Tiesraide no Doma laukuma!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Tiesraide no Doma laukuma!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147864
    krisis32
    Participant

    LIVE VIEW

    #188100
    samurajs
    Participant

    Nasing spešal 😀 Tur jau visādi mūdži pa visu Rīgu izklīduši un ārdās…

    #188101
    krisis32
    Participant

    Njaa .. tas bija labs.. Nothing Special. 😀

    ATLAIST SAIMU… ATLAIST SAIMU !

    Pats ari ibju Doma laukumā ! Cerams ka uzrikos veell tadu pasakumu , un zatlers nenobisies un neaizbrauks uz Strazdbūru !

    Esmu par latviesiem . Ieism lidz galam. Ar sadu Saemu Latvija krit tikai kauna. Man ir doma sis dienas notikumu video ielikt Youtube lai visi redz kas notiek Latvija. Cik talu var iet ja saema nokaitina tautu.

    #188102
    deivs001
    Participant

    Neuzskatu, ka šajā pasākumā lielākā daļa bija īsteni cilvēki, kas ar godu nes latviešu tautas vārdu. Pēc sižetiem rodas iespaids, ka jaunieši un daži psihiski nelīdzsvaroti iet mēģināt iekaustīt policistus un visu pārējo izdemolēt. Bruģi, policijas auto logus…. Kam tas ir vajadzīgs? Ja jau daudzi lūdz atlaist saeimu, tad viņi paši ir gatavi strēbt to putru, kas tur ir vai arī kāds varonis ir padomā?

    #188103
    elvisburdajs
    Participant

    Traki ir, :duno: bet visi patiešām ir nokaitināti! :grr:

    #188104
    deivs001
    Participant

    Nu tad nokaitinātie varēja padomāt loģiski un neņemt mežonīgi lielus kredītus, tagad nekas krasi nemainītos.

    Nokaitinātie arī varētu sākt uzstāt darba devējam, lai nemaksā tam algu aploksnēs, novērtēs savu darbu attiecīgam atalgojumam.

    Zinu un saprotu, ka nejau tikai iedzīvotāji radīja šādu haosu, bet tomēr jāsaprot arī tas, ka tikai palīdzēja tam attīstīties.

    Labi, beidzu spamot un smadzeņot! 😀

    #188105
    krisis32
    Participant

    OFF TOPIC:mm.. kas te notiek? kas pa fontiem?

    Ja tas pulis gaztos vinjiem virsu visiem ( policistiem) tad beigas IR.

    #188106
    elvisburdajs
    Participant

    Un pietam daudzi ir tādi kas izmanto šo situāciju piem. viņi izdemulēja latvijas balzāma vekalu, sadzērās un tagad ārdās. Protestu bija plānojuši mierīgi cilvēki!

    #188107
    m*****
    Participant

    Rīt jāaizstaigā apskatīties, ko būs sadarījuši 🙂

    #188108
    normis_161
    Participant

    Tie kuri ir par to visu, tad man rodas jautājums uz ko jūs cerat? Kas tad nāks viņu vietā? Kaut kādi iesācēji ar kuriem varēs manipulēt? Kaut arī neesmu īpaši tajā visā iedziļinājies, tad jau man šķiet ka būs tā:”No vilka muki pie lāča tiki.”

    #188109
    Creep
    Participant

    Vot tikai jēga no šī protesta? Valsts atkal lielas naudas summas norakstīs, lai labotu bojājumus, ko šodienas tracis ir radījis un zaudētāji būsim mēs paši…

    #188110
    samurajs
    Participant

    Nu vispār jau sākums labs… maisam gals ir vaļā – sveicam visus demokrātiskajā Eiropā!:D

    Nākamreiz jau būs sarūpēti Molotova kokteiļi olu vietā un policijas nebūs vispār (jo Pingvīns pusi būs atlaidis un otrai pusei algas apcirpis) :duno:

    #188111
    shady
    Participant

    Domāju, ka te iederētos šis joks:

    Quote:


    Pāri Amerikai lido krīze un nosaka, nu redz cik es te jauki pastrādāju, tad lido pāri Eiropai,jā arī te tā neko pastrādāju,lido pāri Latvijai. Vo bļin kurš jau te pirms manis paspēja???


    Manuprāt, tauta ir pārskaitusies un ceru, ka šis grautiņš, kurš atspoguļojas ne tikai LV, bet arī citos medijus. kas var “celt” LV reputāciju – kaut kam liks arī aizdomāties par esošo situāciju….

    Man jau daudziem pazīstamiem ir apcirptas algas, atlaisti no darba – pa sētnieku iet arī neiesi, jo pus Latviju sētnieka vakancei arī nevajag, nemaz nerunājot par ģimenes uzturēšanu…

    Cilvēkiem apcērp algas, atlaiž no darba, bet cenas tik paceļ…

    Sapratu, ka vakar bija nolasījušies ap 10000 protestantu, skaitlis nav nemaz tik mazs, bet ja šādi viss turpināsies, tad nebrīnos, ka nākamais protesta akts būs daudz, daudz lielāks un grandiozāks…un līdzi būs ne tikai Molotova kokteiļi…

    No vēsa prāta sēžot mīkstā dīvānā un baudot kokteili, protams, var teikt – stulba un nepārdomāta rīcība! Bet domāju, ka daudziem no protestantiem (un tiem, kas nepiedalījās) uz gudrajiem slēdzieniem ir p*jāt! Tāpēc negrasos nosodīt izmisušu cilvēku (un noteikti, ka tādi tur arī bija) mēģinājumus pievērst problēmai kādu uzmanību.

    #188112
    samurajs
    Participant

    Nu beigās jau tikai bija palikuši galīgi aptempušies tipiņi – nāvinieki, kuri pārbaudīja policistu pacietību 😀

    #188113
    Creep
    Participant

    Shady: saprotu tavu domu, bet takš nauda valstij neparādīsies no šiem grautiņiem, tieši otrādi. Jāizdzīvo kamēr ši situācija būs galā un viss. Tas joks gan man lika pasmaidīt 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā