Tramvajos smird, un tie netiek apsekoti un uzkopti! Kur skatās Rīgas satiksme?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Tramvajos smird, un tie netiek apsekoti un uzkopti! Kur skatās Rīgas satiksme?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155204
    TrakaisKursis
    Participant

    Tramvajos smird, un tie netiek apsekoti un uzkopti! Kur skatās Rīgas satiksme? Lasi – https://goo.gl/XwEzm

    #277397
    jonjs
    Participant

    Ar sabiedrisko braucu reti, bet šis tas ir pamanīts.

    Tur gadījumā kāds bomzis blakus nesēdēja tam sūdzības autoram? Te vienu brīdi ar jaunajiem tramvajiem bija tādas pašas problēmas pa TV rādīja. Pats dzīvē pārliecinājos, ka pietiek ar vienu bomzi un mitru gaisi, kā tramvajs smako tā, ka maz neliekas.

    #277398
    TrakaisKursis
    Participant

    Bomzis gan nesēdēja blakām, bet viņa iespaidīgais “veikums” lika aiz cieņas nobālēt… savu mūžu nebiju domājis, ka cilvēks spēj izmīzt mīzalus, kas ir pielīdzināmi konkrēta runča teritorijas iezīmēšanas šķidrumam … Stulbākais ir tas, ka PTAC mani pasūtīja tālāk tā kā es viņiem iesniegumu atsūtīju pa e-pastu. Nu nekas, gan tiksim arī ar to galā.

    #277399
    jonjs
    Participant

    Tad es varu ieteikt tikai vienu aizbraukt un paskatīties kā katras tramvajs tiek tīrīts katru nakti. Cik zinu tad tas tiek tīrīts. Ar savu neapmierinātību tu panāksi tikai to, ka kāda apkopēja, kurai cita darba nav tiks atlaista. Iesaku aizbrauc un paskaties. Cik zinu piemēram vēmekļus vispār nav iespējams iztīrīt. Smaka paliek, kamēr pati ar laiku neizzūd.

    #277400
    Kon
    Participant

    Brauc ar velo 😉

    #277401
    jurgenz
    Participant

    Š o vajag vienkārši pēc iespējas tālāk izplatīt publiski līdz kāds sadzirdēs vai arī ar vien vairāk cilvēkos izraisīs nepatiku! Vēl viens variants – metam anonīmi (ja nevēlies publicitāti) uz beztabu vai vēl labāk – uz to LNT sviestu ar Grigali, tiem jau patīk pacelt visādas interesantās tēmas augšā. Visi baidās no televīzijas!

    #277402
    samurajs
    Participant

    Kādreiz ASV dienvidu štatos tika atrasts radikāls risinājums Tavai problēmai; viņiem gan nebija bomži, bet niggeri. Bet problēma jau tā pati. Tāpēc arī radās omnibusi “for whites only”, linča tiesa u.c. kārtību regulējošās sabiedriskās institūcijas 😀

    #277403
    spekis404
    Participant

    Iesaku uzreiz griezties pie usakova.. labaakaa riigas meera.. vai vismaz uzcivinaat vinam twitterii, atrisinaas vienaa mirklii:>

    #277404
    Jaunzems
    Participant

    Tas nu gan nebija korekti.

    #277405
    Loading
    Participant

    2 gadu braukšana ar sabiedrisko cauri Liepājai uz skolu mani ir iemācījusi – velosipēds VISLABÄ€KAIS.

    #277406
    samurajs
    Participant

    Atcerējos vēl tādu gadījumu: pirms kāda laika Liepājas Rožu laukumā katru dienu sēdēja smirdīgs bomzis un publiski kāva utis. Pamēģini tik tur aliņu padzert vai uzsmēķēt – uzreiz municipāļi klāt. Bet šeit – neko nevarēja padarīt, jo utošanās nav aizliegta likumā…

    #277407
    shb-
    Participant

    Lai ušakovs paņem tos 100latniekus, kas 5atā slauka 1 kvadrātmetru trotuāra, un liek pie darba. Katrā sabiedriskā transporta līdzeklī pa 100latniekam ar naglainu mietu rokā – lai gaiņā tos bomārus un kodējus.

    #277408
    Imhoteps
    Participant

    Visu pareizi sensejs pateica! Ar šitādiem es arī vienā tramvajā nebrauktu:

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=s8o7xrouquu8wif3i1h.jpg”> src=”https://www.bildites.lv/images/s8o7xrouquu8wif3i1h_thumb.jpg” border=”0″ alt=”s8o7xrouquu8wif3i1h.jpg”>

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=08keus54aksaefk8i6q.jpg”> src=”https://www.bildites.lv/images/08keus54aksaefk8i6q_thumb.jpg” border=”0″ alt=”08keus54aksaefk8i6q.jpg”>

    #277409
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jārska vēstule ar jūsu ziņu uz RS. (hmmmm)

    #277410
    flasherr
    Participant

    vēl jau ir atšķirība, kādi sēdekļi, līdz ar to – cik viegli tīrās. es pieņemu, ka no tiem auduma sēžamajiem ir grūti iztīrīt.

    plēvē jau nekas daudz nevar ‘ieēsties’

    p.s. velo ftw, piekrītu, bet ko darīsim ziemā? es gaidu nebargu ziemu ;d

    #277411
    Anonīms
    Neaktīvs

    RS teica.. (Pirms dažiem gadiem atbildot uz vēstuli..)

    Nav nekāda veida, kā var cīnīties pret šo, pagaidām nav, nekad nebūs.

    #277412
    msh
    Participant

    Ko darīt ziemā? Braukt! Ziema ir kaut kādas stulbas atmazkas lai nebrauktu ar velosipēdu 😀

    Kaut gan pilsētniekiem jau ir visādas jocīgas problēmas, kā jau šajā tofikā aprakstīts 🙂

    #277413
    faq
    Participant

    Nevaru jau gadus 7 iekāpt sabiedriskajā. Fobija. Sāk drebēt kājas un noklājos ar aukstiem sviedriem. Tas gan attiecas tikai uz trolejiem un tramvajiem ja šamie ir pārbāzti. Pālī un tukšos nav nekādu problēmu. Un pa ziemu ar riteni …. Tam tad arī ir domāti tie “kalninieki” ar treknajām riepām. Pāgājušo ziemu ripinājos -15 un pa piesnigušām ielām. Ja vienīgi tu neesi retardēts hipsteris ar fiksīti. Tad gan var atsaldēt nagus stumjot un iedzīvoties pautu amputācijā tos nosaldējot apspīlētajās … hmm biksēs.

    #277414
    Tmkks
    Participant

    Tādi gadījumi, kad smird, man pašam pienācies izdzīvot tikai dažu retu reizi. Ikdienišķi braukāju ar dažādu maršrutu un tipu sabiedrisko transportu [ tramvajs not included ]. Tās retās reizes, kad smaka tiešām ir pārņēmusi visu transporta salonu, ir bijušas tās reizes, kad salonā atradās arī aromāta izdvesējs.

    Mani agrākie klasesbiedri paši ir tīrījuši transportus [ vasaras darba ietvaros ] un katra transporta tīrība ir atkarīga no personas, kas to tīra. Tie, kas ir pastāvīgi ne sezonāli darbinieki, savu darbu veic atbilstoši prasībām. Un tīrīšana notiek ne tikai vakaros, bet visas dienas garumā, tik katram transporta maršrutam tas grafiks ir savs.

    Tas, ka pirmo transporta reisu piegāna nevēlama persona, bet tīrīšana nav paredzēta līdz vakaram, nav RS vaina, bet gan minētās nevēlamās personas. Un, ja to tramvaju aizsūtīs uz tīrīšanu, nojuks grafiks un būs vairāk neapmierinātu pasažieru.

    Vismaz es tā domāju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā