Ubuntu Linux cienītājiem…. :D

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Ubuntu Linux cienītājiem…. :D

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145844
    Mr.Death
    Participant

    [flash width=320 height=240]https://www.latvija.tv/player/flvplayer.swf?file=https://flexxx.oo.lv/joke/mhm.flv[/flash]

    Š īs tā teikt.. manas brīvā laika izklaides :D:D:D

    P.s. Reps man nepatīk.. reps man riebjas tik pat ļoti cik Linux.. :win:

    #168862
    Tvinky
    Participant

    Zināju, ka nekā laba un gudra neredzēšu. Cilvēki kuri ar šādām lietām nodarbojas ir mazs smadzeņu koeficens… Patīk ostīt plastmasu? Dedzini pudeles, būs vairāk – kā arī nevajadzēs 4 nedēļas gaidīt kāmēr atsūta diskus, lasi tās ārā 🙂

    Imho, stūlbi tu izklaidējies brīvajā laikā, būtu ko lietderīgāku padarījis.

    #168863
    Mr.Death
    Participant

    IMHO hahaha :D:D:D:D:D es jau domaju ka sagaidish baigi seriigo un negatiivo atbildi ar nelaagu vecmaminjas morales piegarshu no tevis… :D:D:D:D:D:D

    IMHO vispar jau tas nav manas briva laika izklaides, vnk nebija ko darit kamer tika fona testets portativais, plastmasas smaka man nepatiik jo taa smird peec linuxa bet shos diskus gan man patik sad tad padedzinat… :rofl: ….IMHO :D:D:D

    baigi godigais tu mums te esi ja jau maki izteikties in ma honest opinioon stilaa 😀

    #168864
    samurajs
    Participant

    Nu te jau uzskatāmi reklamēta windowsistu līkrocība – kādas 5 min. gaidīju, kad viņš to CD ar lielu pompu sadedzinās, bet spēja tik mazu robiņu izkausēt :rofl: :rofl: :rofl:

    #168865
    Tvinky
    Participant

    Edgars wrote:


    Š īs tā teikt.. manas brīvā laika izklaides

    Edgars wrote:


    IMHO vispar jau tas nav manas briva laika izklaides

    Nonāc pretstatā…

    #168866
    usins
    Participant

    pat sadedzināt nejēdz- ku ta vēl konsolē strādāt 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā