Ubuntu instalēšana no SD kartes

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Ubuntu instalēšana no SD kartes

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150583
    bluebird
    Participant

    Vārdu sakot novilku Ubuntu. Paskatījos kas man labs ir no tukšām matricām, bet nevienu neatradu. USB flash arī nav, tad nu atradu atvilknē SD karti = 1GB. Vai ir iespējams uzinstalēt Linux no SD kartes?

    Negribās uz veikalu pēc tām matricām.

    #227864
    TokRa
    Participant
    #227865
    bluebird
    Participant

    Š is ir tas pats laikam ko man vajadzēja, tikai ENG.

    https://help.ubuntu.com/community/Installation/FromUSBStick

    Bet nu jā! Jāiet uz veikalu pēc matricas, jo izrādās tajā SD kartē neko nevar ierakstīt, jo ir nolūzis tas mazais slēdzītis, kas bloķē, lai nevar izdzēst 🙂

    #227866
    Aldis
    Participant

    Tev ļoti neveicas! 😀 Protams viss ērtāk jau instalēt no diska, ja ir pieejams CD aparāts! 🙂

    #227867
    Evers
    Participant

    https://unetbootin.sourceforge.net/

    ideāls rīks, tikai pārliecinies vai bios atbalsta “boot from USB”

    #227868
    aoma
    Participant

    Aldis, man taisni otrādi, ērtāk liekas no fleškas – pati instalācija noris ātrāk, arī sagatavot var dažās sekundēs, pat iekšā esošie faili netraucē, ja vietas pietiek, atšķirībā no windows instalācijas.

    #227869
    bluebird
    Participant

    Aldis wrote:

    Tev ļoti neveicas! 😀 Protams viss ērtāk jau instalēt no diska, ja ir pieejams CD aparāts! 🙂

    Nerunā! 🙂 Dabūju iet uz veikalu meklēt!! 🙂 Š eit kur dzīvoju apkārtnē nekad nebiju pircis CD. Gāju uz vienu veikalu meklēt, tad uz otru un tad trešo. Un Tad trešajā pateica, ka vienu matricu nevar nopirkt, bet jāpērk veselu paku!!! 10 matricas! Nu ko … negribējās, bet pirku!

    bet nu jau viss ir ok un esmu uzinstalējis visu veiksmīgi un viss griežas.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā