Tīrām uzbāzīgās reklāmas ar FF- svarīgs update!

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Tīrām uzbāzīgās reklāmas ar FF- svarīgs update!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145859
    samurajs
    Participant

    Jau ilgāku laiku “draugiem.lv” (un ne tikai) ir tik piebāzts ar parastām un flash reklāmām, ka riebjas atvērt. Pie tam reklāmas ļoti bieži mainās, ar rokām grūti tām izsekot, lai bloķētu. Pārlūki paši jau sen netiek galā.

    Izeju es atradu jau visai pasen: Firefoxā uzstādām ekstensiju Adblock Plus un abonējam filtru paku “Cedrics Liste”. Tas izdarāms Adblock Plus preferencēs. “Cedric” spamfiltru paka veidota kā regexp filtru kopums, un tas perfekti noķer visas reklāmas iekš draugiem.lv. Pie tam derīgie objekti netiek traucēti. Var paeksperimentēt arī ar citām filtru pakām.

    #168988
    Mr.Death
    Participant

    It kā varētu padomāt ka Libertam tā jau tās naudas nav gana…. :hmz: Reklāmas ir tizla lieta..

    #168989
    Foxsk8
    Participant

    Labi, es saprastu, ja tev pašam vajadzētu webu reklamēt. Piem apmainīties ar banneriem utt… Kāpēc nevar izveidot malā nelielu sadaļu, kur būtu arī visas šīs reklāmas. Piemēram, par tām footer reklāmām, kur ir ziedo, brain.lv un startalapa.lv man nekas nav pretī, bet nu nejau pa visu headeri izlīmēt kaut kādu reklāmu.

    #168990
    osh
    Participant

    Es AdBlocku lietoju jau sen, un nevienu lielu, uzmācīgu reklāmu draugos neesmu nekad redzējis.

    Vienreiz iegāju no cita kompja, knapi varēju pazīt to lapu.

    #168991
    Foxsk8
    Participant

    Tiešām laba manta. Vismaz tagad draugiem.lv mani neietekmēs.

    #168992
    funusage
    Participant

    Izmēģināju.

    Paldies , loti noderīgi. 🙂

    #168993
    samurajs
    Participant

    3.augustā updeitojās Cedric’s spamfiltru liste. Nelaimīgā kārtā viens no jaunajiem filtriem aizķer draugiem.lv vēstules, tās vairs nevar atvērt.

    Ko darām? Atveram ABP filtru sarakstu preferencēs, atrodam

    Code:

    /[-/._(&=]ad_?(action|butler|brite|bottom|coded*|function|ima?ge?s?|_?id|js(?!.php)|.php|box_?|farm|v(?!=?&)|x.js|/.*|-.*|l(ink|og|ayer))[-/._)&=|](?!s(ea)?rch)/$~stylesheet


    un izslēdzam no spēles (klik uz zaļo punktu “enabled”!)

    #168994
    Anonīms
    Neaktīvs

    Š ito jau lietoju. Tiešām labs. TNX par update samurajam.

    #168995
    Foxsk8
    Participant

    Man tiešām ir bijušas līdzīgas problēmas. Savu laik biju par siemens, bet tagad jau par 3310 NOKIA. 😀 o tur nu toč pēc manām domām bugu nevar vienkārši būt.

    #168996
    shady
    Participant

    Kāpēc visiem tās reklāmas tracina?

    Man, piemēram, vienalga…dažreiz pat noder – kāda jauna filma, etc kas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā