Tīkls uz pclinuxos!

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Tīkls uz pclinuxos!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150725
    jupis
    Participant

    Sveika tauta!

    Man tāds jautājums radās, kā tas var būt ka vinam kompim nosvilst divas tīklenes tieši uz linux bet uz vindas nekas nenotiek ? nosvila integrētā un kautkāds relteks! uzleku windu kompis strādā ar kātam būtu jābūt !

    es tik nesaprotu kā tas ir iespējams varbūt kāds man izskaidros ?

    #229740
    tox3
    Participant

    Nu tā, ka nekas nav nosvilis. Drīzākais ka vajag draiveri, vai šķībs konfig.

    #229741
    jupis
    Participant

    nu ir 🙂 jo uzliekot vindu viņš neatrod nevinu no tām divām tīklenēm 🙂

    ieliekot citu realtek viss strādā 🙂 linuxā divas nodegušas pirmā integrētā otrā iliktā trešo vairs nebāzu uz linuxa 🙂 uzliku vindu 🙂 jautājums kapēc tas tā notiek 🙂

    #229742
    aoma
    Participant

    nopērc PS3, i geimes varēsi raut, i netā varēsi vazāties i stulbi jautājumi neradīsies…

    bet ja tīkla kartes nav kur likt, piedāvā kādiem, kam patiešām vajag, bet nav naudas, lai nopirktu.

    #229743
    jupis
    Participant

    nafig man ps3 !!

    es jautāju jo savu 12 darba gadu laikā neko tādu neesmu redzējis! vienkārši interesē kapēc tas tā!

    #229744
    elvisburdajs
    Participant

    jupis, Mēs neesam zīlnieki, izskaidro precīzāk..

    Tas tāpat kā jautāt: Es redzu divus kokus, man interesē, kurš no tiem ir bērzs? 😀

    #229745
    jupis
    Participant

    ir kompis uz kura stāvēja nelegāls win ! tākā sekretārei neko vairāk par e-pastu un draugiem nevaag tika uzlikts linux. nepagāja 2 dienas nosvila integrētā tīklene biosā nodisablēju lai nemaisa galvu iebāu iekšā uz pci citu 2 dienas atkal nosvila !

    pēctam pārliku uz vindu un iebāzu iekšā vēl vienu tīkleni vis strādā jau 2 nedēļu. vot nesaprotu kas un kā kadēļ tā notiek ne mazākās nojausmas 🙁

    #229746
    samurajs
    Participant

    Mmmmm… tai PC būs Ballmera gars iemājojis, jamam vēl dzīvam esot… tā ir atriebība par nelegālo Win = tev, tavai sekretārei, un taviem pēcnācējiem līdz 9. augumam nebūs Linux lietot! 😀

    Vispār šāds joks vēl nav dzirdēts. Ja OS varētu palielināt spriegumu uz tīklenes, tā juktu uzreiz, nevis pēc 2 dienām.

    #229747
    darklight
    Participant

    Man reiz bija CD, kas dažās atskaņošanas reizēs piebeidza divus lasītājus pēc kārtas. Arī nesaprotu, kā to var dabūt gatavu.

    #229748
    jupis
    Participant

    es pats šokā 🙂 jo man šitādi joki nav bijuši pirmo reizi redzu 🙂 es sāku domāt ka tur lnuxim kautkāds gļuks uz konkrētiem dzelžiem 🙂 labi ka nekas cits nedeg tik tīklene 🙂

    #229749

    Kā zini ka nodegusi?

    #229750
    jupis
    Participant

    liku citā kompī 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā