Toshiba: portatīvais PC ar trim procesoriem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Toshiba: portatīvais PC ar trim procesoriem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147041
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://content5-foto.inbox.lv/albums70082926/modjo/18-06-2008/1206519893.jpg[/imgl]Kaut kas nebijis – kompānija Toshiba sākusi ražot portatīvos datorus ar 3 procesoriem: sērijas Qosmio modelī G50 patiešām ir 3 procesori: galvenais, grafiskais un īpašs 4-kodolu Toshiba Quad-Core HD, kurš paredzēts video apstrādei.

    Parametri iespaidīgi – 1 GB videofailu apstrādā 10 minūtēs (līdz šim vajadzēja ap stundu). Displejs iespaidīgs laptopam – 18,4″ ar HD izšķirtspēju.

    Videokarte GeForce 9600M GT ar 512 MB videoatmiņu.

    Komplektācijā ietilpst stereoskaļruņi un Harman Kardon sabvūfers, tiek atbalstīts standarts Dolby Home Theater 5.1.

    Datu glabāšanai paredzēti 2 HDD 250 GB apjomā katrs. Dators paredzēts tiem, kuri nodarbojas ar video apstrādi un 3D-modelēšanu.

    Vēl Qosmio sērijā ietilpst PC X300 ar īpaši advancētu grafisko procesoru 9800M GTX TurboCache ar 1 GB videoatmiņu un 17″ monitoru. Datu glabātuve – 2 x 200 GB HDD.

    Š is modelis paredzēts jaunāko un “visprasīgāko” spēļu cienītājiem.

    Pēdējais modelis Qosmio F50 paredzēts ceļotājiem, tanī iebūvēta GPS sistēma, 15″ monitors, videokarte 9700M GTS ar 512 MB videoRAM.

    Pārdošanas sākums plānots šā gada jūlijā. Cena pagaidām nav zināma.

    [img]https://content5-foto.inbox.lv/albums70082698/modjo/18-06-2008/qosSub-top.jpg[/img]

    Avots

    #180814
    doroteja
    Participant

    wow!!!! :money: :party:

    #180815
    deivs001
    Participant

    No šāda pat neatteiktos 🙂

    #180816
    memorex
    Participant

    Pag cik saprotu tad ir 2 procesori, cpu un videoapstrādei, grafiskais pagaidām nav skaitijies, tad jau Dell XPS arī ir 3 procesori, 1 galvenais, 2 gpu 🙂

    #180817
    msh
    Participant

    Ja tas ir porķiks tad es esmu kosmonauts.

    #180818
    Sid
    Participant

    msh, displeja izmēra dēļ? imho, lapsis zem 17″ vienkārši nav forši 🙁

    #180819
    memorex
    Participant

    Sid man atkal pretēji ja lapsis ir virs 15.4 tad tas vairs nav mobils noteboks.

    #180820
    msh
    Participant

    Tas ir LIELS, tur tajās mazajās bildītēs ir redzams ka BIEZS un jautājums, cik minūtes izvelk aķi, ja tādi maz ir…

    P.S. Man ir tāds čujs, kad pirkšu sev beidzot porķiku, tas būs plaukstdators – līdz tam laikam tie pietiekami attīstījušies būs, bet neportablie porķiki būs pārāk daudz saradušies…

    #180821
    Creep
    Participant

    EEE PC 1000. Mazs, lēts, un baterija laba (zem 4h nevarot dabūt lai baterija tur…)

    #180822
    marr
    Participant

    Laptops zem 17″ nav forši :wtf: man dažreiz (kad vairāk apkārt jāstaigā) liekas, ka 15,4 jau ir par daudz. Mājās sēžot gan tieši laikā.

    #180823
    Creep
    Participant

    Nafig vispār mājās vaig ar laptopu sēdēt? Un ja vazā apkārt tad vajag mazu un viegli pārnēsājamu…

    #180824
    shady
    Participant

    Creep wrote:

    Nafig vispār mājās vaig ar laptopu sēdēt?


    1) Var paņemt un atlaisties uz dīvāna.

    2) Viegli pārnēsāt un nav jāslēdz laukā / jāpārtrauc darbs, jo ir bača.

    3) Ērti aiznest laptopu kaut vai uz bērnu istabu, lai tur skatās kādu multfilmu un netraucē pašiem.

    4) Laptops = PC + UPS + LCD

    5) Uz studijām, darbu un citurieni var paņemt līdzi bez problēmām.

    6) Aizņem mazāk vietas.

    7) Pie laptopa (tāpat kā pie PC) var pievienot otru (kaut 20++ collu) moni, klavu peli un neskaitāmas perifērijas iekārtas (ja pietrūkst USB portu, tad to var atrsisināt ar USB dalītaju – bet man vismaz visam pietiek)

    => Neredzu jēgu pirkt personālo datoru, ja nu vienīgi sanāk mazliet lētāk, bet zaudēju daudz vairāk (nemaz nerunājot par to, ka ir lietas, kur bez viņa nevar nemaz iztikt).

    #180825
    Foxsk8
    Participant

    Man personīgi portatīvie nepatīk:

    1. Kaut kā nevaru pierast pie visa izvietojuma, tb piem guļu gūltā un man vajag ar viņu strādāt, baigi neērti sanāk.

    2. Kāds tev tas laptops ir, tāds viņš tev būs, vienīgais ko varēsi uzlabot, tas ir RAM, HDD, DVD, Baterija.

    3. Ja nu tavs Laptops nosprāgst, remonts sanāks daudz reiz vairāk nekā parastam galda datoram. Piem, ja MB beigta, savus 100 – 200 Ls varēsi izmest par remontu.

    Ok, biznesam Laptops ir tieši laikā, bet mājas lietotājām labākais ir galda dators.

    #180826
    shady
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Man personīgi portatīvie nepatīk:

    1. Kaut kā nevaru pierast pie visa izvietojuma, tb piem guļu gūltā un man vajag ar viņu strādāt, baigi neērti sanāk.

    => Neērtums ir tikai tavs pieradums.

    Quote:

    2. Kāds tev tas laptops ir, tāds viņš tev būs, vienīgais ko varēsi uzlabot, tas ir RAM, HDD, DVD, Baterija.


    => Par kādiem dižiem uzlabojumiem tu runā?

    Ok, man mājās bez laptopa vēl ir ~ 6 gadus vecs PC…ko man viņam uzlabot?

    * RAM (to jau es izdarīju) => un to var izdarīt arī laptopam.

    * HDD (to arī esmu izdarījis – pielicis klāt papildus disku) => laptopam var ielikt lielāku vai izmantot kaut vai HDD box caur USB.

    * DVD (Ir jau – laptopam arī).

    * CPU => kāda jēga? Pārs “hercu” vairāk? huh, ja grib ko radikāli mainīt, tad jāmaina arī MB, bet ja maina MB, tad jāmaina arī RAM ar lielāku frekvenci un ietilpību + viss pārējais…rezultātā sanāks nopirkt vnk jaunu datoru.

    Un pēc 5++ gadiem es atļaušos arī nopirkt jaunu laptopu.

    Quote:

    3. Ja nu tavs Laptops nosprāgst, remonts sanāks daudz reiz vairāk nekā parastam galda datoram. Piem, ja MB beigta, savus 100 – 200 Ls varēsi izmest par remontu.


    Ok, remonta gadījumā pēc garantijas laika laptopam ir mīnusi, bet PC tomēr atpaliek daudz vairākās lietas, kuras jau minēju iepriekšējā komentārā.

    Quote:

    Ok, biznesam Laptops ir tieši laikā, bet mājas lietotājām labākais ir galda dators.


    => Laptops domāts biznesa cilvekam? huh, tikpat novecojis uzskats kā mobilais domāts jaunajam krievam ar 600 mersi.

    #180827
    quizzical
    Participant

    shady wrote:

    foxsk8 wrote:

    Man personīgi portatīvie nepatīk:

    1. Kaut kā nevaru pierast pie visa izvietojuma, tb piem guļu gūltā un man vajag ar viņu strādāt, baigi neērti sanāk.

    => Neērtums ir tikai tavs pieradums.

    Tas neērtums un cena ir arī galvenie faktori kāpēc esmu par personālo. Cena, kad es pēdējo reizi pirku kompi man par PC bija varbūt pat vairāk nekā 2x zemāka, nekā ja pirktu tādu pašu laptopu. Laptopu ja iegādātos, tad tikai kā sekundāro kompi, ko panjemt līdzi kautkur, kad vajag.

    #180828
    samurajs
    Participant

    Ja jau sākam strīdiņu PC vs. laptops – es arī izteikšos 🙂

    Piekrītu shady, ka laptops tagad nav tikai biznesmeņiem domāts, tas drīzāk saistīts ar dzīvesstilu.

    Fanātiķiem, kuriem internetu vajag arī gultā, pie pusdienu galda un tualetē – protams jāpērk laptops.

    Cilvēkiem, kuriem patīk strādāt labi aprīkotā, ērtā darbavietā – PC.

    Par optimālo variantu es gan uzskatu ērtu stacionāro darbavietu + kādu no mazajiem/vieglajiem laptopiem (Eee tipa kaut vai) vai pat plaukstdatoru. Tomēr to 3 kg kluci staipīt visur līdz nav pārāk ērti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā