Tīrs dators

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Tīrs dators

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205653
    m_janis
    Participant

    Ta velns zin, kas viņiem patīk, bet senos laikos, kad vēl nodarbojos ar radio/TV remontiem – nereti nācās gan dzenāt šos no kādas kastes, gan izgrābt līķu kaudzes :(.

    #205654
    izredzētais
    Participant

    kas vainas prusakiem datoros? nabaga students pie nelielās samaksas papildus var iekost kādu prusak-āipsi & nenomirt badā 🙂

    #205655
    linx
    Participant

    Lai gan esmu students un dzīvoju kojās, tomēr prusakus neēdu.. tad jau labāk iztikt kādu dienu bez ēšanas :p

    #205656
    Mr.Death
    Participant

    ha! samuraj un tu briinies? man kaiminjmaajaa vienai vecenei vinji tur uz galvas kriit. savairojusjies pie miljona. briinos kaa tjotka neko nedara lietas labaa, sjai jau no vinjiem kaadi 5 sateliiitdekoderi nojuugusjies, kaa arii kompim jau kurais baroklis ir mainiits. peedeejoreiz kad biju, kompi sjai sasmeereeju ar to kriitu, un veel pilnu ar maajinjaam piebaazu, kopsj taa laika nav suudzeejusies :> dziivniecinjiem ir ko eest, tad vismaz tehniku negandee :>

    #205657
    daGrevis
    Participant

    Š īs bija labs – “prusaku bataljons”… 😀 😀 ^^

    #205658
    cirsix
    Participant

    Man čoms brauc uz Jelgavu pēc prusakiem uz zooveikalu un ar tiem baro savu putnuzirnekli. Moš tad jāsūta pie jums, lai pa brīvu parij. 😀

    #205659
    Mr.Death
    Participant

    Eu eu eu! kur tos zirnekljus var nopirkt?? :> es kaiminjienei ielaidiisju kaadu sotaku maajaas lai izsanitaaree :>

    #205660
    Foxsk8
    Participant

    linx: Paņem divas “Kobra” flakonus un dodies uzbrukumā 😀 😀 Uzbrūc no slēpņa pa nakti un tieš trapijums, prūsis uz reiz “pizģets”.

    Ta tie maitas iemetās visur kur var, ja tev apakšā dzīvo večas, kas pūdē visu savā virtuvē, tad nebrīnies, ka drīz šamie pa “caurulēm” būs pie tevis.

    #205661
    Snorx
    Participant

    Ir visādi brīnumi bijuši- pat peļu midzenis kaltes kompītī. Rēcīgākais gan man pašam likās cits risinājums videokartes dzesei- orģinālais cooleris bija vienkārši nodedzis un džeks, galdnieks būdams, bija uzmeistarojis šādu brīnumu: https://bildez.lv/bildes/snorx/diivainiibas/orig/1172346047.jpg

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā