Ubuntu klasiskais rezolūcijas fail

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Ubuntu klasiskais rezolūcijas fail

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150874
    root
    Participant

    Varbūt NIX vidēs esmu samērā zaļš, bet pēc 3 stundu čakarēšanās 1280×1024 vietā iegūstot 800×600 man kautkā tas nix sāk nepatikt. Š oreiz konkrēti par bubuntu. Isāk sakot problēma sekojoša- kļūdaina rezolūcija, izmēģināts tika viss- xorga rekonfigurācija/reinstalācija/lamāšana rupjiem vārdiem, draiveru čakarēšana utc. Bet te pēkšņi iedomājos nomainīt garo 3m monitora vadu (pc patālu no moņa) uz īso 1,2m. Guess what – bubunts ņem un nicely uzliek manu 1280×1024. Ar citiem nixiem šādu problēmu nav bijis, ne ar to pašu bubja bērnu mintu, ne bembianu ne slacku ne ko. Varbūt kādam nix specam ir risinājums padomā? Manī nav īpaša velme pārkārtot pus dzīvokli becouse of stupid bug.

    Be right sized, peace.

    #231462
    samurajs
    Participant

    Te nebūs bubunts, drīzāk draiveris. Kafijas biezumos redzēju tādu risinājumu: uzinstalē draiveru pārvaldnieku envy un pamēģini citu draiveri (viss notiek automātiski). Ceru, ka tev nVidia nevis ATI Radeon?

    #231463
    root
    Participant

    Kāds tieši draiveris? Īpašniek? Bez tā rezultāts bija tāds pats. Envy arī tas pats, jau vakar izmēģināju. nVidia, ati nelietoju by default.

    Problēma ir garajā vadā, kas somehow mistiski neļauj noteikt pareizo rezolūciju. Frekvences zudumu? Hwz. 😀 pieliku īso vadu un iet kā pulkstenis.

    #231464
    samurajs
    Participant

    Tiešām mistiski. 3 m jau nav garš vads. Būtu 25 m, tad gan zudumi varētu būt.

    #231465
    root
    Participant

    Es ar par to pabrīnijos, pie tam vads ir tiešam kvalitatīvs, ne no ebay sūtīt Somalijā no dūņām sapīts. Izbrīna arī tas, ka uz citām os šo problēmu neesmu pamanījis, ne xp ne citi nix. Š ovakar provēšu parakties pa xserva rezolūcijas un vhz/hhz figņu soursēm, mok kautkur vienkārši nepareizi aprēķina zudumus, līdz ar to mazāka rezolūcija.

    #231466
    nevertell
    Participant

    Mošk kāda dzīsla vadam beigta un nevar ar PnP noteikt, kas par displeju ?

    #231467
    Evers
    Participant

    manuprāt, nevertella variants visticamākais izskatās.

    #231468
    root
    Participant

    Vads ir praktiski jauns, displejs Self-made no kartona kastēm Syncmasters. :seeker: Mājās būšu, pārbaudīšu ar citu tik pat garu vadu :>

    #231469
    daGrevis
    Participant

    Pamēģini citu 3m vadu… 😀

    #231470
    grisha
    Participant

    Jaa, shito jau biju piemirsis. Shis ar bija akmens bubuntu laucinjaa. Atceros ka man ar bija auzas ar rezoluucijaam.

    To ko visas citas OS atpazina, Bubuntu spiitiigi nenjeema pretii. TAs gan bij sen, jo sen jau no vinja muuku pa gabalu. Tad es labaak Vistu lietoju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā