Sākumlapa › Forumi › Notepad.lv › IT ziņas › Testi › Tests: Samsung NetBook – NF210
Ne mazums ir dzirdēts, ka šos NetBook (jeb kā tautā saka: netbuks jeb tīmekļdators) vienkārši uzskata par maziem portatīviem datoriņiem, kuriem uzsvars tiek likts tieši uz uz tā fizisko atšķirību- izmēru un svaru. Jā, protams, NetBook klases datoriņi tik tiešām izmēros ir mazi un nav noslēpums, ka liela daļa cilvēku tos izvēlas tikai dēļ šiem lielumu raksturojošajiem parametriem. Kaut vai šis pats Samsung NF210 modelis – 275 x 187,5 x 25,3 ~ 30,9 mm – atradīs vietu ikvienā somā un viņu nēsāt līdzi nesagādās nekādas problēmas, jo to praktiski nejūt – sver tikai nieka 1,37 kg. Ar to viegli ir strādāt turot klēpī, gan novietot uz galda, un vajadzības gadījumā pieslēgt tam papildus perifēriju, piemēram, peli.
Arī šī modeļa stils neliks vilties, jo tā dizains līdzinās Apples ražotajiem datoriem, jo tā ārējais korpuss ir baltā krāsā ar izliektām plūdlīnijām.
[img]
[img]
Iekšpuse ir darināta no melnas plastmasas, kas kopā veido savdabīgu kontrastu.
[img]
Tomēr cilvēkam, kurš ir apsvēris iegādāties šo vai kādu citu tīmekļdatoru, ir jāsaprot, ka ne tikai dēļ tā mazā svara un izmēriem to tā ir nodēvējuši. Ir jāsaprot, ka tā tehniskie parametri nav tik augsti kā mūsdienu portatīvajos datoros, kas nozīmē to, ka tā veiktspēja ir stipri ierobežota, un ir labi jāpārdomā savas vajadzības un prasības pirms noskatīt šāda veida datoriņu. Lai pārāk nesabiedētu potenciālos pircējus, es aprakstīšu tās darbības un novērojumus, ko veicu ar šo tīmekļdatoru, lai jums būtu vieglāk saprast – jā, tas ir tas, kas man vajadzīgs vai liktu saprast to, ka ir jāpameklē cits risinājums savu vajadzību apmierināšanai.
1)Operētājsistēma.
2)Internets
3)Izklaide
Skaņas stiprums ir diezgan labs šādai portatīvai iekārtai un nesūdzējos ne par to, ka filma ir par klusu vai nevar dzirdēt kādu mūzikas failu -viss ir ok.
4)Ofisa darbi
5)Grafikas darbi
6)Spēles
Domāju, ka esmu devis mazu ieskatu tīmekļdatoru lauciņā un tagad variet izvērtēt savas vajadzības pirms atvērt maciņu. Bet daudziem cilvēkiem arī nemaz vairāk neko nevajag un šis datoriņš spēs apmierināt daudzus jo daudzus lietotājus, it īpaši, ja nevarat atļauties iegādāties mazu un jaudīgu portatīvo datoru, tad šī būs lieliska izvēle.
Nobeigumā vēlos pieminēt dažus sīkumus, ko piefiksēju šim modelim:
+akumulators
+multitouch
+
–Touchpad
[img]
–Ekrānam
–papildapgaismojums
Tehniskie parametri:
CPU: Intel® ATOM™ pocesors 550 (1,50 GHz, 667 MHz, 2 x 512 KB)
RAM: 1 GB (DDR3 / 1GB x 1)
Ekrāns: 10,1″ WSVGA (1024 x 600)
HDD: 250 GB (5400 apgr./min S-ATA)
GPU: Intel GMA3150 (Int. Graphic, koplietota atmiņa)
OS: Windows 7 Starter
Sīkāk tehnisko specifikāciju var aplūkot šeit: samsung.com – NF210
Ja šī prece ir ieinteresējusi, tad nav nekādu problēmu to arī iegādāties šeit: dateks.lv
[img]
Paspēlēties varēja, bet mazie ekrāna izmēri bija kādi bija. Priekš nopietnas darbošanās vajag nopietnāku verķi.
Drusku labāk piemest/piekrāt naudiņas un iepikrt kādu planšeti. Nu tak ar ņetļepu un ķepļepu nav ērti sēdēt gultā + vēl lasīt kaut kādus PDF. 🙂
links
13.3-inch LED-backlit screen, Intel Core i5-460M CPU, NVIDIA GeForce 310M graphics with 1GB of memory, 2GB of system RAM, a 500GB 7200RPM hard disk, HDMI output, one USB 3.0 port, a 1.66kg weight and Windows 7 Home Premium as the OS.
Iespaidīgi, ne? Sver par nieka 29 gramiem vairāk nekā apskatītais samsungs.
Pirmais jau ir kas, ka jebkura rūpnīcas defoltā instācija ir jāpārliek pašam ar savām rociņām. Ja starters tev vilkās, tad ar W7 premium man ar mazo Asus eee nav nekādas vainas.
Arī par tām offisa programmām, runājot, MS Office 2007 iet zvērā.
Par spēlēm arī, sorry man, šādi datoriņi, nespēj pat normāli NFS-UG pavilkt, tāpēc lai kā gribētos kaut ko uzvandīt, atliks vien Colin MC rally 2, kas ir mēģināts.
Tālāk jau reāli, ja tas lapsis arī tev stāv mājas, ir diezgan vēŠ—ts iepikrt papildus monitoru, lai arī mājas apstākļos varētu pieslēgt pie lielāka ekrāna, ja ir jāveic kas nopietns.
Un tautā lai kā viņus tur sauc, man tomēr viņš ir ķeplaps.
Un nav neka labāka, kā no rītiem iečekot mailus, darba lietas, un citas lietas izmantojot ķeplapu. Arī tagad, jau pusaizmidzis guļu, miegs nenāk, hops, mazais kompīts uz kunģa un kapājam.
W7 Ultimate ratings asus eee 1005HA.
Vidējais: 2.2
Vissliktākais ir procis un desktop performance for windows aero.
TrakaisKursis
foxsk8
2) Lielākā daļa paļaujas uz “speciālistiem (mums jau visi, kas kaut reizi uzmetuši Xp uz datora auto režīmā, sevi par speciem uzskata).
3) Elektrību jau mazāk ēd (kaut gan par iespējām jau ar aizmirst). Google, mails un draugiem ir… Tad jau viss ok. Īstenībā, ja tikai sakariem vajag – super. Mazāk jau par super puper notebooku ar 17″ ēdīs 100%. Tomēr ceļojumā katra stunda (kur nu vēl diena) bez uzlādes ir svarīga.
Un pareizi. Naff tērēt naudu par dārgu portjiku, ja izmatosi tikai daļēji.
Tieši pateicoties šim rakstam, esmu izlēmis pirkt tāda veida verķi, jo esot ārpus mājas, nekas vairāk par rakstāmmašīnu, neta pārlūku, skaipu un pastkastīti nav vajadzīgs. Tieši to šis daiktiņš dara lieliski, tikai nafig tam visam W7???
Un uzbrauciens nevietā, ko ta es savā postā no papildinošām lietām nepareizi pateicu? Pateikšu, pilnīgi neko, viss ir ņemts reāli no ikdienas lietotāju pieredzes, nevis vienu reizi patestēts ķeplaps. Un tu jau nesaprati, ka tas posts bija vairāk kā papildinošs, nekā nosodošs.
foxsk8
Par Os, varēji jau pieminēt to, ka nevis jāeksperimentē ar OS, bet kā likums ir jāuzliek citavai
Plus savā postā es minēju šo:
Ja starters tev vilkās, tad ar W7 Ultimateman
Tas ir mans viedoklis, mans novērtējums, papildinājums OS lietām, un W7 ultimate minēju no savas personīgās pieredzes, nevis kā tagad obligāti ir jāliek tieši windows saime.
Ja vēl neiebrauci, tad saku 2 reiz, mans komentārs bija domāts kā papildinājums tavam aprakstam, jebšu nedaudz dziļāk aprakstīju slidenās lietas, kas parasti izpaušas tieši uz netbukiem.
Un tagad tu esi uzmetis lūpu, par to, ka esmu papildinājis šo tēmu ar savu viedokli, un redzējumu, kam vajadzēja būt testā pieminētam. Ehh.. laikam jau jānoliek spoguls priekšā, un tad nebūs problēmu, gan izteikties, gan saprast.
P.S. Kā var redzēt, Samurajs, būdams a priori tolerants, klusi smēķē maliņā
Preses relīzes