izlietu sulasglāzi.

    Visā visumā – aparāts ir kvalitatīvs un, ja netraucē manis minētie sīkumi, tad arī var teikt, ka lielisks. Visnotaļ tas iekļaujas šā gada TOP sarakstā, lai arī gads nav beidzies, paredzu, ka savas pozīcijas topā izdosies noturēt (bet pie tā jau atgriezīšos gada beigās).

    Man patika HTC One kamera, pat neticēju, ka tai ir tikai 4 Mpx, jo attēla kvalitāte, pateicoties uzlabotajai kameras tehnoloģijai, ir patiesi laba un ieliek pat tālruņiem ar lielāku Mpx skaitu. Ja jums ikdienā ir svarīgi, lai pie rokas ir laba fotokamera, tad HTC One visticamāk jūs neapbēdinās. Bet ir redzētas arī labākas telefona kameras, kurām ir lielāks krāsu košums, un dažviet pietrūkst attēla lielums.

    Cenu kategorija atbilst flagmaņu statusam – pagaidām tā svārstām ap 450 – 500 Ls (cena datēta ar 2013.gada maiju Latvijas interneta veikalu tirgū).

    Plusi / Mīnusi”>[/color] + Metālisks / kvalitatīvs korpuss

    + Pārdomāts dizains

    + Skārienpogas izgaismojas, līdz ar to ir saredzamas tumsā

    + Kvalitatīvs ekrāns ar Corning Gorilla Glass 2 pārklājumu

    + Integrēts bērnu drošības režīms

    + 4G atbalsts

    + Liela iekšējā atmiņa

    + 25 GB Dropbox mākonī pa brīvu uz 2 gadiem

    + Augsta veiktspēja, labs dzelžu nodrošinājums

    + Tehniski uzlabota kamera

    + Divi skaļruņi (augšā un apakšā)

    Izteikti slīdīgs korpuss

    Nevar ievietot atmiņas karti

    Bloķēšanas un skaļuma regulators nav sataustāms

    Galvenās navigācijas 3 pogu vietā atstātas tikai 2 pogas

    Komplektācijā iekļautas “parastas” austiņas, kuras ausīs neturas

    Sarunas laikā ir viegli aizspiest ciet mikrofonu

    Neērta SIM kartes nomaiņa

    Darba virsmas (desktops) neiet uz apli

    Nav fiziskas kameras pogas

    #297994
    dzhonsons
    Participant

    Slinkums meklēt, bet HTC uzrakstu ir iespējams “pārveidot” par reālu pogu.

    Rokās turējis neesmu, bet šis modelis, šķiet, ir paliela izgāšanās.

    #297995
    shady
    Participant

    Paldies par info, pat neiedomātos ko tādu pārbaudīt. Noteikti kādu pircēju tas ieinteresēs.

    Cik uz ātro palasīju, tad saprotu, ka XDA-developeri ir atraduši sensoru aiz logo, ko varētu izmantot, lai konfigurētu kā pogu. Bet tas nozīmē visu pēc kārtas – smadzenes, rokas no pareizās vietas un attiecīgu kerneļa modificēšanu, lai var saprogrammēt visu pa jaunu.

    Bet, jebkurā gadījumā, tas nav nopietni.

    #297996
    samurajs
    Participant

    Jau vairākos nopietnos rakstos lasīju, ka Full HD displejs viedtālrunim ir ritīgais baterijas enerģijas sūklis; daži pat pamanās 3000 mAh baterijas ielikt, lai izvilktu to 1 dienu. Bet šeit vispār kuriozs: tāds super displejs un tik vārga kamera… pircēji to nesapratīs.

    #297997
    rizhee
    Participant

    Interesanti, ka draudzenes HTC nāca sēra tīrāmās austiņas (UK). Un baterija viņai ar power saver tur 1.5 dienas ar visu spēlīšu spēlēšanu, FB un netu,

    #297998
    Scandal
    Participant

    HTC ir labi telefoni, tik pēdēja laikā liels brāķu skaits. Mana pieredze ir tāda, ka darbā 3 HTC One X+ ( tie arī ir vienīgie) ir pēc pavisam neilga laika pabijuši garantijā, arī mans HOX+ nesne tika remontēts, kur nomainīta mātes plate. Arī parastais One X ir ar vairāk problēmām kā reālu lietošanu – ekrāns, wifi un kas tik tur vēl negļuko viņam. Nedomāju, ka ar šo modeli būs labāk, diemžēl. Un ja godīgi, tad uz doto mirkli neviens ražotājs nav tā īsti uzticams.

    #297999
    nevertell
    Participant

    Tu neproti apskatīt lietas.

    #298000
    RicoPico
    Participant

    Nesiet pjedestālu! Mums ir varonis, kurš uzrakstīs perfektu nākamo apskatu! 🙂

    #298001
    nevertell
    Participant

    Dodiet man ko skatīt un es apskatīšu.

    Tik neko tādu, ko es reāli nevarētu, piem displejus vai tv, tur vajag kolorimetru.

    #298002
    RicoPico
    Participant

    Sāc ar to, kas Tev pašam ir mājās. Pierādi sevi praksē un labprāt noslēgsim ar Tevi kādu jaunākās tehnikas pieņemšanas-nodošanas aktu testa nolūkiem.

    Kā arī ļoti novērtēsim nelielu manuāli par tēmu “Kā apskatīt lietas”. Esi krietns un atraktīvs- iesaisties Notepad tapšanā un paceltu zodu vēro, kā aug Tavs portāls!

    #298003
    Willis
    Participant

    Vajadzēs aiziet uz bodi un paspaidīt tos mīnusus, vai tiešām ir tik pelēks …

    #298004
    shady
    Participant

    nevertell – Ja tev ir vēlēšanās pievienoties NP komandai, tad sazinies ar mani privāti (PM) vai pa e-pastu: [email protected] un sarunāsim, kas un kā. Tehniku dabūt praktiski nav problēma, vajag tik gribēt ko darīt 🙂

    #298005
    nevertell
    Participant

    Nav man nekas gana smuks, lai varētu bildītes taisīt, bet nu labi. Pēc sessijas var jau kautko uzrakstīt. Cik nu objektīvi vien es spēšu ar savām pērtiķa-garīgā invalīda spējām.

    #298006
    shady
    Participant

    nevertell wrote:

    Nav man nekas gana smuks, lai varētu bildītes taisīt, bet nu labi. Pēc sessijas var jau kautko uzrakstīt. Cik nu objektīvi vien es spēšu ar savām pērtiķa-garīgā invalīda spējām.

    Nu, man ar nav nekāda spogulene, bildēju ar 5 Ls vērtu fotoaparātu, kas pirkts gadus 10 atpakaļ (patiesībā, es pat vairs neatceros, kad pirkts). Par rakstīšanu nevajag uztraukties, pieredze rodas ar darbiem. Man ar bija pavisam citi priekštati, kā būtu jāraksta apskati, bet kad kāds simtiņš apskatu ir jau uzdrukāti, domas un viedoklis mainās. Tā nu tas ir. Starp citu, ne tu vienīgais esi pieteicies, bet visi, kuri piesakās pazūd ar galiem, kad paprasa kaut ko uzrakstīt. Tāpēc priecāšos, ja ko izdarīsi – un, ja tev pašam patiks, varēsim padomāt, ko apskatīt tālāk. Ja esi rīdzinieks, tad vispār ideāli. Bet visus jautājumus droši uz PM vai email.

    #298007
    rizhee
    Participant

    šodien ieguvu savā īpašumā šo telefonu un tad nu es nesaprotu, cik neērti ir jātur telefons, lai ar pirkstu aizspiestu mic….

    #298008
    shady
    Participant

    Es jau teicu – tas atkarīgs no katra turēšanas paradumiem. Man aizspiedās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā