TV mājās – ko izvēlēties?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais TV mājās – ko izvēlēties?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149975
    treshais
    Participant

    Sveiki!

    Tad nu beidzot izdomāju, ka mājās televizoram varētu pieslēgt vairāk kā 3 kanālus, bet vajag laikamjau jūsu palīdzību. Man ir HD(720p) TV un pa retai reizei nolūrēju kādu filmu uz tā vai arī fonā kādu Latvijas TV. Tā kā reklāmas te visapkārt, un piečuku mēnesī varu atļauties šādam priekam, vajag padomu – ko slēgt.

    Respektīvi cik noprotu ir pieejami vairāki varianti, t.i.:

    1) izzi – https://izzi.lv/lv/televizija <--skatos sanāk kādi 12Ls(interesētu mūzika, pamatpakete, zinātne, HD). It kā jau ir ok, bet te pirms pāris mēnešiem panesās sarunas, ka izzi principā ir baigais sūds un šamo internets pieejams apmēram trešdaļu no tam paredzētā laika (2 no 3 dienām neiet). Kā ir ar TV - rāda vai ne? 2) baltcoms – https://baltcom.lv/lv/ <-- 100 programmas 13Ls cenā. Cik noprotu nav HD, un no tām 100 pieejamajām kādas 10 ir skatāmas. Par baltcom man ir atmiņas ka šamie jau ļooooti ilgi tirgū grozās, tātad jābūt kvalitatīviem, right? 3) lattelecoms – tā, šeit ir interesantāk. Kā bonusu skatos, ka esmu LTC interneta leitotājs (bet ne jau es apprecējies ar viņiem, varu iet pie kā vien vēlos), bet ar viņiem atkal ir neskaidrība. Tepat apaksā ir virzemes TV reklāma, sanāk 7Ls par 30 kanāliem, kuri principā neslikti, bet nav pilnīgi. Vēl skatījos ir tāda iespēja: https://interaktivatv.lv/

    Kas, cik noprotu ir vietējais TiVo, tikai apdrukāts ar lattelecom simboliem, pareizi? Kāds šamo kastīti ir lietojis, izskatās forša?!

    Ok, es te ilgi un dikti varētu drukāt un diskutēt, bet īstenībā mani interesē viens – kurš ko lieto. Esam apmierināti vai ne, jo kā jau letiņam pienākas – iegrābties negribas!

    #217582
    WerNeo
    Participant

    Bija IZZI, atteicos, kad 3 reizes 2 mēnešu laikā palielināja maksu par pakalpojumu (apnika).. Zuda TV kanāli ik pa laikam. Nevarēju būt pārliecināts, ka varēšu noteiktā laikā redzēt konkrētu raidījumu(jo pastāvēja risks, ka tieši vajadzīgais kanāls šodien būs “atņirdzies”).

    Pieslēdzos Lattelekomam. Nu jau gandrīz gadu lietoju Lattelekom televīziju. Esmu apmierināts. 🙂 Ja neskaita dažas sīkas neērtības, ir ļoti normāli. Pa šo gadu vienīgi TV3 (zināmu iemeslu dēļ) ir “pazudis”. 🙂

    #217583
    shady
    Participant

    Lietoju šo te: https://www.lattelecom.lv/majai/virszemes_tv_new/ par 3,5Ls mēnesī

    => Manas prasības apmierina.

    #217584
    Kefīrs
    Participant

    Man ir IZZI… Kvalitāte galīgā dir*ā. Lattelecom būtu labs, bet neredzu ka TV6 būtu kautkur pieejams. 🙁

    #217585
    Andress
    Participant

    Man ir IZZI, 50 kanāli + latvijas kanali, nesudzos itkā, bet TV skatos labi ja stundu dienā un tad caur TV tuneri so varbūt arī nemanu ka kkas nav tā kā ir 🙂 Bet nu rekomendētu es tomēr ņemt Viasat or smthin like that.

    #217586
    ob1
    Participant

    Lietoju Lattelekom ( https://interaktivatv.lv/ ). Nesūdzos. Sieva skatās Viasat, arī negrib neko citu.

    Gaumes jautājums.

    #217587
    opijs
    Participant

    Man pašam ir viasats. Kanālu daudz un labi (VSB!!) maksāju9,90ls/mēn. ir ļoti pierasts, un kamēr man neko labāku neviens nepiedāvā, neko citu ņemt netaisos.

    #217588
    m_janis
    Participant

    Andress wrote:

    Bet nu rekomendētu es tomēr ņemt Viasat …

    Lai nu ko, bet Viašrotu ieteikt :D. Pat lielākajam ienaidniekam nenovēlētu ar šiem sapīties. Atcerieties šos vārdus, kad gribēsiet atteikties no viņu pakalpojumiem, vai atrisināt kādu nopietnāku problēmu :devil: .

    Ja nav iespēja pašam uzlikt šķīvi, tad Lattelekom virszemes TV, būs tur arī TV 3 (interaktīvai ir +, ka var šo to ierakstīt un paskatīties vēlāk, – kvalitāte stipri atkarīga no telefona līnijas).

    #217589
    _Mo3_
    Participant

    arī nesen pieslēdzu LTK interaktīvo TV. It kā īpaši sūdzēties nav par ko 🙂 tagad jau vel līdz 31. decembrim ir paplašinātā paka par velti, kamēr tie tur ņemās ar to TV3, bet nu tas tā, tāpat tajā paplašinātajā pakā nekā jēdzīga nav 🙂 kvalitāte kopumā ir ok. HD kanāls ir tikai viens – Discovery HD, kas pie tam jāpasūta atsevišķi pa 1.90Ls 🙂

    #217590
    girtss
    Participant

    Arī esmu Interaktīv’as TV lietotājs ar Mājas interneta ekonomisko paku. Vēl neesmu sūdzējie 🙂

    #217591
    opijs
    Participant

    “Lai nu ko, bet Viašrotu ieteikt :D. Pat lielākajam ienaidniekam nenovēlētu ar šiem sapīties.”

    Te tu pāspīlē..Viasats ir tīri ok, un it sevišķi kanālu ziņā!

    #217592
    WerNeo
    Participant

    opijs.. Kanālu ziņā ir ok. Tomēr, kad vēlies atteikties no viņu pakalpojumiem (vienalga, kāda iemesla dēļ), pat pēc tam, kad līgums “it kā beidzies”, sākas vairākkārtēja rēķinu saņemšana ar neizskaidrojamiem cipariem (tā ap 40-50Ls) – ķipa sods. Un vairākkārtējs. 🙂 Vairāki pazīstami cilvēki dabūja karot pat līdz gada garumam…

    Tāpēc. Silti iesaku, ja kāds grib atteikties no Viasat, sūtiet uzreiz viņiem ierakstītu vēstuli, nevis zvaniet. 🙂

    #217593
    nevertell
    Participant

    Ja tev ir em peg 4 dekoderis iebūvēts, ņem LTC dvb-t, būs tev diskoverī eič dī un nevajadzēs pretīgu kasti. Vienīgais, kas riebjās ir tas, ka nav ne tē vē 3 un tē vē 6, kurus bieži skatos.

    Pašam ir baltkoms, bet tam ir pretīga kaste, pakāsta tālvadība, 120 kanāli, no kuriem skatos max 14, un NAV hā dē.

    Ja gribi nopietni ņemties ar hā dē materiālu, vari meklēt zinošus cilvēkus, kas tev uzliks riktīgu šķīvi, drīmboxu un sastellēs visu kopā, tikai tas maksās nedaudz vairāk, nekā tu gribētu tērēt.

    #217594
    WerNeo
    Participant

    nevertell. LTC virszemniekam līdz interaktīvajai vēl tālu… par eič dī pat nerunājot. Pagaidām tā Lattelekoma virszemes digitālās televīzijas kvalitāte vēl dikti apšaubāma.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā