Ubuntu un Google Chrome

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Ubuntu un Google Chrome

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159786
    palmidze
    Participant

    Sveiki!

    Vai man vienīgajam uz Ubuntu (64 vai 32, testēts ir uz abiem un uz dažādām mašīnām) ir problēmas ar garumzīmēm Google Chrome pārlūkā?

    Ideja ir tāda, ka kad rakstu garumzīmi nospiežot apostrofa pogu pirms garumzīmes parādās ‘ simbols, piem: ‘Ļauns l’ācis s’ē’ž m’āj’ā. Sanāk tā, nopiežu apostrofa pogu, parādās simbols ‘ un tad, kad nospiežu a burtu, aiz ‘ parādās ā un kopā tas veido ‘ā

    Ä€rpus Chrome tā nav, Mozilla Firefox, LibreOffice, text editor – tur garumzīme liekas kā vajag, bez ‘ simbola. Tas sākās pēc pēdējā Chrome atjauninājuma. Nav variants visu laiku sēdēt uz vecas programmatūras.

    Vai jums tā bija/ir vai Jums ir kādi risinājumi? Google neko pagaidām man “nepastāstīja”

    #309023
    shady
    Participant

    Pamēģini šo:

    Code:

    setxkbmap lv -variant apostrophe

    Atbildot uz jautājumu – nē, tev tur kaut kas nav kartībā. Visur viss strādā kā nākas.

    #309024
    KlavsAnson
    Participant

    Man ir tieši tāda pati problēma kopš 35. versijas kura ieviesa Aura UI satck.

    Tā komanda neko nav mainijusi 🙁

    #309025
    LAN
    Participant

    Un es dom’āju ka Xubuntu distra ir pie vainas 😀

    Grasijos uzinstal’ēt Ubuntu.

    #309026
    nevertell
    Participant

    Laiks ir beigt čakarēt pirkstus ar apostrofiem.

    #309027
    m_janis
    Participant

    Un ko piedāvāsi vietā ? Cerams, pietiks veselā saprāta, lai neieteiktu AltGr, jo tas normālai rakstīšanai nav izmantojams. Un lai nebūtu jautājumu – klabinu klavieri kopš 1994. gada – kas tikai pa šiem gadiem nav mēģināts, bet par AltGr lai man kāds nemēģina iestāstīt.

    Nu jā – blonda sekretāre ar miniatūru rociņu varbūt, bet ne vecis, kura rokas izmēram cimdus grūti sameklēt.

    #309028
    Aldis
    Participant

    Nemuldi. Alt ir tieši laikā, paprovē pakodēt kur apostrofs tiek biežāk izmantots kā simbols, nevis kā garumzīme. :> Tām pašā sekretārēm bieži mēdz būt tas pats, attiecīgi kādi aprēķini jāveic.

    Piespiedu kārtā skolas laikā pat centās piedabūt pie apostrofa, darbos u.t.t.. – nē, nu nav tas labākais variants, priekš manīm nē.

    Principā ja par ātrrakstīšanu runa, man būtu pavisam ērti rakstīt translītā – tas ir – divi aa pārvēršas par ā, un tamlīdzīgi.

    #309029
    Jaunzems
    Participant

    +1, alt-gru var ar īkšķi aizkabināt un tik klabināt

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā