Sākumlapa › Forumi › Notepad.lv › IT ziņas › Testi › Tests: LG GW620 (ar Androidu)
Nevilksim garumā un ķersimies pie testa!
[img][img]
Kreisajā sānā ir (+/-) skaļuma regulatori, kas ērti palīdz pārvaldīt vajadzīgo telefona skaļumu. Patīkami, ka vajadzīgais iestatījums katru reizi nav jāmeklē profilos vai izvēlnē. Ja “nodzen†skaļumu uz nulli, tad ieslēdzas vibro režīms, bet ja nospiež vēlreiz skaļuma samazinātāju, tad ieslēdzas pilnīgs klusums.
Kreisajā pusē ir arī Micro USBUSB
[img]
Toties labajā sānā ir kameras podziņa un mūzikas pārvaldība, ar kuru var atlasīt mūziku gan pēc izpildītājiem, albumiem, gan tāpat dziesmas no mūzikas mapēm vai saviem veidotajiem sarakstiem (playlist).
Kā arī labajā sānā ir paredzēta vieta Micro SD
[img]
Telefona apakšā atrodas tikai viena nospiežama poga, kura novietota lejas centra daļā un tai pa sāniem ir pa vienai sensor pogai. Apaļā (nospiežamā) veic dažādas iespējas (to varētu pielīdzināt datorpeles labajai ausij). Mājiņa (sensorpoga) atgriež mūs sākuma stāvoklī vai zvana laikā minimizē zvanu un brīvi, paralēli varam rīkoties ar telefona piedāvātajāj iespējām. Un atpakaļejošā bultiņa atceļ darbību vai izslēdz palaisto programmu.
Par sensorpogām var piemitināt, ka tās var nospiest ļoti viegli (knapi pieduroties ar pirkstu).
[img]
Un tas ir viss?
Nē, protams nē. Pie šī telefona trumpjiem var pieskaitīt pilno QWERTY
[img]
Vizuālais tēls ir eleganti klasisks ar noapaļotām formām. Tālrunis ērti ieguļas rokā, pat atvērtā veidā ir ērti rakstīt uz QWERTY klaviatūras, kas ne vienmēr tā ir citiem līdzīgiem telefoniem. Svars savai specifikācijas ir normāls – 139 grami. Klaviatūra viegli atslidinās vaļā un mehānisms nav ļodzīgs (varbūt tāpēc, ka jauns?). Man tika iedota melnā versija, bet vēl telefons ir pieejams melnā-zilā un melnā-sudraba krāsu salikumā.
[img][img]
Tad nu īsumā esmu pastāstījis par šī modeļa ārējo veidolu un nu aplūkosim, ko ražotājs piedāvā kā pildījumu.
Pie datora šo aparātu pievienojam ar Micro USB 2.0A2DP
Tā kā šis tālrunis ir aprīkots ar Androidu
Pirmais, kas man iekrita acīs, ir kalendārs. Pierasts, ka kalendāru telefonā ir ērti aplūkot un mierīgi devos to apskatīt, bet sapratu, ka te nemaz tāds nav. Kā tas var būt, tā taču ir elementāra pamatfunkcija visos tālruņos! Atbilde ir ļoti vienkārša – Googles sistēma – tātad lietojam arī Googles kalendāru. Dodamies uz kalendāra aplikāciju, kur mums pieprasa ielogoties Gmail
Ja tas neapmierina, tad būs jāpameklē kāda lokāla kalendāra programma Android sistēmai.
Protams, uz telefona ir arī aplikācija ne tikai Gmail plānotājam, bet arī pašam e-pastam. Ja izmantojat vēl citu e-pastu (citā serverī), tad tam ir paredzēta cita speciāla aplikācija, lai pievienotu jebkuru citu e-pastu.
[img]
Google mūs priecē arī ar Google MapsA-GPS
Nākamā Googles programma, kas iestrādāta šājā sistēmā ir Google TalkSkype
No interneta priekiem vēl mūs priecē iznestā Youtubes
Loģiski, ka šādā tālrunī neizpaliks arī komunikāciju vietnes. Par to rūpējas SNSFacebookBeboTwitterdraugiem.lv
Vēl no tālrunī integrētajām programmām varu minēt Moxier
Š os priekus kvalitatīvi ļauj baudīt TFTResistiveHVGA
To lieliski papildina arī WlanWi-Fi 802.11
Vēl no datu tīkliem ir GPRSEDGE3GHSDPAHSUPA
No izklaides iespējām, bez mūzikas atskaņotāja, tiek piedāvāts iebūvēts FM Radio
Nākamā lieta, kas mani neapmierināja ir radio navigācija. Lai gan radio kanālus var ieprogrammēt, nav iespējams ievadīt manuāli frekvenci, lai ātri pārslēgtos uz kādu staciju. Radio manuālai meklēšanai ir jāizmanto staciju rullītis (jāritina ar pirkstu pa skārienjūtīgo ekrānu), tas tomēr nav tik ērti kā ievadīt un nospiest cipariņus.
[img]
Būšu piekasīgs un izteikšu neapmierinātību arī par komplektā esošajām austiņām
[img]
Modinātājs
[img]
Noderīga iespēja ir balss ieraksts
Tālruņa kamera
Vajadzības gadījumā var nofilmēt arī video
Lai varētu kvalitāti novērtēt paši, ielieku pārs testa bildes:
[img]
Nesamazinātu attēlu var apskatīt šeit: < spied te >
[img]
Nesamazinātu attēlu var apskatīt šeit: < spied te >
[img]
Nesamazinātu attēlu var apskatīt šeit: < spied te >
Nākošā lieta, ko nevar atstāt novārtā ir paziņojumi par neatbildētajiem zvaniem, saņemtajām SMS un citām lietām. Daudzos telefonos tas labi attēlojas uz ekrāna, lai nepalaistu šo informāciju garām, tomēr pie šī GW620 modeļa īpatnības būs jāpiešauj acis. Visi paziņojumi parādās augšējā ekrāna joslā ar mazu ikoniņu par notikušo notikumu. Ja vēlies to apskatīt, tad ērti ar pirkstu šo joslu var nolaist zemē (tā kā nolaistu žalūzijas) – šeit arī apskatāms notikumu žurnāls. No vienas puses tas ir ērti, jo nav uzbāzīgi jāapskata notikums, bet no otras puses – var arī nepamanīt.
[img]
Androidam arī ir vairāku darba virsmu (desktop) sistēma.. Tie pavisam ir 3, katrs atsevišķi personalizējams ar savām vēlamajām programmām un funkcijām. Lai gan katrs desktops jau no rūpnīcas ir iesākts pielāgot kādam konkrētam mērķim, tas netraucē to likvidēt un iekārtot visu pēc sava prāta.
Desktop 1:
[img]
Desktop 2:
[img]
Desktop 3:
[img]
Bez tam, šajā modelī var izvēlēties divu veidu sākuma ekrānu – LG vai Android. Atšķirība ir maza, LG darba virsma iet uz apli (vienalga uz kuru pusi pāršķir šos desktopus), bet Android darba virsmā tā nevar – vai nu vienu pa labi, vai vienu pa kreisi. Tāpēc pats izvēlējos LG sistēmu, jo tā šķiet ērtāka. LG sistēmā uz izvēlni tiekam ar izvēlnes taustiņu uz skārienjūtīgā ekrāna, bet Android – izvēlne jāizbīda no telefona apakšas uz augšu (it kā paceltu aizkaru, kur paveras izvēlne).
Secinājumi
Kā jau katram modelim ir savi plusi un mīnusi. Man patīk tā klasiskais dizains, ērti un saprotami lietojama sistēma. Jau minētie personalizējamie dektopi, kuri dod lielāku brīvību un komfortu darbam ar programmām un dažādām piezīmēm. Ērti lietojamā QWERTY klaviatūra un skārienjūtīgais ekrāns ir lieliska kombinācija ātrai lietošanai.
Pie trūkumiem var pieskaitīt nepilnīgo bluetooth atbalstu un radio nefunkcionalitāti.
Lai arī tālrunis ir bāzēts uz interneta sistēmu, nāksies samierināties ar jau ielikto tīmekļa pārlūku, jo uzinstalētā mini opera ir diezgan nelietojama dēļ papildus navigācijas, kas krietni sašaurina ekrāna laukumu.
Tālruņa cena uz doto brīdi ir ap 190Ls (dati ņemti no salidzini.lv
Notepad.lv pateicas LG Electronics Latvia par iespēju notestēt šo telefonu.
Nez man viņi ne visai pēc diziana pilnīgi neviens nepatīk,bet nu būtu interesanti paskatīties kādu jūsu testu
Lūdzu kādu no populāriem BlackBerry modeļiem
Populāriem? Amerikāņi ir traki arī pēc hamburgeriem, kolas un apple
P.S atklāšu tev noslēpumu- slavenībām maksā par to, lai viņi pirktu noteiktu brendu šitus. Latvijā blackberry bez servisiem praktiski nav izmantojams.
parasts
Manam HTC, un dizains ir daudz labāks OS`am. Vismaz labāks par šo LG
usins
1. shim telefonam GPS darbojas tikai , ja ir internets pieslegs ja??
2. problema tada – ieliku micro sd karti kompi, gribu ielikt kadu muziku vai bildi, vinsh nenjem preti , izmet eroru (latviskkots pc man)
Nevar kopet FAILA_NOSAKUMS: disks ir ierakstaizargats.
Nonemiet ierakstaizsardzibu vai izmantojiet citu disku
jautajms, ka var nonjemt to ierakstaizardzibu?
Preses relīzes