Twitter ierakstu skaits pārsniedzis 10 miljardus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Twitter ierakstu skaits pārsniedzis 10 miljardus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150766
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_twitter_1.jpg[/imgl]Kā ziņo statistikas serviss Gigatweet, mikroblogu dienestā Twitter.com kopš tā dibināšanas izpildīti jau vairāk kā 10 miljardi “čivinājienu”. Tie ir koriģēti dati, kad no tiem izslēgts spams. Par Twitter platformas milzīgo popularitāti liecina fakts, ka patlaban ik dienas ierakstu skaits papildinās vidēji par 40-50 miljoniem.

    Sākotnēji 2007. gadā tika “sačivināti” vien 5000 ieraksti dienā. 2008. gadā šis skaitlis izauga līdz 300,000, bet 2009. gadā sasniedza jau 35,000,000 ierakstus dienā.

    Apskatīt Twitter jaunāko statistiku – šeit

    #230288
    daGrevis
    Participant

    Tas jau vairāk nav putniņš, tad ir monstrs!!! 😀

    [img]https://www.designlessbetter.com/blogless/wp-content/uploads/2008/12/whale.png[/img]

    #230289
    Crow
    Participant

    Ja to visu atmiņas vietu, izpildes laiku, komunikācijas kanālu slodzi un darbu, kas paveikts, katram jampampiņam klabinot savā twatterī visādu lažu, pārrēķinātu lietderīgā darbā vai izmaksās, krīze nemaz nebūtu notikusi :nuke:

    #230290
    Holmss
    Participant

    Tieši tas pats attiecas uz augstāk esošo komentāru 😀

    #230291
    daGrevis
    Participant

    Crow wrote:

    Ja to visu atmiņas vietu, izpildes laiku, komunikācijas kanālu slodzi un darbu, kas paveikts, katram jampampiņam klabinot savā twatterī visādu lažu, pārrēķinātu lietderīgā darbā vai izmaksās, krīze nemaz nebūtu notikusi :nuke:

    Drīzāk, ja katrs tās 10 minūtes, kurās ieraksta Twitter.com “Man garšo pelmeņi… Braucu mājās! :)” izdarītu ko lietderīgāku… Oi, tad gan būtu labi……. :seeker:

    #230292
    bezolaam
    Participant

    banalākā vieta internetā, kur katrs pļūtī lielāko sūdu, kādu vien var izspiest a=la “noskatījos avatāru”, “tikko paēdu, iešu pagulēt” utt.

    Protams, ir neliels lietāju porcents, kuru info ir lietderīga, bet pa lilam baigā miskaste

    #230293
    Jaunzems
    Participant

    bezolaam wrote:

    banalākā vieta internetā, kur katrs pļūtī lielāko sūdu, kādu vien var izspiest a=la “noskatījos avatāru”, “tikko paēdu, iešu pagulēt” utt.

    Protams, ir neliels lietāju porcents, kuru info ir lietderīga, bet pa lilam baigā miskaste


    @EdijsMajors, @rolandslakis, @BlackHalt

    #230294
    80MXM08
    Participant

    tviter, facebook, raugiem visi galīgi mēsli – domāti priekš bezsmadzeņu radījumiem

    #230295
    richX
    Participant

    visi tavi minētie ir tikai informācijas apmaiņas vortāli… tātad viss ir atkarīgs no lietotāju kompetences. Piemēram tie paši Draugiem sniedz plašas iespējas apmainīties ar noderīgu informāciju, tomēr diemžēl lielākoties tiek izmantots tikai augstāk minētajām darbībām…

    ja no tiem pašiem Draugiem.lv atmet visu lieko drazu, tad ko mēs iegūtu… samērā ērtu un erganomisku e-pasta sistēmu, tos pašus domubiedrus, kuros līdzīgi domājošie apmainās ar noderīgu informāciju, kaut ko līdzīgu forumam, kas visur pamatā darbojas vienādi. To pašu bilžu/video augšupielādi var izmantot arī kā izglītojošu un vērtīgu materiālu. Tas viss būtu teorijā, bet praksē sanāk PoKeMon variants…

    par twiter nemācēšu neko teikt, jo pats tur neesmu neko īpaši darījis, bet esmu redzējis, ka to arī izmanto, kā piem noderīgu materiālu, saitu krātuvi…

    #230296
    _Mo3_
    Participant

    Jaunzems wrote:

    @BlackHalt


    tieši BlackHalt ir viens no tiem kurš maļ tiešām kkādu “hujņu”, es viņa komentārus vispār tur vairs nelasu, man no viņa vnk galva sāp! Cik viņš ir vārījās par to 4ata figņu es vispār biju ahujā!

    P.S No lietderīgajiem tiešām varētu pieminēt @arturs, @krizdabz un @MarisRelins

    #230297
    bezolaam
    Participant

    no sabiedriba atpazīstamajiem ļaudīm @juriskazha ir visskomiskākais, neskatoties uz savu erudīciju. Tas spēj vienu un to pašu lietu ietvītot pa piecām reizēm, jautāt galīgi muļķīgus jautājumus un katru vakaru ietvītot, ka šis ies tagad gulēt, vai, ka nebūšot twiterii stundu, jo jastrada (hehe) 😀

    un tādā garā. Bet ja seko arī viņa @letanozarelv tad tas viss reizinās ar divi 😀

    #230298
    Aldis
    Participant

    ir tīri okei, katru kuram sekoju, palasu viņu komentus… u.t.t.. vai mani tas interesēs, vai nē 🙂 Pats ņemos tur ar niku @Bedre_Lv 😀 Pie reizes, popularizēju savus rakstiņus… =]

    #230299
    Dižspraudnis
    Participant

    Nelietoju un nelietošu tviteri, tā ir lieka laika iztērēšana.

    #230300
    daGrevis
    Participant

    Protams, tas “paņem laiku”… Vai es to jau teicu?? 😀 Bet tas, ko pateica richX ir zelta vārdi… ^^

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā