texta lauka efekts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149241
    Gachu
    Participant

    Sveiki!!

    man ir vajadzīgs, lai TEXT lauks neparāda iepriekšējos vārdus, kuri ir rakstīti šajā vai citā TEXT laukā.

    Piemēram, draugiem.lv rakstu e-pastu un parāda, ko esmu rakstījis, bet man nevajag lai rāda!!

    Vai tas ir iespējams?

    #206183
    Evers
    Participant

    ahā, jānoslēpj no vecākiem, ka draugos esi gājis, vai pr0n googlē meklējis? 😀

    To var izdzēst pie pārlūkošanas vēstures dzēšanas atķeksējot formas. Iespējams var atslēgt vispār ar, neesmu skatījies

    #206184
    Gachu
    Participant

    noslēpums jau nav..tikai lai tas notiktu automātiski, kad kāds lietotājs raksta mana saita text laukā!!

    #206185
    Jaunzems
    Participant

    Kāds Tev pārlūks?

    #206186
    Gachu
    Participant

    es pats pārsvarā lietoju IE, bet citi jau lieto FF !! kā lai no servera to panāku?

    #206187
    Mad182
    Participant

    Ja koda pareizībai nepiegriez vērību, tad autocomplete=”off”.

    Vēl vari kaut kā dinamiski ģenerēt name no servera puses…

    #206188
    Andress
    Participant

    Butībā, autocomplete=”off” ir tikai IE tags (pēc definīcijas), tāpēc var izmantot, bet ne paļauties, jo vienā jaukā dienā Mozilla var izdomāt atmest šo tagu, kurš atslēdz ievades laukā jau bijušo vērtību. Opera to nav pat ieviesusi. bet IE droši var izmantot. Bet var arī apmuļķot validātoru un validitāti ar Javascript

    function remAcomplete() {

    document.forms.elements.setAttribute(‘autocomplete’,’off’);

    }

    #206189
    rATRIJS
    Participant

    Kā jau Mad182 teica – nepieciešams, katru atvēršanas reizi, ģenerēt jaunu input laika name atribūtu.

    #206190
    Andress
    Participant

    Un uz ko tu viņu balstīsi? Cookie? $_SESSION? Rand? Time?

    Cookie var izdzēst, sessija var beigties, rand? Cmoon… Time? Uz vietas nestāvēs, kamēr lietotājs raksta. Ko tad tu darīsi? Veidosi MySQL DB kura glabāt inputu ID? 😀

    #206191
    rATRIJS
    Participant

    Input lauka name nosaukumu veido kaut vai pēc time(). Un formā ievieto vienu hidden lauku ar nosaukuma prefiksu.

    Code:


    input type=”text” name=”12345_kakausis”
    input type=”hidden” name=”field_name_prefix” value=”12345″

    Nekad nēesmu izmantojis, bet neredzu iemeslu kādeļ lai tas nestrādātu.

    P.S. notepad`ā nevar HTML kodu rakstīt? :/

    #206192
    Andress
    Participant

    Kapēc lai nestrādātu? Tapēc ka INPUT ir divi gali – ievade un apstrāde! Ja lietotājs rakstīs tekstu stundu, pa to laiku laiks būs mainijies [ time(); ] un ievadītajos post datos laiks atšķirsies no tiem ko galu galā pieņem php. Saprotams var jau php pusē apgriezt input name, tur izvilkt viņu no POST un kautvai ar preg replace ivilkt ārā, bet tas būtu gan tizli, gan nevajadzīgi. Vislabāk izmantot javascript. Viegli, vienkārši, bez liekas makarēšanās. 🙂 Tas ko tu uzrakstiji, tb paņemt ar hidden nodot prefiksu, arī glupi un nevajadzīgi, atkal gala rezultātā sanāk lieks PHP apstrādes galā ar kombinēšanu, tb

    $var = $_POST.”_kakausis”;

    $var = $_POST[$var];

    Itkā nav daudz, bet pa gabaliņam šitādi liekumi sakrāsies un būs tev Augiem lv 🙂

    EDIT: Par hidden- use it, but dont relay on it 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā