Trojan Win32.Virut

Sākumlapa Forumi Software Windows Trojan Win32.Virut

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208380
    ob1
    Participant

    Kopējot failus nekādu infekciju nevar noķert. Autorun disable, lai startupā neielien.

    P.S. WerNeo – atkal vienā frontē? 🙂

    #208381
    WerNeo
    Participant

    ob1. Nevis vienā frontē, bet pret muļķībām.

    #208382
    Andress
    Participant

    WerNeo wrote:

    Andress. 🙂 Parādi man lūdzu kaut vienu w32.virut modifikāciju, kura palaižas pati no cita HDD, nepalaižoties autorun. 🙂


    Pērle. Š itie kādreiz no autiņiem izkāps? 🙂

    Tu man mošk uzstādi udeņraža bumbu sev guļamistabā un nodemontrē kā darbojas? 🙂

    WerNeo wrote:

    Tīklu sistēma viņam.

    Bērns laikam nezin kas ir grupēšana SAN tīklos. 🙂

    Knowledge fail…

    #208383
    ob1
    Participant

    Andress, Ñ‚Ñ‹ неправ…

    #208384
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Andress, Ñ‚Ñ‹ неправ…

    Pamato…

    Quote:

    Newer versions of this virus are released frequently, so it’s highly recommended to keep the virus database up to date.

    #208385
    ob1
    Participant

    Velreiz – kopējot failus infekciju nevar noķert. Vienīgais veids inficēties ir caur autorun.inf, tāpēc to vajag disablēt.

    Kas te nav skaidrs? Vai arī kaut kam nepiekrīti?

    #208386
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Velreiz – kopējot failus infekciju nevar noķert. Vienīgais veids inficēties ir caur autorun.inf, tāpēc to vajag disablēt.

    Kas te nav skaidrs? Vai arī kaut kam nepiekrīti?

    B***d, es tos failus pēc kopēšanas arī grasos izmantot… Ne utilizet, tostarp ari EXE failus, kuri savukārt ir jātīra. Tad pec tavam domām man cietni vienkārši pieportēt pie cita pc un pārnest failus tur, un ķip, nekas nenotiks ja nebūs ieslēgts autorun? Tu maz saproti, ko runā? PSC PSC tas draņķis izplatās arī pa citiem ceļiem, ne kā autorunos iekš CD or Zipiem or HDD. Ak dies`…

    EDIT: pie tam, ja jau esi tik ģeniāli attapīgs specs, tev nu gan vajadzētu zināt par to, ka d-vir parasti ir neatkarīgi no platformas bet ne vides, tb parnesot inficetu failu uz veselu sistēmu tiek inficēta arī tā 🙂

    #208387
    ob1
    Participant

    Hmm, a pa kādiem ceļiem tas draņķis izplatās?

    #208388
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Hmm, a pa kādiem ceļiem tas draņķis izplatās?

    Da atkuda es zinu! Ej pajautā to tam kurš viņu izveidoja. Izplatīties var da kaut caur tiem pašiem Web exploitiem, to pašu kodu taču var pielāgot da hwz vien kam, un izplatības veids mainās… Mutācija, uzlabošana, sauc kā gribi jopt…

    Manis pēc, ja esi galvā tērēts, drošinies ar saviem autoruņu effektiem, bet privāti, pie sevis. Man personigi nav laika p****ies lieku stundu ar vēl vienas kastes tīrīšanu 🙂

    #208389
    ob1
    Participant

    Nē, vienkārši interesanti, varbūt kāds ir atradis jaunu veidu kā izplatīt vīrusus.

    A to es kā muļķis jau vairākus gadus inficētos diskus slēdzu pie darba kompja, lai nokopētu failus… neko gan līdz šim tādā veidā neesmu noķēris, arī tad, kad sēdēju bez antivīrusa…

    😀

    #208390
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Nē, vienkārši interesanti, varbūt kāds ir atradis jaunu veidu kā izplatīt vīrusus.

    A to es kā muļķis jau vairākus gadus inficētos diskus slēdzu pie darba kompja, lai nokopētu failus… neko gan līdz šim neesmu noķēris, arī tad, kad sēdēju bez antivīrusa…

    😀

    Esi dzimis zem ÄŒaka Norisa zīmes…

    EDIT: Lab, beidzam šo diskusiju, dažiem ir arī nakts dzīve, neskaitot ikdienišķu RAM`a pulēšanu un dzeses tīrīšanu. 🙂 Tāpat man domāt tev diezgan maz aizgāja no tā visa, ko es pateicu. 🙂

    #208391
    ob1
    Participant

    Andress wrote:


    Esi dzimis zem ÄŒaka Norisa zīmes…


    Par džedajiem neesi neko dzirdējis? 😀

    #208392
    aoma
    Participant

    Jāpiekrīt Andressam, ir nācies sastapties ar zarazu, kas sevi kopē pat offlainā uz visiem datu nesējiem, kas vien ir pievienoti, ka tikai kompis ieslēgts – no Linux Live CD bija smuki redzams, kā tas draņķis sevi atjauno, dzēs cik gribi. Beigu beigās jau tiku galā, bet savu flašku, kur man parasti visi remonta tūļi glabājās, nācās drošības pēc noformatēt, lai neatnestu to figņu mājās.

    #208393
    ob1
    Participant

    Aoma, kāds paraugs nav saglabājies? Būtu interesanti pārbaudīt…

    #208394
    gaziks52
    Participant

    oooo Viruts …. šitai man stāv iecepts uz CD

    [img]https://img21.imageshack.us/img21/2503/capturezzx.png[/img]

    #208395
    Mr.Death
    Participant

    o.0 Kas tie mlje divi pa antiviirusiem, kas nespeej pat virutu atpaziit? :>

    #208396
    Andress
    Participant

    ob1 wrote:

    Aoma, kāds paraugs nav saglabājies? Būtu interesanti pārbaudīt…

    Visi džedaji ir apmāti pašnāvnieki?

    #208397
    drunk_lizard
    Participant

    aoma wrote:

    ir nācies sastapties ar zarazu, kas sevi kopē pat offlainā uz visiem datu nesējiem, kas vien ir pievienoti, ka tikai kompis ieslēgts – no Linux Live CD bija smuki redzams, kā tas draņķis sevi atjauno, dzēs cik gribi.


    khmmm

    emmm

    2 vai 3 polsji uz galvu pirms tam?

    aprakstiitaa situaacija nav iespeejama pat teoreetiski….

    par andersa un dzjedaja striidiem. anderss, ko var izdariit NEAKTIIVS viiruss? tas ir tikai koda gabals uz datu neseeja un viss. ja ljaundabiigaa koda palaisjana nav garanteeta ar startupa vai regjistra ierakstiem, tad jams var svaidiities uz dakja cik grib :> nee, nu protams, ka teoreetiski to var iedarbinaat arii attaalinaati, cxaur kaadu ievainojamiibu brauzerii, tiikla protokolaa etc, tomeer – vai nav par sarezgjiitu un lieki veidot skriptu, kursj meklees iespeejamo viirusu un tad to iedarbinaas, nekaa izmantojot to pasju caurumu garanteeti ielaadeet jaunu?

    ;>

    #208398
    Andress
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    par andersa un dzjedaja striidiem. anderss, ko var izdariit NEAKTIIVS viiruss? tas ir tikai koda gabals uz datu neseeja un viss. ja ljaundabiigaa koda palaisjana nav garanteeta ar startupa vai regjistra ierakstiem, tad jams var svaidiities uz dakja cik grib :> nee, nu protams, ka teoreetiski to var iedarbinaat arii attaalinaati, cxaur kaadu ievainojamiibu brauzerii, tiikla protokolaa etc, tomeer – vai nav par sarezgjiitu un lieki veidot skriptu, kursj meklees iespeejamo viirusu un tad to iedarbinaas, nekaa izmantojot to pasju caurumu garanteeti ielaadeet jaunu?

    ;>

    Un kā ar aktivizaciju pie faila atvēršanas/lasīšanas/palaišanas? 🙂 Ka jau teicu, labāk mazliet nodrošināt savu dibencaurumu nekā pēc tam vilkt baļķi ārā no tā. 🙂

    #208399
    aoma
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    khmmm

    emmm

    2 vai 3 polsji uz galvu pirms tam?

    aprakstiitaa situaacija nav iespeejama pat teoreetiski….

    ;>

    vari smieties, bet kā izskaidrosi situāciju – 2 HDD, 4 partīcijas, katrā 3 inficēti faili, kas smuki nomaskējušies par sistēmas failiem – uz diska saknes, Volume Information un Recicler mapēs, iztīru vienu partīciju, tad nākamo, beigās paskatos pirmo – ir viss atpakaļ kā bijis.

    ob1, nē, nepaturēju sev eksemplāru 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Tēma ‘Trojan Win32.Virut’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā