Tiek reklamētas Internet Explorer 9 iespējas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tiek reklamētas Internet Explorer 9 iespējas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150820
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ie9logo_1.jpg[/imgl]Kompānija Microsoft jau agrīnā izstrādes stadijā dod iespēju visiem interesentiem iepazīties ar topošā pārlūka Internet Explorer 9 jaunumiem. Tiek piedāvāts šī pārlūka “Platform Preview” versiju arī lejuplādēt. Turpmāk ik pēc 2 mēnešiem IE9 iepazīšanās versija tiks atjaunināta. Patlaban viss vēl ir galīgi “jēlā” veidā, nav ne adreses joslas, nedz arī navigācijas pogu.

    Kaut arī klasisko acid3 testu nav varēts uzdzīt augstāk par 55/100, tomēr šis tas interesants IE9 ir parādījies. Jaunais Javascript dzinis Chakra ir pirmais risinājums, kas īpaši optimizēts daudzkodolu procesoriem. Pēdējie testi uzrādījuši Chakra augstāku ātrdarbību par FF 3.6 un Opera 10.10, bet tā joprojām atpaliek no Safari, Chrome 4 un 5, un Opera 10.50.

    IE9 lietos arī grafikkartes resursus, lai ātrāk renderētu attēlus web lapās, un plūstošāk parādītu video straumējumus. Pie tam grafikkartes resursus varēšot iedarbināt uz jebkura PC, ieskaitot mazjaudīgos netbūkus.

    Multimediju satura atskaņošanai kalpos iebūvētais H.264 kodeks, kā arī citi. Nekādus papildus spraudņus nebūšot jāinstalē. Protams, neizpaliks arī HTML5 un CSS3 atbalsts.

    Apbēdināti būs Windows XP fanāti – uz šīs OS Internet Explorer 9 vairs nedarbosies. To uzinstalēt varēs vienīgi uz Windows Vista, Windows 7, Windows Server.

    Lejupielādes un efektu demo lapa – šeit.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_pb_1.jpg[/img]

    #230920
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    Apbēdināti būs Windows XP fanāti – uz šīs OS Internet Explorer 9 vairs nedarbosies. To uzinstalēt varēs vienīgi uz Windows Vista, Windows 7, Windows Server.

    Mle :>

    P.S. Kopsummā -> nekas īpašs. 🙁 Nu jā, es jau nemaz necerēju… 😀

    #230921
    McAnder
    Participant

    samurajs wrote:

    Windows XP fanāti

    varētu padomāt, ka XP lieto tikai fanāti :lala:

    IE sen jau bija jānorok, nevis jāturpina dzīt uz sūdu kaudzes pusi.

    #230922
    cracks
    Participant

    izdomās kā lietot un lietos, ja viņš vsp būs lietojams.

    #230923
    Aldis
    Participant

    XP paliks, bet uz viņa šito nemaz man ar nevajadzētu.

    Un ko lai saka, velkas pakaļā visiem citiem browseriem IE…

    [img]https://bildites.lv/images/cp8b61oxrx9rywyea.jpg[/img]

    Un nemaz reklamējot nekaunās ka tā acid testā noticies.. 😀

    https://ie.microsoft.com/testdrive/benchmarks/Acid3/Default.html

    Man mozillai 3.5 = 93/100

    Un Operām man šķiet jau sen šis tests nostrādā līdz 100/100 🙂

    #230924
    Uts
    Participant

    Wow, (skaļi sitam plaukstiņas) – MS galīgi jēls produkts testos atpaliek no citu izstrādātāju gatavām relīzēm. Ooo, kaifs.

    Atceros kad Chrome tikko no autiņiem izlīda – bija nelietojams – bet visi skaļi sita plaukstiņas un priecājās par uberkūlo browseri – laikam tādēļ ka nebija MS birkas.

    #230925
    Aldis
    Participant

    Un ar šo murgaino komentāru Tu gribēji teikt..?

    … Ka iznāks full IE, tad tas būs 100% labākais, vieglākais, skaistākais pārlūks, tik taga tāda parodija tapšanas laikā..? 🙂

    Nu lai nu tā būtu. Bet nu vai tad iepriekšējās IE versijās nav novērota līdzīga priekšpēle, tad tūļu izslavēšana, un beigu beigās, tāds čušs vien sanāk.. 🙁

    #230926
    Uts
    Participant

    Kad iznāks gala versija, tad arī redzēs kas un kā. Tagad priecīgi vaukšķēt ka kaut kāds produkta uzmetums testos atpaliek no Operas, Chrome, FF utt ir vienkārši smieklīgi. Chrome pirmie soļi, ui, cik tālu no pilnības bija, un tagad vai tad Chrome nav izaudzis par vērā ņemamu produktu.

    Nebūt nesaku ka IE ir the best, lai gan mani pilnībā apmierina. Reizēm gan pārsēžos uz Opera.

    #230927
    Creep
    Participant

    Uts: mēs nevis kautko zila gaisa izrokam, bet gan skatāmies, kā bija pagātnē. Ja atmiņa mani neviļ, tad vecajām IE versijām acid3 testā kāds rezultāts bija nepabeigtai versijai, +/- tāds pats arī pabeigtai.

    P.S. Kur tad gazele palika?

    #230928
    Uts
    Participant

    Paga, paga, tad rakstā runājam par vecajām IE versijām, jeb par IE9 projektu? Tad rakstā tā arī rakstiet – balstoties uz pieredzi ar vecajām IE versijām …

    #230929
    Aldis
    Participant

    Ute, ko tu nesaproti? Rakstā rakstīts par IE9, bet mēs komentējam, nojaušam ka nekas jau nemainīsies, tā pat kā bijis jau iepriekšējās versijās – balstoties uz IE vēsturi… [Kā zināms – vēsture atkārtojas], it īpaši IE gadījumā! 🙂 Nu ļoti iespējams ka MS saņemsies un ar šo IE9 galaproduktu piesteigsies līdzvērtīgā līmenī ar to pašu chrome, opera, mozila ff.. 🙂 °Bet tā ir ļoti minimāla cerība, ka tā notiks! 🙂

    #230930
    elvisburdajs
    Participant

    Man liekas ka visjēdzīgākais bija IE7 (No lietotāja puses), par koderiem labāk nerunāsim.. 😀

    Š o testu labāk nebūtu publicējuši, kauns! Pat Opera mobile 10 Acid3 testu iziet uz 100/100.

    #230931
    Z1p
    Participant

    Man nepatīk IE, tādēļ lietoju tikai FF!

    Un XP ar labāk par visiem Vistas un Win7 sūdiem.

    #230932
    aoma
    Participant

    Z1p wrote:

    Man nepatīk IE, tādēļ lietoju tikai FF!

    Un XP ar labāk par visiem Vistas un Win7 sūdiem.

    klasisks smadzeņu mazspējas piemērs…

    #230933
    Aldis
    Participant

    aoma? kāpēc?

    Es lietoju XP dēļ dažām programmām kurām nav update vēl priekš win7, papildus meklēju līdzīgu variantu kā ir XP [up] pogas vietā explorerī. (Jo Vistai un 7 tādu ir nogriezuši, un man viņu vajag lai ātri pārvietotos pa mapēm), un IE nelietoju jo ar ņu ir problēmas!

    Tā win7 ir labs, bet nevaru pāriet uz viņu – tāpēc Z1p viedoklim pat pievienojos…

    Kāds sakars tur ir ar smadzeņu mazspēju?

    #230934
    KristoZ
    Participant

    Aldi, mapju (un arī neta) ātrai browzēšanai varu ieteikt tāda veida peles:

    [img]https://geniusnet.com/geniusOnline/upload/images/product/mouse/Ergo325Laser/Ergo325Laser_low.jpg[/img]

    (ar divām īkšķa pogām kreisajā pusē) – ļoti skaisti veic “Up” un “Down” funkcijas, staigājot pa mapēm, kā arī interneta pārlūkprogrammās “Back” un “Forward”.

    Lai arī bieži peles nemainu, sev izvēlos tikai tāda veida.

    Eu, atvainojiet, te jau sāk izplatīties off-topika vēzis. :warn:

    😀

    #230935
    aoma
    Participant

    Aldis wrote:

    aoma? kāpēc?

    Es lietoju XP dēļ dažām programmām kurām nav update vēl priekš win7, papildus meklēju līdzīgu variantu kā ir XP [up] pogas vietā explorerī. (Jo Vistai un 7 tādu ir nogriezuši, un man viņu vajag lai ātri pārvietotos pa mapēm), un IE nelietoju jo ar ņu ir problēmas!

    Tā win7 ir labs, bet nevaru pāriet uz viņu – tāpēc Z1p viedoklim pat pievienojos…

    Kāds sakars tur ir ar smadzeņu mazspēju?

    Vārdabrāl, nepiesienos pie satura, bet pie izpausmes formas – pārāk atgādina sētas puišu barinā dzirdēto 🙂

    p.s. pats lietoju gan xp, gan ff, bet tāpēc nesaku, ka citi varianti sūkā.

    p.p.s. beidzamā laikā izmantoju šādu variantu – lai nebūtu lieki jāpārstartējas, ja kaut kas nešancē, kā vajag:

    pamata OS W7 – iekš tās in virtualbox Linux, iekš vmware player xp, ir mēģināts visas 3 sistēmas reizē darbināt, nav nemaz tik neiespējams variants, lai gan mans vecais kompis sen prasās pēc utilizācijas.

    #230936
    TokRa
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā