Twitter.com jaunais sākumlapas dizains

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Twitter.com jaunais sākumlapas dizains

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149238
    daGrevis
    Participant

    Iegāju tikko twitter.com, un apžilbu… 😀 Man patīk daudz labāk nekā iepriekšējais. Žēl ka tikai sākumlapas. 🙁 Baudiet… 😀

    https://phpbbgods.org/community/download/file.php?id=102

    #206120
    Jaunzems
    Participant

    Jaunzems wrote:

    nekas īpašs, fonkcionalitāte nav mainījusies. Vecā labāk patika.


    krizdabz wrote:

    Tu smejies? Izmaiņas ir pozitīvi vērtējamas. Uzreiz saprotamas tendences un īzī meklēšana


    Jaunzems wrote:

    nezinu, man ir privilēģija būt reģistrētam lietotājam, un man pofig, kas notiek ārpusē, vai arī man ir pieraduma spēks?


    Manas domas. (saruna notikusi tai pašā twitterī)…

    #206121
    daGrevis
    Participant

    Pozitīvi! 😛

    #206122
    ehex
    Participant

    Nez man tā sākumlapa, ja godīgi pie kājas. Labāk tur iekšā kaut ko varēja uzlabot…

    #206123
    Aldis
    Participant

    Pēdējā laikā nezinu kas čivinātājam par ķibelēm, bet šad tad uznāk baigā bremzēšana staigājot pa profiliem! Tas iespējams dēļ spambotiem.. Driizaak to vareeja labot..

    Saakumlapa man skjiet katru reizi ir cita kad logojos iekshaa 😀 jo vnm.. jau automatiski uzrakstot twitter esmu ielogjies 🙂 Gluzhi tas pats uz ipod touch caur twitterfon 🙂

    #206124
    rATRIJS
    Participant

    Sākumlapa tika izmainīta, lai precīzāk atspoguļotu Twitter būtību (trendi, meklēšana). Iepriekšējā sākuma lapas versijā Twitter vairāk līdzinājās nelietderīgam štruntam, kur cilvēki visu laiku raksta, ka ēd vai kakā.

    Ja tu jau esi twitter`ī, tad tu jau zini kas tas ir un ko ar to dara – tev sākuma lapa nav jāskatās.

    Lai nu kā, turpmāk tiks uzlabots arī pats Twitter interfeiss.

    Es pats pa taisno lapā eju visnotaļ reti. Pārsvarā izmantoju TweetDeck uz PC un uz mobīlā Twibble.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā