Trojan Win32.Virut

Sākumlapa Forumi Software Windows Trojan Win32.Virut

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208400
    WerNeo
    Participant

    Andress wrote:


    Pērle. Š itie kādreiz no autiņiem izkāps? 🙂

    Š o es uzskatu par noteikumu pārkāpumu.

    Andress wrote:


    Bērns laikam nezin kas ir grupēšana SAN tīklos. 🙂

    Š o arī.

    #208401
    drunk_lizard
    Participant

    aoma wrote:

    no Linux Live CD bija smuki redzams, kā tas draņķis sevi atjauno, dzēs cik gribi.

    aoma wrote:


    vari smieties, bet kā izskaidrosi situāciju – 2 HDD, 4 partīcijas, katrā 3 inficēti faili, kas smuki nomaskējušies par sistēmas failiem – uz diska saknes, Volume Information un Recicler mapēs, iztīru vienu partīciju, tad nākamo, beigās paskatos pirmo – ir viss atpakaļ kā bijis.


    nu izbeidz

    tu gribi teikt, ka tu no linux vides izdzees kaadu failu ntfs sisteemaa un tas pats no sevis atjaunojas?

    labaak salaapies

    nee, nu protams, ja tu tos failus izdzeesi, bet neidzdzeesi avotu un regjistra ieraskstu, kursj palaizj pirmavotu, tad, protams, iedarbinot win faili buus atpakalj :>

    kas tad to nezin ;>

    aoma wrote:


    2 HDD, 4 partīcijas, katrā 3 inficēti faili, kas smuki nomaskējušies par sistēmas failiem – uz diska saknes


    un tiesji par sjito…

    tev gan diivaina sisteema, mhhhh, izpletusies uz 2 hdd un 4 partiicijaam :>

    #208402
    WerNeo
    Participant

    Andress. Atkārtoju jautājumu (uz pirmo jautājumu atbildi nesaņēmu). Pastāsti/parādi, kā sauc w32.virut modifikāciju, kura palaižas pati no cita HDD, nepalaižoties autorun?

    Un kā papildjautājums.. No kurienes pieņēmums, ka es nezinu, kas ir Storage Area network? No tā, ka piekritu Ob1 ieteikumam? Domāju, ka tev tomēr ir kāds dators, kuru vari izmantot neapdraudēti (pat pie visapdraudētākajām lietām).

    #208403
    aoma
    Participant

    Jau sirmā senatnē daži filozofi bija atklājuši savdabīgu patiesību:

    “ja es tevi nepazīstu – tātad tevis nav”

    #208404
    Andress
    Participant

    WerNeo, ej un Googlē, tādi kā tu by default nonak manā ignorlistē, skaidrot es tev neko netaisos, gribi skaidroties, ej uz 5. klasi un mācies . 🙂

    aoma wrote:

    Jau sirmā senatnē daži filozofi bija atklājuši savdabīgu patiesību:

    “ja es tevi nepazīstu – tātad tevis nav”

    +1

    #208405
    WerNeo
    Participant

    Andress. Cik zinu, 5. klasē nemāca par vīrusu izplatīšanās veidiem. Es neskaidrojos, es diskutēju. 🙂 Tu izteici apgalvojumu, es tev lūdzu, lai man pierādi savu “patiesību”. Uz to tu reaģē agresīvi un mētājies ar apvainojumiem.

    aoma wrote:


    vari smieties, bet kā izskaidrosi situāciju – 2 HDD, 4 partīcijas, katrā 3 inficēti faili, kas smuki nomaskējušies par sistēmas failiem – uz diska saknes, Volume Information un Recicler mapēs, iztīru vienu partīciju, tad nākamo, beigās paskatos pirmo – ir viss atpakaļ kā bijis.

    ob1, nē, nepaturēju sev eksemplāru 😀

    Tavs eksemplārs būs sēdējis MBRā un inficēti abi HDD (galvenā problēma, ka “mastera” MBRs inficēts). Ja “masters” nav inficēts, tad inficētais “sleivs” (nepalaižot autorun) neinficēs sistēmu.

    #208406
    prusaks
    Participant

    Vari mēģināt satīrīt ar kādu av. Ieraksti googlī: “tavs_mīļākais_av” rescue disk. Novelc ISO, ieraksti diskā un palaid. Teorētiski vajadzētu varēt attīrīt, bet praktiski nepateikšu.

    #208407
    Foxsk8
    Participant

    Eu džeki, nomierinās, risiniet iekš PM.

    #208408
    Andress
    Participant

    WerNeo wrote:

    Es neskaidrojos, es diskutēju. 🙂 Tu izteici apgalvojumu, es tev lūdzu, lai man pierādi savu “patiesību”. Uz to tu reaģē agresīvi un mētājies ar apvainojumiem.

    Pieradi, ka mana patiesība nav patiesība, tad so farsu varēsim saukt par diskusiju, ne tava neobjektīvā viedokļa massīvu uzspiešanu citiem. 🙂 Diskusijas beigas.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Tēma ‘Trojan Win32.Virut’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā