Trauksmes brīdinājums no ASV!!! Jeb 3. pasaules kara sākums!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Trauksmes brīdinājums no ASV!!! Jeb 3. pasaules kara sākums!!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #281798
    Evers
    Participant

    Amīši neguļ, pārāk daudz tehnikas lai tas būtu tikai kārtējais laidiens no rūpnīcas, vai priekš mācībām, vai tikai kā papildinājums esošajiem punktiem kā Afganistāna. Smird pēc lielas klopes.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U6YFn0RnU-8[/youtube]

    #281799
    jazzer
    Participant

    Evers

    Kas tur smird ? Redzam, ka pa dzelzsceļu ved militāro tehniku. 100% zini, ka uz fronti brauc ?

    Padomju miera laikos tādus kara tehnikas ešelonus varēja redzēt gandrīz katru nedēļu. Nu, un ?

    Kur ved ? Kapēc ved ? To katrs var sacerēt kā vien ienāk prātā.

    #281800
    zemith
    Participant

    Es laikam vienīgais uzskatu lielāko daļu šī teksta par lažu? Un man laikam vienīgajam pohuj uz 3o pasaules karu 😀

    Es esmu vairāk kā pārliecināts(un man ir taisnība), ka tik drīz 3. pasaules karu mēs nesagaidīsim. Tas būs, neizbēgami, bet nejau tik ātri, vienkārši un stulbi. Precīzās detaļās neiedziļināšos.

    Es tik ceru, ka visādi raudošie, uzmanības gribošie cilvēciņi gudri nespriedīs visu laiku par šo.

    #281801
    Evers
    Participant

    Varbūt es kļūdos. Taču es pats citu iemeslu nevarēju iztēloties, neesmu dzīvojis padomijā un redzējis ikdienišķus kara tehnikas ešelonus.

    #281802
    ruukjis
    Participant

    Un tu arī esi vienīgais, kam ir problēmas ar lasīšanu…

    #281803
    Participant

    Karš arī izposta kultūru.

    Vispār vajadzētu tevi iesūtīt karā.

    #281804
    Participant

    Karš pats par sevi ir noziegums.

    Par stresa trūkumu vari pamatot?

    #281805
    dzhonsons
    Participant

    Būtu diez gan amizants skats, kā Elvijs aizelsies skrien, turot rociņās, kuras savā mūžā to vien redzējušas kā Samsung GS2 utmldz., genofonda attīrīšanas tooli 😀

    #281806
    Participant

    Džonson, manas domas, tik negribēju nevienu aizvainot. 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā