Thunderbird 3 – moderns pasta klients

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Thunderbird 3 – moderns pasta klients

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150126
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_thlogo_1.jpg[/imgl]Mozilla Corp. sagatavojusi savas programmprodukcijas cienītājiem jaunu, nu jau trešo E-pasta klienta Thunderbird versiju. Patlaban izstrāde atrodas RC2 stadijā, Final versija gaidāma īsi pirms Ziemsvētkiem. Pie jaunā pasta klienta ir strādāts ilgi un ļoti rūpīgi, programma ir izgājusi visas test stadijas: 4 betas, 2 RC.

    Kas tad ir pats galvenais jaunums Thunderbird 3.0? Bez šaubām – tā ir ciļņu (tabu) sistēma. Tagad vairs nevajadzēs atvērt atsevišķus logus vēstulēm, bet visu pastu varēs ērti pārlūkot vienā logā.

    Otrs būtiskais jaunievedums – advancēta meklēšanas sistēma. Visas vēstules var notagot, meklēšanu var organizēt pēc tagiem, adreses, sūtītāja vārda, tēmas u.c. Var lietot arī timeline tool.

    Visu jauno funkciju pārskats – šeit.

    Lejuplāde (Windows, Mac, Linux vidēm 49 valodās, diemžēl latviešu gan vēl nav) – šeit.

    Instalācija notiek, pārrakstot veco, 2.0.0.22 versiju; jauninājumi tiek sameklēti automātiski. Tāpat kā Firefoxam, ir pieejams spraudņu un ādiņu klāsts.

    Attēlā – Thunderbird 3.0 logs ar Silvermel “ādiņu”:

    [img]https://content20-foto.inbox.lv/albums116014890/modjo/oktobris-2009/th.jpg[/img]

    Notepad.lv iesaka – teicams Email klients!

    #220222
    Aldis
    Participant

    Š is tiešām teicams, labāk patīk par MS Outlook vai maksas The Bat! 🙂 Strādā arī uz multi platformām, tas ir liels pluss kā epasta klientiem, jo iepriekšējie divi mani pieminētie tikai uz Windas griežas! 🙂

    #220223
    Nelabojams
    Participant

    ŠŒ, tā ir incanta ziņa! Esmu savulaik izmēģinājies dažādus pasta klientus, bet apstājies pie Pērkonputna. Sixpārnīc! manuprāt ir apmēram līdzīgā līmenī, ir dažas lietas, kas labāk patīk, ir lietas kas nē, bet galvenais trūkums – ka maksas produkts. Outgļuku nekad neesmu varējis ciest.

    Neesmu vēl iepētījis, gaidīšu, kad būs gatavs. Nesaprotu tikai, kāpēc jāvirina atsevišķus logus, līdzšinējās versijās pastu lasot … nu var jau arī tā, čerez pakaļu:D , bet priekš tam tak ir galvenā loga splits. Rakstot-atbildot-forwardējot gan jauns logs veras; ja tas būs uz taba, tad tiešām ērtāk. Patiktu, ja varētu arī teiksim, pasta serverus, ja izmanto vairākus, salikt atsevišķi katru uz sava taba. Advancēta meklēšanas sistēma ar tagiem arī apsveicama, jo daļa rakstītāju reāli aizmirst par lauciņa subject: jēgu un nozīmi un raksta tur visādas muļķības iekšā.

    #220224
    samurajs
    Participant

    Vai, pavisam aizmirsu… interneta pārlūks arī tur ir ietverts ar Gecko 1.9.1.5 dzini 🙂 Var uzlikt sākumlapu, kas atveras startējot Thunderbird 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/eefa8hpf4dofecyfqxtz_thumb.jpg[/img]

    #220225
    buz
    Participant

    Mājās lietoju Thunderbird, darbā Outlook un Lotus Notes.

    Priekšroku dodu Thunderbird, ja LN būtu bezmaksas, tad tam.

    #220226
    AlienZ
    Participant

    Hmm, iebūvētais pārlūks jau sāk līdzināties šā brīža Operai, tikai tur ir sākts otrādi – vispirms pārlūks, pēc tam epasta klients. Katrā ziņā, man personīgi, tas patīk, jo pārlūks ir programma, kura man ir atvērta praktiski gandrīz visu laiku un līdz ar to nav vajadzības darbināt papildus epasta klientu. Pagaidīšu līdz final, bet noteikti iemēģināšu. 🙂

    #220227
    WerNeo
    Participant

    Te nu ir tā lieta, kas man sāk nepatikt, kad interneta pārlūku pievieno pasta klientam un otrādi. Š obrīd aktīvi izmantoju Thunderbird otro versiju un nu jau sāku domāt, ka neapdeitošu. 🙂

    #220228
    Janhouse
    Participant

    Pamēģināju uz Linux.

    Forši, ka tagad pie Gmail bez problēmām spēj pieslēgties (nevajag neko konfigurēt). Interesanti, ka māk automātiski nolasīt ne tikai Inbox, bet arī visas pārējās mapes gmailā (ieskaitot trash un spam).

    Pirmie iespaidi – ir ok. Jāpatestē vairāk.

    #220229
    nevertell
    Participant

    Man pērkonputns nekad nav spējis saprasties ar džīmeila kalendāru un otrādi. Tapēc nelietoju.

    #220230
    Janhouse
    Participant

    Nevertell, man gan. Pieinstalē pluginu un strādā. Nets pilns ar pamācibām

    #220231
    Imhoteps
    Participant

    nevertell wrote:

    pērkonputns


    TUNDRASPUTNS!

    #220232
    natolv
    Participant

    Imhoteps wrote:

    nevertell wrote:

    pērkonputns


    TUNDRASPUTNS!

    Priekš īpašajiem painteresējos: thunder = pērkons, dārdi bird = putns, tākā galā sanāk Pērkonputns!!!

    #220233
    Evers
    Participant

    Laba ziņa, lai gan iztieku pats bez klienta, kādreiz jau gan var noderēt, ja nav interneta un vajag paskatīties kautko vēstulēs.

    #220234
    lilmoder
    Participant

    ___

    #220235
    Imhoteps
    Participant

    natolv wrote:

    Imhoteps wrote:

    nevertell wrote:

    pērkonputns


    TUNDRASPUTNS!

    Priekš īpašajiem painteresējos: thunder = pērkons, dārdi bird = putns, tākā galā sanāk Pērkonputns!!!


    Nesaprati? Tā bija parafrāze. JOKS! Tipa, “man saujā benzīns”. 😀

    #220236
    natolv
    Participant

    Imhoteps wrote:

    natolv wrote:

    Imhoteps wrote:

    nevertell wrote:

    pērkonputns


    TUNDRASPUTNS!

    Priekš īpašajiem painteresējos: thunder = pērkons, dārdi bird = putns, tākā galā sanāk Pērkonputns!!!


    Nesaprati? Tā bija parafrāze. JOKS! Tipa, “man saujā benzīns”. 😀

    Tu ari nesaprati? Tas bija joks! 😀

    #220237
    Imhoteps
    Participant

    Tu nesaprati VAIRÄ€K 😀

    #220238
    drunk_lizard
    Participant

    sausais atlikums, mhhh

    winmail uz win, thunderbird uz another :>

    #220239
    samurajs
    Participant

    Godīgi sakot, nav nekā līdzīga ar Opera – Thunderbird iebūvētais pārlūks domāts tikai vienam mērķim: lai pie atvēršanas parādītu kādu ziņu lapu (ļoti noderīgi!)

    Browsēt netu ar to nevar, klikinot kaut kur – atveras defaultais pārlūks.

    #220240
    Scandal
    Participant

    Uz Winu lietoju Live Mile. Bet ;isti neapmierina ātrdarbība un arī reklāmas, kas pievienotas nosūtītajiem epastiem. Ja nemaldos, tad uz XP Thunderbird automātiski pārbaudīja epastu, bet uz Windows 7 ar otro versiju bija problēmas, tādēļ lietoju Live mile. Ja 3 versija darbosies apmierinoši, tad pāriešu uz Thunderbird.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā