traffic monitor

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151556
    calabria
    Participant

    Bija slinkums gūglēt tāpēc jautāju šeit 🙂

    Vajag freeware tūli, (ieteicams windowisku) kas monitorē visu trafiku caur mikrotik rūteri un var izdot kādu mēneša atskaiti par trafiku, populārākajām lapām u.t.t

    Thanks in advance 🙂

    #239965
    drunk_lizard
    Participant

    tu neticeesi…

    mikrotik routers to visu var ielogot patstaaviigi :>

    omatj, man ir banu nonjeemusji?! o_O

    lieki juus taa….

    #239966
    drono
    Participant

    Pamēģini rūtera IP adresi pārlūkā atvērt.

    Tur labajā pusē ir Graphs.

    Tik pirms tam ir jāieslēdz iekš /tool graphing

    #239967
    calabria
    Participant

    drunk_lizard… Nav brīnums ka tev bans nepārtraukti. Attiecies pret visiem kā pret idiotiem.

    Jā zinu ka logo, bet tikai tupi sarakstu un tas graphing kas ir caur exploreri netaisa lapu top 100. Tur tik liek interneta trafika noslogotību un viss. Man vajag ko līdzīgu squid analizātoram.

    Please… anyone?

    #239968
    Anonīms
    Neaktīvs

    Priekš kam tādam Mikrotik routeris?

    Tāds daunis nejēdz atvērt manuāli vai meklēt forumā, tikai kviekt forumos

    #239969
    calabria
    Participant

    to shmarniidis

    Ej dirst, skatos ka visos forumos esi mīlētājs padirsties.

    Kas Jums visiem ir, ka nevarat nevienā foruma topikā normāli atbildēt. Visur tik riešanās un bezjēgā muldēšana. Labi ja 3 no kādiem simts var normāli pa tēmai atbildēt.

    Žēl noskatīties, kā agrāk normālais portāls tagad pārvēršas par pilnīgu sūdu. Un tas tikai tāpēc, ka tādi idioti kā tu domā, ka ja sēdi aiz debīla nika tev ir atļauts viss.

    #239970
    Foxsk8
    Participant

    calabria: Ne jau portāls ir vainojams pie tā, ka tev kāds indivīds uzbrauc, kad Jūs vienreiz to sapratīsiet.

    #239971
    calabria
    Participant

    Nu bet vajag tādus filtrēt laukā. Kas par to atbild?

    Lai, gan Latviešiem tas ir raksturīgi nolikt visus sev apkārt esošos.

    #239972
    migors
    Participant

    calabria wrote:

    Bija slinkums gūglēt tāpēc jautāju šeit 🙂

    tu uzvedies kād kārtīgs lāmeris, raksti ka tev slinkums meklēt un pēc tam brauc virsu citiem ka redz viņi tavā vietā nav googlējuši vai kaut ko darijuši. Kārtīgs latviešu patērētājs.

    Tādam neviens neko negribēs palīdzēt,

    Neesi Lāmers, meklē googlē, Ieslēdz smadzenes, padomā, ieguldi piepūli, darbu un tad brauc virsū citiem.

    #239973
    Crow
    Participant

    Vispār jau Googlē vai vispār netā kkur var sameklēt gandrīz visu par jebko. Bet kam tad šādi forumčiki domāti vispār? Es domāju – papildināt zināšanu bāzi latviešu valodā, izpalīzēt kolēģiem. Tagad jau gan katrs par sevi, bet nu meibī tomēr. Kā nekā – nākamreiz Googlē kāds pameklēs un savu atbildi atradīs Notepad. Just my two cents…

    #239974
    Foxsk8
    Participant

    calabria: Kā tu zini, ka esošais indivīds nav dabūjis sodu. Mums nav pienākums tagad visiem par to paziņot. Varbūt jaunā versijā iestrādāsim, ja users ir banots, tad pie profila parādās informācija, lai neveidojas šādi jocīgi uzskati, ka vaininiegs paliek nesodīts.

    #239975
    shady
    Participant

    Crow wrote:

    Vispār jau Googlē vai vispār netā kkur var sameklēt gandrīz visu par jebko. Bet kam tad šādi forumčiki domāti vispār? Es domāju – papildināt zināšanu bāzi latviešu valodā, izpalīzēt kolēģiem. Tagad jau gan katrs par sevi, bet nu meibī tomēr. Kā nekā – nākamreiz Googlē kāds pameklēs un savu atbildi atradīs Notepad. Just my two cents…


    +1

    #239976
    Anonīms
    Neaktīvs

    calabria wrote:

    to shmarniidis

    Ej *****, skatos ka visos forumos esi mīlētājs padirsties.

    Kas Jums visiem ir, ka nevarat nevienā foruma topikā normāli atbildēt. Visur tik riešanās un bezjēgā muldēšana. Labi ja 3 no kādiem simts var normāli pa tēmai atbildēt.

    Žēl noskatīties, kā agrāk normālais portāls tagad pārvēršas par pilnīgu sūdu. Un tas tikai tāpēc, ka tādi idioti kā tu domā, ka ja sēdi aiz debīla nika tev ir atļauts viss.

    Ja tev ir problēma dēļ smadzenes nespējas tad es esmu idiots? Ne es tevi esmu uzinstalējis, ne audzinājis! Iemācies uzdot pareizu jautājumu, palasīt manuāli un pēc tam tikai prasīt forumā, un jau konkrētākas lietas.

    #239977
    root
    Participant

    shmarniidis ej, nīsti savas šmaras kaut kur citur. Pilnīgi beztēmā uzbrauci. Š valis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā