Triatel izjūt klientu trūkumu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Triatel izjūt klientu trūkumu

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #261433
    bumbulis
    Participant

    KristoZ wrote:

    Aizdomīgie, apmierinātie Triatel “klienti”. :seeker:


    Tok to pašu nodomāju. 😀

    #261434
    MCBoss
    Participant

    Apmierinati ir tie kas pashi nemaksaa 😀

    #261435
    Civillais
    Participant

    Sūds tas Triatels ir, ātrums nekāds un stabilitāte ar nekāda-modēms katru reizi jāpārstatrē sēžoties pie datora.. tas pats kas kādus 90 ls maksā. Uz līguma viņi mani dabūja, gribi tikt vaļā-maksā līgumsodu…

    #261436
    delta128
    Participant

    No visiem paziņām, kam triatels jelkad ir bijis, neviens nav bijis pat attāli apmierināts. Interesanti, ka visi apmierinātie klienti iekomentēja ar tik īsu laika atstarpi.

    #261437
    samurajs
    Participant

    Un interesanti, kā apmierinātie klienti visi no 1 IP postējuši? 😀 Nujā – visam Triatel tīklam tikai 2 IP pavisam ir 😀

    #261438
    jurgis_l
    Participant

    Viss jau būtu labi ar tiem LMT, Tele2 un citiem līdzīgajiem, ja ar zonu nebūtu problēmas. Ja LMT mājās zona ir tikai stāvot uz vienas kājas uz krēsla, blakus ledusskapim un ar vienu roku pie griestiem turoties, tad varbūt arī internets būtu normāls, bet lietot to ātrumu, ko GPRS nodrošina, paldies, nē.

    Cenas, protams, viņiem ir labas visiem, bet ar zonu pašvaki un ko man dod tie daudzie lētie gigabaiti, ja ar to superlēno internetu pat gigabaitu pa mēnesi nevaru paspēt iztērēt.

    Tā nu sanāk, ka Triatel pagaidām ir vienīgais, kas spēj kaut cik ciešamu netu nodrošināt. Tiesa gan, galīgi ne lēti, bet nu vismaz ir. Lattelehlams pateica – nolieciet 5 kilolatus un ieraksim jums to pusotru kilometru drāti uz mājām. Citiem, kas rajonā piedāvā bezvadu internetus, vajag, lai no mājas varētu kādu no viņu torņiem redzēt. Tos arī neredz.

    #261439
    eelektro
    Participant

    fuii triatel ir dārgs suuds (atvainojos) 😀

    ja aju es pa 7.55 Ls visu mēnesi varu neierobežoti ar ātrumu 3,6Mbit sec sedet ar Okarti tad nu atvaino :D:D kats vel triatel >:(

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā