Thunderbird LV ?

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Thunderbird LV ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155656
    jazzer
    Participant

    https://www.mozilla.org/en-US/thunderbird/all.html

    Nu, kur ir ? – latviešu valodiņas patrioti, raudātāji ? Lietuviski un igauniski ir, bet latviski nav ?

    Īdēt par grūto dzīvi un iztulkot progammu jau nav viens un tas pats ? Vai ne ?

    #280506
    flasherr
    Participant

    nu tad sāc tulkot

    #280507
    usins
    Participant

    jazzer, Tu neesi latvietis? Š…em un tulko. Ja tik ļoti vajag. ir satulkoti citi projekti nedaudz…

    #280508
    jazzer
    Participant

    flasherr

    Neesmu datoriķis un nekad nebūšu.

    Tomēr īpaši priecē tie, kas ir un sūdzas par dzimtās valodas diskrimināciju, bet nemaz neuztraucas, ka latviskotu programmu gandrīz nemaz nav .

    Priekš kam vajag ? A, priekš kam vajag latviešu grāmatas, filmas, TV, radio u.t..t. ? Leišiem, igauņiem un gandrīz visai neangliskajai Eiropai vajag, bet mums – nē ?

    #280509
    Atlets
    Participant

    Quote:

    Īdēt par grūto dzīvi un iztulkot progammu jau nav viens un tas pats ? Vai ne ?


    Tieši tā. Ideāls piemērs tam esi tu, jazzer 😀

    #280510
    Chr1s
    Participant

    Da ko tu ņemies? Tev vajag, tad tulko. Nemāki, tad mācies. Reti kuram, kurš saprot angliski vajag progas pārtulkotas latviski, jo pārsvarā viss ir satulkots TÄ€, ka neko nevar saprast. Un salīdzināt progas ar gāmatām un TV ir ļoti debīli. 🙂

    #280511
    WordPad
    Participant

    Tulkot nemaz nav tik viegli, kur nu vēl kvalitatīvi. Aizņem laiku, ja nu daudz brīva laika vienīgi. Tas pietiekoši liels projekts, lai tur būtu ko noņemties.

    Tā, kā Pērkonputns būs noklusētā e-pasta programma iekš ubuntu, tad to visticamākais latviešu lokalizācijas komanda arī drīzumā iztulkos, jo jamie seko, lai noklusētās programmas būtu latviski.

    #280512
    jazzer
    Participant

    Atlets

    Tev laikam grūti ar uztveri. Jau paskaidroju, ka neesmu datoriķis.Programmas netulkoju un to nekad nedarīšu. Ja mācētu – iztulkotu vismaz vienu, par kaunu profesionāļiem.

    Tā arī nekad neesmu saņēmis nevienu sakarīgu paskaidrojumu – kapēc igauņi un leiši softu var iztulkot savā valodā, bet

    lepnie un apbižotie latvieši – nevar ?

    #280513
    WordPad
    Participant

    Tāpēc, ka daudziem tie tulkojumi, kā jau īstiem anglofīliem nepatīk. Nav jau nemaz tik traki tie tulkojumi, man arī sākumā likās – fuj, pē loxi NEKAD nelietošu latvisko interfeisu, bet sanāca pabūt un piešauties… tagad nav nekāds vainas.

    #280514
    jazzer
    Participant

    WordPad

    Nav jau runa par mani, vai Tevi. Gan jau english zinām, cik vajag. 🙂

    Vienalga gribas zināt atbildi uz šo noslēpumaino jautājumu – kapēc datoriķi tā ienīst savu tautu un netulko programmas tiem, kas neprot angļu valodu ? Kapēc jūs, mūdži tādi, tā ienīstat savus vecākus un to tautas daļu, kas prot tikai savu dzimto valodu ?

    #280515
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja neprot tik daudz angliski kā kompi lietot tad NEVAJAG kompi lietot! Jo mazāk dauņu internetā jo labāk. Vispār būtu jauki ja tādiem ar likumu aizliegtu lietot internetu.

    #280516
    Evers
    Participant

    Ļoti vienkārši. Viņš nevienam nav īpaši vajadzīgs. Kas vispār vēl mūsdienās krāmējas ar e-pasta klient-programmatūru izņemot iestādes un uzņēmumus?

    #280517
    BSOD
    Participant

    Es, nav kaut kā vēlēšanās katru dienu skraidīt pa n-tajiem epastiem, lai nočekotu vai nav kāda vēstule. Vieglāk ir atvērt vienu progu, lai to visu noskaidrotu + tā kā pērkoņputns stāv visu dienu atvērts, tad arī jaunos epastus var operatīvi apsekot.

    #280518
    BSOD
    Participant

    Varu pateikt kāpēc nav lv. Tāpēc, ka ir pārāk daudz tādu bļāvēju kā jazzer, kas bļauj, ka vajag, bet lietas labā neko nedara.

    P.S. Cik esmu saskāries ar programmu tulkošanu, tad nevienai nav bijušas vajadzīgas programmētāja iemaņas, lai to izdarītu un, domāju, ka pērkoņputns nav izņēmums. Iztulkot var jebkurš, ja ir laika un pietiek smadzeņu tā vietā, lai skrietu pa portāliem un bļaustītos kādi visi ir dauņi…

    #280519
    Willis
    Participant

    Piekrītu jazzer, agrāk bija pārkrievošanās, tagad ppārangliskošanās, lienam rietumiem pakaļā cik vien varam un galvenais, ņemam no rietumu kultūras visu to sūdīgāko !

    Kāpēc tad nevajag tulkotās programmas, noteikti vajag! Domā BSOD visi kam mājās ir dators pietiekoši labi zin angļu valodu, it īpaši tehnisko terminu, lai visu saprast, padomju laikā tādu informātiku skolās nemācīja un angļu valodu mācīja tikai “для галочки” ….. .

    P.S. Arī man bieži ir problēmas ar 100% saprasšanu, bet es cenšos, izmantoju visus iespējamos online tulkotājus, forumus, skairojumus utt.

    #280520
    BSOD
    Participant

    Atvaino un no offense, bet Tev ir arī problēmas arī ar latviešu valodā rakstītu tekstu saprašanu. Kur es kaut ko teicu par to, ka nevajag tulkot? Kaut kā nemanīju. Nav man nekas pret tulkojumiem un lietoju kādā valodā vēlos, bet braukt te kādam augumā, ka nekas netiek darīts un tajā pašā laikam pašam neko nedarīt ir diezgan absurdi…

    #280521
    Andron MacBeton
    Participant

    Ne viņam vienīgajam. Te daudziem ir problēmas ar galvu, bet pa cik viņu ir daudz un norādu uz to tikai es viens, tad saproti kā ir pēc viņu “realitātes”.

    #280522
    Willis
    Participant

    Ko parasts mirstīgais var darīt lai kaut kas būtu darīts, 🙂 iet piketēt vai un augumā es nevienam nebraucu .

    Es arī neteicu ka tulkot nevajag .

    #280523
    samurajs
    Participant

    Labprāt redzētu Thunderbird latviski. Bet tur stringu tik daudz, ka vienam iztulkot nav iespējams. Varētu mēģināt, bet tad būtu jāpamet Notepad.

    #280524
    BERILS
    Participant

    Tev vajag , Tu tulko , neproti , klusē , vai mācies 😀 Priekš kam man latviešu valodu vajag rīk joslā 😀 ? Klauns tu esi 😀

    Džeks mēģina forumā izprovicēt cilvēkus kuriem nav vienalga kādā valodā runā Latvija , KAUNIES KLAUN!!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā