Ubuntu 14.04 64bit

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Ubuntu 14.04 64bit

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159745
    KlavsAnson
    Participant

    Tātad pirms mēneša bišķiņpaeksperimentēju ar Ubuntu 14.04 un uztaisīju .iso universālo DVD attēlu, kas der arī USB, bet ne par to ir stāsts, es šim .iso pievienoju tās trūkstošās detaļas, kas ļauj to izmēģināt un installēt ar visiem mp3, YouTube, flash u.t.t. priekiem bez konsoles aiztikšanas, tā sakot iesācējiem. Kā arī tam ir tikai 3 valodas – lat, rus, eng.

    Š eit arī saite uz šo brīnumu: https://www.dropbox.com/s/83qpzsau3bm00x4/Ubuntu_14.04_LTS.iso

    Vienīgais ko gribēju piebilst ir tas, ka tas .iso ir AMD64 nevis i386

    Bija arī ideja par kaut ko līdzīgu, tikai uz Lubuntu 14.04 i386 bāzes, bet biju pārāk slinks…

    #308817
    nevertell
    Participant

    Un kāpēc lai to visu nevarētu izdarīt bez konsoles arī uz standarta ubuntu ?

    Kā lai es nezinu, ka neesi tur ielicis monētu racēju vai rūtkitu ?

    Kādss tev problēmas ar flash’u un youtube’u standarta instalācijā ?

    #308818
    KlavsAnson
    Participant

    Vispār jau ubuntu-restricted-extras nav vienīgā pievienotā pakotne, šajā .iso ir arī atrodamas tādas ekstras kā pareizi konfigurēts skype, DVD filmu atskaņošana.

    Par drošību varu teikt ka neesmu nekāds programmētājs, .iso ir bāzēts uz oficiālā Ubuntu 14.04 LTS no releases.ubuntu.com , kā arī nekad neinstalēju nepārbaudītas pakotnes, visas instalētās pakotnes ir ņemtas no omgubuntu.co.uk un webupd8.org pamācībām

    #308819
    Andron MacBeton
    Participant

    Velku. Novilkc.

    Ja teu i interes, paexperimentē ar kaukādu LXDE vai XFCE variantu. Bet nau obligāt 32-bit vaidzīx. 64-bit i mūsdienās lielākoties kompj palikuš.

    Liets ko vaidzēt:

    1. Svaigs Libreoffice

    2. Firefox līdz 24. versijai, un, ja var tad, default configā browser.download.useToolkitUI uzlikc uz true

    3. Broadcom 4313 un 8168 draiveri.

    4. Pieraxtīš vēlāk, ka acerēšos.

    #308820
    Andron MacBeton
    Participant

    feverbell! ir tāda komanda kā

    Code:

    ps

    ! Ar -A keju galā parasti izmantojas.

    un vel ir

    Code:

    top

    #308821
    KlavsAnson
    Participant

    Es 32bit instalācijas iesaku datoriem ar DDR1 atmiņu un tiem datoriem kuriem ir >2Gb RAM, jo man pašam dzīvoklī stāv kaut kādā 2007. gada P4 3.0Ghz kaste ar DDR1 RAM kuru izmanto mans brālis un uz tās kastes esmu mēģinājis 64bit Ubuntu un iznākums bija daudz lēnāks nekā ar 32bit sistēmu, bet izmantojot 32bit Ubuntu to atjauninot uz kastes ar 64bit atbalstu tiek instalēts 64bit kodols, kas strādā arī ar 32bit sistēmu un nemazina sistēmas ātrumu, iespējams pat uzlabo. Tāpēc domāju, ka >2010. gada labāk der 32bit Linux nekā 64bit. Tas ir tikai mans viedoklis…

    #308822
    nevertell
    Participant

    ps aux’u vari grepot cik uziet, bet kas ir rūtkits tu tāpat nezini. Tāpat nezini, ka nav grūti uzrakstīt wrapperi vai embedot savu racēju citā procesā. Nu ko lai saka, pilnīgs mudaks.

    #308823
    KlavsAnson
    Participant

    Cik reizes man jāsaka, ka no programmēšanas maz sajēdzu, viss ko es māku ir sekot citu dotām instrukcijām, kuras es atrodu sen zināmās vietnēs un no sen zināmiem avotiem, man mana drošība internetā ir tik pat svarīga kā citu, tāpēc es netaisos riskēt un Google vai citā meklētājā meklēt kā pievienot tārpus vai citus inficēšanas veidus programmatūrai, jo es pats no tā varu ciest ielaižot tārpus savā ierīcē un dodot iespēju kādam piekļūt maniem datiem :/

    #308824
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu taisnīb jau teu ir. Cik tam “datoram” ir RAM sloti un cik ar ko jau aizjemti?

    #308825
    KlavsAnson
    Participant

    Tam datoram ir 2 RAM sloti, kuri abi ir aizņemti – viens ar 512mb RAM otrs ar 1Gb RAM, pie biosa iestatījumiem saka ka RAM strādā “dual channel mode” tātad ātrāk nekā viens RAM modulis…

    #308826
    aoma
    Participant

    Tak nepinies ar betonu, viņš Tev tādus marazmus sastāstīs, ka maz neliksies. Interneta publika joprojām atceras viņa “slaveno” xp64bit_beton_edišon, arī projektu kuce.lv, kurai dēļ nenomaksātiem rēķiniem, par laimi nogriezuši ķegumu.

    #308827
    Andron MacBeton
    Participant

    Tak aizpis savu maukasbērna klabekli un nebrauc vairs atpakaļ!

    Kropls kretīnisks gnīda. Š itādus vajadzētu ar likumu likt izšaut, vēlams, pirms vairojas.

    #308828
    KlavsAnson
    Participant

    Ja kādam vajag specifiski pielāgotu kādas Linux distribution instalāciju, rakstiet pa PM!

    #308829
    Andron MacBeton
    Participant

    Es jau teu uzraxtij ko vajag. Bet nu to tavu 1. versiju vel nesu notestējis. Nebija flashkas. Š odien obligāti notestēšu.

    Tas mēsls ir ar to tizlo Desktopu! Uztaisi tak ar normālu desktopu!

    #308830
    Andron MacBeton
    Participant

    Nuss? Top?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā