TweakNow Regcleaner 5.2 – ļauj savam datoram uzelpot

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti TweakNow Regcleaner 5.2 – ļauj savam datoram uzelpot

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151424
    Element
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1891_tweaknow_2.jpg[/imgl] Domāju gandrīz katram zināms, ka reģistrs ir sirds un dvēsele jebkurai Windows sistēmai.

    Reģistrs ir sava veida datubāze, kurā tiek uzkrāti un saglababāti visi datora uzstādījumi un opcijas.

    Tas satur informāciju, kas kontrolē to, kā darbojas visa Windows sistēma – Hardware, programmas, aplikācijas, lietotāji… Mūsdienās lielākā daļa programmu izmanto Windows reģistru, lai tur saglabātu savu konfigurāciju un citus svarīgus tās darbībai nepieciešamus datus.

    Kad lietotājs veic kādas izmaiņas sistēmas darbībā vai instalē kādu programmu, tad visas izmaiņas atspoguļojas un saglabājas reģistrā. Uzstādot kādu programmu, tiek izveidoti jauni reģistra ieraksti. Š ie ieraksti, protams, tiek automātiski izdzēsti, kad lietotājs atinstalē programmu. Diemžēl tas ne vienmēr strādā kā vajadzētu. Bieži dažādas programmas nespēj izdzēst savus reģistra ierakstus pat pēc programmas pilnīgas atinstalācijas.

    Pēc ilgāka laika, kad tiek uzstādītas un dzēstas daudzas programmas, Windows reģistrā paliek daudz novecojušu ierakstu. Š ie ieraksti ievērojami palielina Windows reģistra lielumu, tādejādi paildzinot datora startēšanās laiku un samazinot ātrdarbību.

    Tas tāpēc, ka Windows ir nepieciešams vairāk laika, lai ielādētu, meklētu un lasītu datus no reģistra.

    Lai saglabātu sistēmas ātrdarbību un veiktspēju, ir ieteicams periodiski tīrīt Windows reģistru no liekajiem un novecojušajiem ierakstiem.

    Paša reģistra uzbūve ir diezgan sarežģīta, tāpēc manuāli labot un dzēst reģistra ierakstus nebūtu ieteicams.

    Tādam gadījumam var noderēr kāds no ‘reģistra tīrītājiem’.

    Š odien apskatā viens no viņiem- TweakNow Regcleaner 5.2 – bezmaksas programma ātrai un efektīvai Windows reģistra tīrīšanai un sakārtošanai.

    Protams, TweakNow Regcleaner ir ne tikai reģistra tīrītājs un kārtotājs.

    Lai arī galveno uzdevumu, kam šī programma ir paredzēta – reģistra tīrīšana – tā veic lieliski, tās komplektā ietilpst arī daudz citu noderīgu palīgprogrammu.

    Programmas sastāvā ietilpst tādas noderīgas funkcijas kā – cietā diska attīrīšana no liekajiem (*.tmp,*.bak, *.chk…) failiem, disku un direktoriju analizators (uzskatāmi parāda, cik daudz vietas, un kur uz cietā diska katra mape aizņem).

    Ar Regcleaner varam arī analizēt, pievienot un dzēst Windows Startup ierakstus un procesus, kā arī atinstalēt jebkuru programmu uz datora drošā veidā, skaidri zinot, ka nepaliks nekādu lieku failu, ierakstu un neradīsies nekādas kļūdas sistēmas darbībā.

    Regcleaner arī uzrāda noderīgu informāciju par jūsu sistēmu kopumā – piemēram, operētājsistēmas versiju, datus par cieto disku un tā partīcijām, procesoru, atmiņu, mātesplati, video karti – līdzīgi kā to dara Everest.

    Jaunumi TweakNow Regcleaner 5.2 versijā:

    Paroles atbalsts, lai novērstu neatļautu RegCleaner izmantošanu

    Open Office 3.x atbalsts

    Windows log failu atbalsts

    Windows Error Reporting atbalsts

    Chkdsk File Fragments atbalsts

    Memory Dumps atbalsts

    Salīdzinot, piemēram, ar diezgan populāro CCleaner , TweakNow Regcleaner uz tās pašas sistēmas (Windows XP SP3) atrada daudz vairāk kļūdu reģistrā, kā arī tā ātrdarbība izrādījās krietni labāka.

    Kā paši autori saka, viņu programma izmanto sarežģītu algoritmu, kas precīzi nosaka, kuri reģistra ieraksti un sistēmas faili ir vajadzīgi, un kuri – nē.

    Jāpiemin, ka programma automātiski izveido rezerves kopijas visām lietotāja darbībam. Ja gadījumā kaut kas nesanāk, varam visu atgriezt atpakaļ.

    Lejupielādēt Tweaknow Regcleaner 5.2

    Spriedums: Vienkārša, ērta un galvenais – bezmaksas programma Windows reģistra tīrīšanai un sistēmas ātrdarbības uzlabošanai.

    #238315
    arturs24
    Participant

    varbut no bezmaksas labs bet izmantoju https://www.wisecleaner.com/

    #238316
    usins
    Participant

    Kā zini, ka bija vairāk kļūdu?

    Piemēram Malwarebytes labāk atrod reģistru kļūdas un izlabo tās uz noklusētajām Windows vērtībām, tā, ka vīrusi nespēj darboties un tiek dzēsti

    #238317
    Element
    Participant

    usins wrote:

    Kā zini, ka bija vairāk kļūdu?

    Piemēram Malwarebytes labāk atrod reģistru kļūdas un izlabo tās uz noklusētajām Windows vērtībām, tā, ka vīrusi nespēj darboties un tiek dzēsti


    Notestēju abus gandrīz vienlaicīgi un uz manas sistēmas TweakNow atrada vairāk kļūdas.

    Malwarebytes – zināms un labs tūlis, taču to lietoju mazliet citos nolūkos 😉

    #238318
    cracks
    Participant
    #238319
    Imhoteps
    Participant

    Paātriniet-optimizējiet? Доиграетесь товарищи 😀

    #238320
    Toggo
    Participant

    Paldies par iespēju lejuplādēt šo progu, biju jau dzirdējis par tādu un likās, ka Malwarebytes ir labāka – kļūdījos!

    #238321
    KristoZ
    Participant

    Ou, jē. Š is atrada veselus 4 :warn: ierakstus. (Turpretī WinASO izstrādājums – 109, CCleaners – 13, un te iepriekšminētais Wise Registry Cleaner – 153.) Tas tā, rupji salīdzinot.

    #238322
    Willis
    Participant

    Nu ta beidzot ! 🙂 RAKASTS par nopietnām lietām, par Windows ! 😉

    Nopietni, man patika, es par Windows progām lasītu 25 stundas diennaktī .

    #238323
    Element
    Participant

    KristoZ wrote:

    Ou, jē. Š is atrada veselus 4 :warn: ierakstus. (Turpretī WinASO izstrādājums – 109, CCleaners – 13, un te iepriekšminētais Wise Registry Cleaner – 153.) Tas tā, rupji salīdzinot.


    Kristoz, varbūt ir vērts ar Regcleaner paskenēt sistēmu iekš Expert Mode? Domāju atradīs daudz vairāk.

    Kā jau iepriekš minēju uz manas testa sistēmas šī programma atrada daudz vairāk reģistra kļūdu salīdzinot ar CCleaner! Citiem rezultāti var radikāli atšķirties, īpaši , ja skenējot ar citu programmatūru , esi jau kļūdas salabojis :lala: :lala:

    #238324
    PEDOBEAR
    Participant

    Mmmm jā, par vēlvienu krāsainu un daudzsološu mēslu vairāk. Gut, gut. Starpcitu, Element, tas Malwarebytes mēdz netīšām ieslēgt iekš Windows XP dažus atslēgtos “Security Center” iestatījumus, kā arī uzskata par kaitīgiem manuāli uzstādītus DNS ierakstus (vismaz 2 veidu Latvijas ISP cik esmu testējis) ip konfigurācijā. Vislabākās ir paša rokas! (*)

    Cik man nav nācies pēc šitiem te mēsliem klausīties, ka kādam “iet skype un neiet internets”, kā arī “kur pazuda mana pārlūkprogrammas vēsture?”. Lielākoties paši lietotāji arī ir pie vainas – uzliek tos dranķus un tad sūdzās.

    #238325
    elvisburdajs
    Participant

    Vairāk ļaunuma nekā labuma, no tām reģistru tīrīšanas programmām.

    #238326
    samurajs
    Participant

    Ar visiem tiem regcleaner tūļiem praksē nekādu lielu ieguvumu neesmu guvis. Esmu CCleaner cienītājs. Pēc tīrīšanas ar to ap sirdi jau paliek siltāk, bet nekāds reāls Win ātrdarbības pieaugums nav novērots. Ja nu kādam galīgi tas reģistrs aizkaksnīts, tad varbūt.

    Fiška var labi noderēt tad, kad vīrusu pēdas jālikvidē.

    #238327
    drunk_lizard
    Participant

    rakstaa ir sarakstiita kaudze ar glupiibaam. pie kam tiek ieteikts pilniigi nevajadziigs meesls, kas, kaa likums, ir tas pats kaa granaata meerkakjim.

    atseviskji samurajam.

    juus tur mazohisti esat? no saakuma firefoxiti par moderu, tagad sjito mazgadiigo vunderkindu…

    pievienojiet veel jaunzemu, mopsi un robcjiku.

    #238328
    remarco
    Participant

    Rocinjas kungi, tikai rocinjas.

    Diemzheel pieredze raada ka ne viss ir zels kas spiid un nesaprotamie uuber rezultaati man nekad neviesh nekaadu uzticiibu. esmu pieredzeejis ne tikai dns nodzeeshanas utt , bet arii mistiskas atsleegas (ierakstus) kas nu nekad uz manas kastes nav bijushi un nebuus…

    Uzskatu ka shiis programmas kalpo nauvu datorlietotaaju acu aizmaaleeshanai. Diemzheel cilveeki tic visam ko taa kaste paraada ekraanaa. 🙁

    atvainojos, shai kastei nav uzstaadiitas garumziimes esmu ciemos 😀

    negribas uzbasteis ar savu laipniibu . ja cilveekam taa ir eerti.:)

    #238329
    RicoPico
    Participant

    Ojā! Jāpiekrīt vien d_l teiktajam. Tādu patiešām vērtīgu jēgu es nesaskatu tajos reg-klīneros.

    Un par Element iecelšanu vecākā lietotāja statusā- WTF?

    Par kādiem nopelniem vispār tiek piešķirtas tās pakāpes?

    #238330
    reGative
    Participant

    ehhh, mīlīši, ja jums sāk bremzēt windows, vienkārši to pārinstalējiet. Man reiz kāds teica, ka vecu, nolietotu atkritumu spaini nevar atjaunot, uzsmaržināt un pateikt, ka tas ir jauns. Labāk ir paņemt 1Ls, aiziet uz tuvāko saimniecības preču veikalu un nopirkt jaunu atkritumu spaini. Tāpat ar Windows. Man visu laiku kādreiz bija windows Vista. Sāka bremzēt, nerātni uzvesties. Mana rīcība bija sekojoša – par 1Ls lielveikalā nopirku CD disku, tajā ierakstīju windows 7 instalāciju un pārinstalēju. Tagad sēžu uz svaiga, jauna Windows. Un ir pat labāks par perētājputnu.

    Bija gadījums, kad ar CCleaner un tur hvz kādu softu it kā iztīrīju reģistrus un tempus, un visu drazu. Nu lūk, tam datoram nācās pārinstalēt OS, jo tie ntie softi bija izdzēšu, ko nevajag. Reizēm priekš sava datora paņemu CCleaner, un bieži izmantoju windows sniegtās iespējas – defragmentācija, diska uzkopšana.

    #238331
    Imhoteps
    Participant

    Ja juzvers labo regus ar to pašu CCleaner, IR JALASA deskripšeni, nevis brutāli mehāniski “jālabo”.

    Ko lai saka – reģistrs ir vindas stiprākā un arī vājakā datubāze. *niksu conf-i un /etc ir saprātīgāki risinājumi.

    #238332
    shady
    Participant

    Pats uz win kastēm mēdzu lietot CCleaner, uzskatu to par diezgan labu programmu, rakstā minēto gan neesmu pats testējis, bet neteiktu, ka no šādām programmām nav nekādas jēgas – ir.

    Neizprotu šos pārmetumus par jauniecelto moderatoru. Vispār jau JUMS pārējiem bija iespēja, bet neviens jau nepieteicās. Par mazgadīgo gan nevajadzētu apvainot, ja nezin īstos faktus.

    Pats īstenībā meklēju sev palīgu, jo viens netieku galā ar tehnikas testiem, bet visi, kuri piesakās privāti – tikpat ātri vien nozūd.

    Uz v3 man ir vairāki projekti ieplānoti, ja kādam ir interese iesaistīties notepad.lv veidošanā, tad lūdzu piesakieties pie manis. Galvenais ir nebaidīties, prasības: atbildība, pilngadība un spēja rakstīt rakstus. Pārējo apspriedīsim privāti.

    #238333
    kuuminsh
    Participant

    lol

    Muahah

    Vadošai IT portāls atļaujas publicēt tādu fufeli.

    Raksta autoram vispār ir kaut mazākā sajēga kas ir reģistra fails ?

    :>

    A ja īsi tad viss tas par to ātrdarbību ir fufelis.

    Es atvainojos, bet tie daži baiti ko ietaupa nodzēšot ierakstus absolūt nekā neietekmē ierakstu meklēšanas ātrumu. Baidos ka ja uzblieztu objektīvu testu un mēģinātu nomērīt to ieguvumu… tad tur būtu nepieciešams ūber pulkstenis kurš mēra laiki nanosekundēs, ibo citādi to ieguvumu nevarēs piefiksēt :>

    Lohatrons lohiem.

    Kā likums, jo sūdīgāks IT speciālists, jo vairāk fano par šādiem mēsliem.

    Š ādi krapi, kā likums, ir atrodami uz sīču datoriem. Tiem jau dikti patīk mocīt winduli.

    Ta viņi tur katru nakti defragmentē disku, ik pārdienas laiž klīnerus utml.,

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā